Įkraunama...
Įkraunama...

alkoholis

QUOTE(agarmis @ 2011 11 21, 07:29)
Gal tos "poniutes" ir negali - o as galiu ir man dzin biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif geriu ir gersiu brangu, daug ir daznai, o t ne dzin biggrin.gif biggrin.gif

Gerk dar dažniau - bus dzindziau mirksiukas.gif Dar kiečiau atrodysi hihihi.gif
Atsakyti
Truputį juokinga kai žmogus giriasi, kad daug geria alkoholio. Nemanau, kad yra kuo džiaugtis. Dar kažkiek suprantu, kad smagu pasigirti, kokius gerus gėrimus geriu, bet kiekis tai g.gif
Nesu abstinentė, bet esu labai patenkinta, kad mūsų namuose alkoholis vartojamas labai retai ir nedideliais kiekiais. Ir ne todėl, kad pinigų gaila tokiam dalykui, o sveikatos. Ir esu įsitikinus, kad gėrimas neišsprendžia problemų, o jas tik padaugina.
Atsakyti
QUOTE(agarmis @ 2011 09 12, 08:11)
Ale kokios jūs čia visos abstinentės arba taupuolės biggrin.gif biggrin.gif
Nes aš tai išleidžiu apie 200-300lt per saaitę, o čia kai kurios sugeba 10lt mėn išleist  blink.gif tai ką galima tada gert? Denatūratą ar pigų išskalbtų statinių sidriuką?  blink.gif 
Nesuprantu taupymo alkoholiui - tai jei geri, tai geri gerą gėrimą arba daug geri, o ne po truputį šiaip sau....
Na aš alkoholiui kaip ir geram maistui daug išleidžiu - reiškia prie šašlyko lauke išeina žmogui - 100lt nemažiau, o taip kiekvieną savaitgalį, o kartais ir paprastą dieną.. Galima ir be šašlo - šiaip namie - geras vynas 20 lt nekainuoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Taip kad - arba geriau negert, kurios taupot, arba netaupyt, kai ateini į svečius, o ten stovi 1 butelis šampano "sovetskoje igristoje" (nes kaip tik išpardavimas buvo), o žmonių 10 biggrin.gif na jau atleiskit - bet tada viada vyksta "skladkė" ir pasportuojama, o šeimininkai gėdingai galvą nuleidžia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir nesakykit, kad į svečius einate sausai pasedėti biggrin.gif

Va čia tai jau gyrimasis, ir dar kuo doh.gif PIJOKAVIMU!!!!
Atsakyti
QUOTE(irma-firma @ 2013 01 17, 19:18)
Va čia tai jau gyrimasis, ir dar kuo doh.gif  PIJOKAVIMU!!!!

Kodel pijokavimas?Galima gerti ir mazai,bet solidziai.
O geras gerimas tikrai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(agarmis @ 2011 09 12, 08:11)
reiškia prie šašlyko lauke išeina žmogui - 100lt nemažiau,


Nu aš kadangi baudžiauninkė, tai prie šašlyko lauke alų labiausiai mėgstu biggrin.gif Tai jei už 100 lt užsipilčiau...
Atsakyti
Na kažkas teisingai parašė kad jai jau nuoditis tai brangiais nuodais biggrin.gif
Mes su vyru per išeigynes bunam pasilepinam kokiu kokteiliu iš švepso ir gero viskio.Arba degtinės. Buna alaus užsimanom. Ypač vasara tai jau prie šašlo kokio gero alaus labai patiko Vilnius alus. thumbup.gif Prie pietu tai megstu vyno bokala išgerti. Visai skanus vynas gervogiu Armėnijos gamybos. 15lt akcija. Megstu pusiau saldžius. rolleyes.gif Šeip namie visada turim kuo pasmaguriauti. Brendžiai konjakai degtinės. Stengemes pirkti geriausiu ir mums skaniausiu gėrimu. Tik vat man su vynais sunku išsirinkti. doh.gif Nes stipriuosius gėrimus beviaik ne toleruoju.
Išleidžiame i menesi iki 150lt. g.gif Kartais daugiau.
Atsakyti
Nuo 2013 metu atsisakiau alkoholio visai! smile.gif Vyras buna alaus isgeria, bet jau irgi sumazino. 4u.gif Nemanau, kad jis atsisakys visai, bet dziugina ir dabartiniai rezultatai. Savo nuomones jam neprimetineju! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.vln @ 2013 01 21, 20:12)
Nuo 2013 metu atsisakiau alkoholio visai! smile.gif Vyras buna alaus isgeria, bet jau irgi sumazino.  4u.gif  Nemanau, kad jis atsisakys visai, bet dziugina ir dabartiniai rezultatai. Savo nuomones jam neprimetineju!  4u.gif

Per Naujus šampano taurės nekėlėte? smile.gif
Atsakyti
mergaites, gal klausimas nelabai į tema, bet noriu paklaust ar jum nebūna taip kad tiesiog gryžusios po darbo atsipalaiduojate su taure vyno ar kitu alkoholiniu gėrimu?
4 metus gyvenau UK, tai tiesiog pasirodė normalu, bet gryžus į LT tai pasirodė kad dauguma labai susikauste ir pareigingi ir nelabai tokiu būdu atsipalaiduoja arba tiesiog nutyli smile.gif
Atsakyti
Geriau vienas butelis gero brangaus gerimo, negu daug buteliu pigaus brudo uz ta pacia suma 4u.gif Per metus perkam bu butelius brendzio ir du butelius sampano. Brendis po sauksta i puodeli arbatos persisaldzius, o sampanas per sventes
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2013 01 21, 22:22)
Per Naujus šampano taurės nekėlėte? smile.gif


ai per Naujus ir buvo paskutinis kartas kuomet geriau alkoholio biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Gyvenam dviesebsu drauge ir isleidziam daaauuug (tiksliau,jos vaikinas ant musu daug izleidzia thumbup.gif ). O kaip kitos stebisi,is kur dideles sumos gaunasi,tai reikia pamastyti,kas geriama... Jei koks alus,tai gal ir daug atrodo isleisti 400lt per menesi, bet mes bene visada geriam JackDaniels,nes skaniausias gerimas mums. Tai,kiek zinau,Lietuvoje jis apie 100lt kainuoja g.gif Todel per menesi tiek isleisti yra netgi nedaug. Mes per menesi daugiau nei 4 butelius nusiperkam (ok,gaunam dovanu biggrin.gif ). O dar megstam i barus pavaikscioti,kaljano parukyti,prie jo pina colada kokia pasiurbcioti. Tai dar koks 100 eur saskaita 4 zmoniu. Lietuvoje irgi nuejus i bara kaljano parukyt,isgerti bendrai 2 kokteilius ir dvi arbatas,3ju zmoniu kompanija palikom virs 100lt...
Atsakyti