Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

Nepatikesit kokia as savo vyrui staigmena iteikiau Valentino diena smile.gif - issvajotaji suneli! 4u.gif
Tai ivyko netiketai, nejauciau jokiu gimdymo pozymiu (nors gimdyti turejau sekancia diena), tiesiog laukiau savo vyro griztancio is darbo, tikejausi atsvesti isimylejeliu diena... Nieko ypatingo neplanavau, nes ,,pilvukas" buvo tikrai nemazas nestuke.gif , bet jauciausi puikiai, tad sumaniau paruosti romantiska vakariene wub.gif . Taigi, viskas buvo paruosta, beliko tik nusiprausti ir pasipuosti , deja, nesuspejau (buciau labai grazi gimdyve tongue.gif ) 16.00 nubego vandenys, o 23.54 gime DIDELIS SUNUS (4,58kg.,56cm) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vyras dalyvavo gimdyme, ir tikrai labai padejo man. Tos puikios SV.VALENTINO dienos nepamirsime niekada, aisku romantiska nebuvo, bet galutinis rezultatas - DOVANA visam gyvenimui
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi už jus...Laikykitės 4u.gif manau kad tai turėjo būti super dovanėlė vyrui wub.gif
Atsakyti
Šauni dovana Jurvaleda! Geresnės nesugalvosi smile.gif
Aš papasakosiu kaip saviškį nustebinau metukų draugystės jubiliejaus proga. Na kadangi jis man ne vyras (kolkas biggrin.gif ) ir gyvename atskirai, draugės patarimo paklausiusi pripirkau balionų, juos visus pripučiau, sudėliojau po tris ir prie kiekvienos tokios "puokštelės" po dovanėlę ir atviruką prikabinau. Idėja buvo tokia: jo namo laiptinėjė prie laiptų turėklų kiekviename aukšte prikabinti po tokią "puokštę", o pačiai atsistoti viršutiniame aukšte (jis gyvena pirmame) ir laukti, kol jis mane suras ax.gif Tačiau tas vėjas niekadėjas visus balionus į vieną krūvą supainiojo, kol iki jo atėjau, todėl teko visą didžiulę puokštę įteikti į rankas... blush2.gif Nelabai seksualu, bet labai miela ax.gif
Pamokslas: jeigu taip darysit, riškit balionus ant storesnių juostelių, ne ant siūlų thumbup.gif
Atsakyti
nesupykit bet as nepritariu kad vyrai neromantiski!!! bent jau pas mus seimoj vyras daugiau sugalvoja siurprizu. ir ziedlapiai vonioje su romantiska vakariene zvakiu sviesoj ir ivairios netiketos dovanos be progos ir tokia panasi nakvyne viesbutyje (tik be masazo)... biggrin.gif ir kad man taip nebutu geda reikias jam butinai uz tai atsilyginti!!! biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolės mergaitės smile.gif
Skaitau ir džiaugiuosi, ir mokausi kartu smile.gif
Atsakyti
Na as ir pati viena kerteli esu savo vyra nustebinusi su zvakiu sviesa, sampaniu, sexualiais apatiniais ir tt. Bet jis toks neromantikas, pats manes prase nieko niekad nedaryti, nes jam nepatinka. Na as kadangi tai jau zinojau seniai, ir net nesitikejau is jo nieko romantisko, tai pries pora metu, jau kaip nustebino, tai negalejau patiketi. Per Valentino diena (dar tada Kaune gyvenom), sako, eisim pavakarieniauti su darugu porele i restorana. O istikruju nusivese i Palanga, ir sako, na apgavau, is tikro atvaziavim ant Palangos tilto sampano atsigerti. Apsidziaugiau tokia staigmena, o tuo tarou jis suzadetuviu zieda atkiso pries nori ir klausia TA KLAUSIMA. Tai net apsiverkiau is nuostabos, kad mano draugas nemegsta, bet gali buti romantikas. Beje sia vasarele jau buvo suplanave vestuves, bet atsirado mano pilvuka mazas dziaugsmelis, tai nukelsim ir rudeneli. Cia kaip ir isankstine vestuviu dovana, kurios labai ilgai norejome nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 10 27, 20:25)
turesim omeny... mirksiukas.gif
besilaukianti.mamyte labai sauni ir tavo istorija!!!! thumbup.gif


