Įkraunama...
Įkraunama...

The Twilight saga, 34 tema

Apklausa: Jei sutikčiau savo mėgiamą sagos aktorių, ką daryčiau (norėčiau daryti): (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
15 val, o šviesą reikia jau degti.. Nekenčiu... RRR... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 14:59)
Man italai sake, kad jiems lietuviu kalba kaip pauksteliu ciulbejimas..mazu uzburciau Robke biggrin.gif  lotuliukas.gif

man visos kitos nežinomos kalbos yra paukščių kalbos lotuliukas.gif
Jie tiesiog mūsų priežodžiui suteikė kitokį prieskonį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 14:59)
Man italai sake, kad jiems lietuviu kalba kaip pauksteliu ciulbejimas..mazu uzburciau Robke biggrin.gif  lotuliukas.gif

Nu visko gali buti....ziurint ka ciulbesi lotuliukas.gif mano tai jauciu ne tik anglu zinios bet ir lietuviu isgaruotu doh.gif bigsmile.gif bele nufotkintu kas ir tau butu uchuuuuuuuuuu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 09 lapkričio 2010 - 15:05
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 09, 15:03)
15 val, o šviesą reikia jau degti.. Nekenčiu... RRR...  schmoll.gif
Papildyta:

man visos kitos nežinomos kalbos yra paukščių kalbos  lotuliukas.gif
Jie tiesiog mūsų priežodžiui suteikė kitokį prieskonį biggrin.gif

aij su tinkama intonacija ir tembru..uzbursiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 09, 15:05)
Nu visko gali buti....ziurint ka ciulbesi lotuliukas.gif mano tai jauciu ne tik anglu zinios bet ir lietuviu isgaruotu doh.gif  bigsmile.gif bele nufotkintu kas ir tau butu uchuuuuuuuuuu thumbup.gif

taigi varai tada kas ant liezuvio..vis tiek nesupranta "vai ciciaku vai cicia..buvo boba ir gana" lotuliukas.gif
Atsakyti
parsirandu ir as smile.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

matau klaida ax.gif mes vel 34 temoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 09, 15:11)
matau klaida  ax.gif mes vel 34 temoj biggrin.gif

Tai gal moderatorė gali ištrinti tą pasveikusią, nepamenu niko.. Paskui vėl ateis su " doh.gif "
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 16:07)
taigi varai tada kas ant liezuvio..vis tiek nesupranta "vai ciciaku vai cicia..buvo boba ir gana" lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Balsuočiau už tai, kad suakmenėčiau ir nieko neištarčiau biggrin.gif Gal kas žino, kiek žinučių surinkt reikia, kad būtų galima balsuot? blush2.gif

Harpija, ačiū už temą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donata222 @ 2010 11 09, 15:22)
Gal kas žino, kiek žinučių surinkt reikia, kad būtų galima balsuot?  blush2.gif

man rodos 20 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 09, 15:25)
man rodos 20 unsure.gif

nu man irgi atrodo kad 20.. Neleidžia? unsure.gif
Papildyta:
Hmm o ką reiškia II stadija? g.gif Ar yra kokia stadijų lentelė? g.gif doh.gif Aš sau rašyčiau gal I g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 09, 15:35)
nu man irgi atrodo kad 20.. Neleidžia?  unsure.gif
Papildyta:
Hmm o ką reiškia II stadija?  g.gif Ar yra kokia stadijų lentelė?  g.gif  doh.gif Aš sau rašyčiau gal I   g.gif tongue.gif

tu cia sau pati stadija nori nusistatyt..jei pasake, kad antra vadinasi antra biggrin.gif
O pas mane tik imitacija belikus g.gif ziuriu i fotkes ir dzindzilin..as turbut spirget pradesiu, kai liks koks menesis iki filmo bigsmile.gif Cia kuri vakara atsisedau...galvoju Pieva parasysiu..nesiraso blink.gif reik per nauja kazkaip susisargdint..gal Saulelydi paskaityt..ale tos protingesnes knygos ir Sidas laukia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 09 lapkričio 2010 - 15:41
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 15:38)
tu cia sau pati stadija nori nusistatyt..jei pasake, kad antra vadinasi antra biggrin.gif
O pas mane tik imitacija belikus g.gif ziuriu i fotkes ir dzindzilin..as turbut spirget pradesiu, kai liks koks menesis iki filmo bigsmile.gif

Nori pasakyt nei kiek nepakutena i fotkes ziurint? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 09, 15:41)
Nori pasakyt nei kiek nepakutena i fotkes ziurint? unsure.gif  unsure.gif

nei kiek g.gif ziuriu tik is smalsumo..ir tai todel kad imetat lotuliukas.gif mano liga baigesi dar neprasidejus..zybt ir prasirgau biggrin.gif dabar belieka imituot doh.gif Bus jiems du metus filma statyt..visi fanai issibegios..liks tik Daiva su Uzsispyrele lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 09 lapkričio 2010 - 15:45
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 15:43)
nei kiek g.gif ziuriu tik is smalsumo..ir tai todel kad imetat lotuliukas.gif mano liga baigesi dar neprasidejus..zybt ir prasirgau biggrin.gif dabar belieka imituot doh.gif Bus jiems du metus filma statyt..visi fanai issibegios..liks tik Daiva su Uzsispyrele lotuliukas.gif

Bet zie.... pati istorija tau vistiek liks labai faina ir Edwa labai grazus? g.gif tai koks cia pasveikimas?
Atsakyti