Įkraunama...
Įkraunama...

The Twilight saga, 34 tema

Apklausa: Jei sutikčiau savo mėgiamą sagos aktorių, ką daryčiau (norėčiau daryti): (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 09, 15:41)
Nori pasakyt nei kiek nepakutena i fotkes ziurint? unsure.gif  unsure.gif

na aš irgi nesilydau labai tongue.gif Gražu-negražu biggrin.gif Galiu blaiviau į viską pažiūrėt ax.gif
Nors man laaabai smalsu, bet ir nenoriu susigadinti netikėtumo efekto. Va, pamenu, kadaise ( lotuliukas.gif ) kai pradėjau paskaitinėtį jūsų temą, dar BA nebuvau skaičiusi.. Tai jau skaitant knygą kaip džiaugiausi, kad neužmačiau jokios info, pvz., apie Renesmę ax.gif

Labiau lydyčiausi dar kartą knygą skaitant smile.gif Ir prieš pat pabaigą..
Papildyta:
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 15:43)
nei kiek g.gif ziuriu tik is smalsumo..ir tai todel kad imetat lotuliukas.gif mano liga baigesi dar neprasidejus..zybt ir prasirgau biggrin.gif dabar belieka imituot doh.gif Bus jiems du metus filma statyt..visi fanai issibegios..liks tik Daiva su Uzsispyrele lotuliukas.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif Parvarau ir as.
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 09, 15:46)
Bet zie.... pati istorija tau vistiek liks labai faina ir Edwa labai grazus? g.gif tai koks cia pasveikimas?

nu jo..po 10 metu dar karta perskaitysiu knygas lotuliukas.gif Robke grazus nu bet kiek i ji galima ziuret biggrin.gif Nu zodz, liko tik smalsumas..kaip ta filma darys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 09, 15:48)
na aš irgi nesilydau labai  tongue.gif Gražu-negražu biggrin.gif Galiu blaiviau į viską pažiūrėt  ax.gif

Tai blem as irgi nesilydau ax.gif esme tame, kad man patiko pati istorija (meiles), patiko filmo aktoriai, ir labai patinka viska aptart su fainom bendramintem biggrin.gif tik tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 17:43)
nei kiek g.gif ziuriu tik is smalsumo..ir tai todel kad imetat lotuliukas.gif mano liga baigesi dar neprasidejus..zybt ir prasirgau biggrin.gif dabar belieka imituot doh.gif Bus jiems du metus filma statyt..visi fanai issibegios..liks tik Daiva su Uzsispyrele lotuliukas.gif

Cha cha cha lotuliukas.gif
Ne tik tongue.gif


Papildyta:
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 09, 17:48)

O kas čia per superinis džiaugsmas aplankė? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 09, 15:50)
Tai blem as irgi nesilydau ax.gif  esme tame, kad man patiko pati istorija (meiles), patiko filmo aktoriai, ir labai patinka viska aptart su fainom bendramintem biggrin.gif tik tiek  biggrin.gif

Oi, meilės istorija tai labai SUPER!!! Dar lig šiol kitos knygos nepasiėmiau.. Vėtrų kalnas dabar laukia, ale kaupiuosi lotuliukas.gif
Ir niekada aš į tokius fanizmus nebuvau įsitraukusi. Tai vis tik šį tą reiškia ax.gif Bet aš blaivaus proto lotuliukas.gif Aktoriai kaip aktoriai.. Gražūs smile.gif Žinoma, kad jau neina atskirti jų elgesio per filmavimus ir sustabdžius kameras, tai žiauriai žavi. Tie visi prisilietimai karsta.gif
Labai laukiu BA ekranizacijos.. Ir dėl to viena akim vis žvilgčioju į filmavimo aikštelę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 09 lapkričio 2010 - 16:01
QUOTE(Arti @ 2010 11 09, 16:43)
nei kiek g.gif ziuriu tik is smalsumo..ir tai todel kad imetat lotuliukas.gif mano liga baigesi dar neprasidejus..zybt ir prasirgau biggrin.gif dabar belieka imituot doh.gif Bus jiems du metus filma statyt..visi fanai issibegios..liks tik Daiva su Uzsispyrele lotuliukas.gif

O kuo jau mes cia su Daiva uzkliuvom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 09, 15:54)
O kas čia per superinis džiaugsmas aplankė? g.gif  biggrin.gif

labai jau panaši mano ir Arti liga man pasirodė mirksiukas.gif Na, gal ne žybt, aš pastovesnė lotuliukas.gif
Atsakyti
uzsispyrele27 prasau atsakyti Nikai, kuriam tu pastate?? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 09, 17:59)
labai jau panaši mano ir Arti liga man pasirodė  mirksiukas.gif Na, gal ne žybt, aš pastovesnė lotuliukas.gif

Tai kad pas Arti ne liga, o ligos imitacija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 11 09, 16:35)
nu man irgi atrodo kad 20.. Neleidžia?  unsure.gif



Man irgi taip atrodė, bet va 21 vieną turiu ir vistiek neleidžia unsure.gif ai, nesvarbu biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 11 09, 16:01)
Tai kad pas Arti ne liga, o ligos imitacija lotuliukas.gif

ji pati nežino, kas jai darosi irnesakyk.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pas mane ligelė lotuliukas.gif
Atsakyti