Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(rutuxs @ 2006 11 12, 16:33)
atsprasom blush2.gif Viktorijavz , rasyk man i zinutes biggrin.gif


jūsų "romantiškiausio gyvenimo vakaro" tema atskirta nuo sygos temos ir nuo šiol komentarai apie pateiktas idėją/-as bus rašomi va čia: Tačiau ten taipogi galioja ta pati taisyklė - nespam'inti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2006 10 29, 18:45)
Jooo.... idomu kaip gi juos mokyti reikia?
Na manasis romantiskus dalykelius megsta, bet ju pats neinicijuoja.... Visada man ka nors ismastyt reikia. Jis zinoma su mielu noru visame kame dalyvauja, padekoja ir pan. Bet kad pats.... ir kaip tu cia pamokysi?  g.gif
Aciu Dievui, bent jau pasipirsimas buvo romantiskas ir zinoma jo iniciatyva  smile.gif

Bet kaip priverst ji dabar bent kiek romantikos ipust i musu kasdienybe?



vyrai n4ra ne reomantikai, kai jiems reikia tai jie ri moka tokia romantika suorganizuoti smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pavyzdiui juk ne vienai nepasipirso skudamasis barzda?arba rukydaamas doh.gif nu pacios suprantat smile.gif smile.gif smile.gif tai va bet jie tai daro retai bet u tai staigmenos kokios buna.vercia is koju.bent jau manojo logika tai tokia vienas kartas geriau bet jau toks kad nepamirsi. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syga @ 2006 02 01, 16:57)
Na, o kaip jūs mano mielosios planuojate nustebinti savo mylimus vyrus per valentino dieną? Gal turite kokių gerų minčių. Ko tais aš išsisėmiau. Dievinu daryti staigmenas.
Na galiu papasakoti vieną iš smagių mūsų švenčių. Buvo mano brangiausio gimtadienis. Aš jam nieko nežinant užsakiau viešbutį Druskininkuose savaitgaliuj. Ten įėjo visas malonumų kompleksas. Artėjant tai dienai įteikiau jam su kompu padarytą pačios pakvietimą romantiškai praleisti savaitgalį dviem. Jis žinojo, kad važiuojam į viešbutį į Druskininkus, o daugiau nieko. Tą dien sušokom į automobilį ir išlėkėm. Kai nuvažiavom jau buvo vakaras, tai mes tiesiai užtaikėme ant vakarienės. Aš viską jau buvau suderinusi su administratorėm telefonu, kad jos viską paruoš, kol mes tiesiog vakarieniausim. Pasidėjom daiktus ir nuėjom į viešbučio kavinukę. Užsisakėm ką vakarieniausim, alkoholio:)ir ramiai leidom laiką. Buvau sutarusi, kad vidury vakarienės man tipo paskambins iš darbo(tai būna dažnai, tai jis net nesureagavo). Man tipo reikės eiti į kambarį ale kokių dokumentų. Tokiu būdu aš galėjau nueiti į savo kambarį, kad jis nesuprastų nieko. Persirengiau nauja seksualia suknele, tinklinėm kojinėm, ilgais batais, paėmiau jo dovanėlę ir grįžau į kavinukę prieš tai davusi ženklą administratorei, kad ji kambaryje viską paruoštų. Jis buvo priblokštas mane tokią pamates. Tada aš jam įteikiau dovaną. Pasėdėjom šiek tiek.ir nusprendėm, kad laikas jau į kambarį. Kai grįžom, net pati nustebau(nors pati taip viską prašiau paruošti mergaičių). Kai atidarėm kambario duris visur buvo pilna žvakių. Tiek daug, ...rožių žiedlapių labai  drinks_cheers.gif , šampanas. Na jo reakcija buvo ......nemoku papasakoti.....na toliau jau pačois nujaučiate:)Rytas buvo žavus. Pusryčiai į kambarį, vėliau buvau susitarusi dėl masažuotojos, buvo smagu. Visas tas dienas, nuo mano brangiausio veido nedingo šypsena. Jis buvo tikrai laimingas. Vis dar visiems apie tai pasakoja, tik niekaip nesupranta kaip man tai pavyko suorganizuoti, kad jis nieko nesuprastų. Na nelabai moku pasakoti, žodžiu jam patiko ir dėl to labai džiaugiuosi.

sveiki,

paskaitinejau jusu tema, nors ir senokai rasyta, iskilo klausimas, o su administratore vietoje derinote, ar per telefona, nes as kaiptik apie tai irgi galvoju...

aciu,jei atsakysite
Atsakyti