besilaukianti.mamyte noriu pasakyti, kad vieni vyrai gimsta romantikai, o kitus reikia juos mokyti, nes jie, net neisivaizduoja kaip daryti, net teko organizuoti suzadetuves, jis pasake, kad nori paprastu, biudzetas neribojamas. tai as trakuose apvaliam stale uzsakiau visa restorana papousem, uzsakiau is operos ir baleto teatro smuika[elektrini], viska papasakojau ant kurio kelio klauptis ir t.t. tai jis ant pacio galo paklause, kad nenori atrodyti durnai, as jam pasakiau, kad po to tu man dekosi. taip ir buvo 11val uzsidege lemputes,traku pili, smuikas, ziedas[kuri taip pat isrinkau], nerealiai buvo ant pacio galo abu apsiverke;] ir paprase, kad organizuociau vestuves;] tai ir norejau pasakyti, kad dauguma vyru nenori pasirodyti silpnai, arba net neturi supratimo apie staigmenas, juos reikia mokyti;[

mirksiukas, as visada pasiruosus, kaip pionierius;]]]]]]]]
Atsakyti
QUOTE(rutuxs @ 2006 10 29, 14:47)
besilaukianti.mamyte noriu pasakyti, kad vieni vyrai gimsta romantikai, o kitus reikia juos mokyti


Jooo.... idomu kaip gi juos mokyti reikia?
Na manasis romantiskus dalykelius megsta, bet ju pats neinicijuoja.... Visada man ka nors ismastyt reikia. Jis zinoma su mielu noru visame kame dalyvauja, padekoja ir pan. Bet kad pats.... ir kaip tu cia pamokysi? g.gif
Aciu Dievui, bent jau pasipirsimas buvo romantiskas ir zinoma jo iniciatyva smile.gif

Bet kaip priverst ji dabar bent kiek romantikos ipust i musu kasdienybe?
Atsakyti
QUOTE(renuteg @ 2006 10 27, 16:25)
turesim omeny... mirksiukas.gif
besilaukianti.mamyte labai sauni ir tavo istorija!!!! thumbup.gif

blush2.gif tongue.gif nestuke.gif dekui
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 02 01, 15:38)
va galiu papasakoti gal but banalia bet visai romantiska staigmena wub.gif
tai buvo pries 3 metelius,nusipirkau sex naktinukus,prideliojau zvakiu kambary begale.pribarsciau roziu ziedlapiu.valentino balionu,sampano butelis ir dvi taures su braskem.tiesa dar i stiklini bliuda idejau roziu ir kelias plaukencias degances zvekutes,o dovanu puodeli su mano nuotrauka,i dideli maisiuka,ir daug spalvotu popieriu wub.gif <...>

saunu, kad tau tai patinka daryti, ir vyrui patiko.
nezinau, man asmeniskai tie cackiai pacackiai - kaip roziu ziedlapiai, balionai ir zvakes.. unsure.gif jau nusibodes reikalas, nors romantika supranta kiekvienas savaip.. mirksiukas.gif
Pirmiausia turi tiksliai zinoti, ar vyrui tas patinka, nes jei jam tas nepatinka, zinoma, jis apsimes, ir sakys, kad nustebinai ir t.t. bet mintyse jo bus.. kam tos rozes, kam tie balionai, vistiek sianakt mano busi doh.gif
Atsakyti

 ! 
Įspėjame, kad konkursų skyrelio temos skirtos tik istorijai aprašyti ir ją aptarti, o ne paplepėjimams.
Visa, kas ne į temą,  Forume yra laikoma šiukšlėmis (SPAM'u) ir trinama,  nes neatitinka supermama.lt forumo taisyklių.
Pasikartojus pažeidimui, skiriamos asmeninės nuobaudos.



Moderatorė



[attachmentid=77145]
Atsakyti
atsprasom blush2.gif Viktorijavz , rasyk man i zinutes biggrin.gif
Atsakyti