Įkraunama...
Įkraunama...

alkoholis

Apie 300 Lt. 4u.gif Čia dabar ant greičio primečiau biggrin.gif Rimtai paskaičiavus gal ir daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 11 26, 16:10)
Vajetau  doh.gif  Čia jau virš saikingo vartojimo. Kai yra sakoma, kas su saiku, tas sveika, bet čia...  Beveik kas vakarą alkoholis... Savaitgaliais irgi... Ką jūsų vaikai mato  doh.gif  Ar jau žmonės kitaip atsipalaiduot nebemoka.
Atsakant į temos klausimą, per mėnesį išleidžiam nuo 0 iki kokių 10Lt (alaus jei vyras nusiperka retkarčiais).


QUOTE(Shiraz @ 2010 11 26, 16:00)
siaip ar taip, cia forumas, kiek zmoniu tiek nuomoniu, o sita tema ne diskutavimui, ar tai gerai, ar blogai, o pasiskaiciavimui ax.gif

Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 11 14, 19:19)
visada perku, kai tik pasibaigia - įvairaus alkoholio, kad jei ką - būtų.

Mes darom taip pat mirksiukas.gif
Papildyta:
Per mėnesį dviese prageriam apie 300 lt mirksiukas.gif Jeigu nebūna didelių balių...
Atsakyti
Na gal kokie 30-50Lt. Žinau tiksliai kiekvieną mėnesį, nes vedu šeimos išlaidų ir pajamų apskaitą. Apie 16Lt. išeina vyrui savaitgaliniam alus buteliukui prie sočių pietų. ( 4 savaitgaliai po 2 buteliukus x 2,00Lt.) Koks vienas vyno butelis, jei kartais sugalvojame išgerti abu. 50 litų tada, jei būna retesnis svečius. Su artimais draugais, broliais ir seserimis beveik niekada. Aišku, jei Kalėdos, Nauji metai, Velykos tada išeina tikrai daugiau, bet manau, kad cia kalba ne apie šventes.


Papildyta:
Per mėnesį dviese prageriam apie 300 lt mirksiukas.gif Jeigu nebūna didelių balių...
[/quote]

Na, čia ne mano reikalas, bet man čia jau kvepia priklausomybe. Ko gero sustot dabar ir to nedaryt būtu jau sunku. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atigisa: 26 lapkričio 2010 - 15:31
na vien suma nerodo, kad zmones geria daug ax.gif
pvz 120 lt gali buti tik du buteliai kuklus (vienas degtine, kitas brendis), o jei konjakas, tai jau tik vienas smile.gif jei dar tiek uzteks geram konjakui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(padaužiukė @ 2010 11 26, 14:15)

ir kas cia tokio keisto, jeigu pirkti brangesnius gerimus?

QUOTE(atigisa @ 2010 11 26, 16:29)
Na, čia ne mano reikalas, bet man čia jau kvepia priklausomybe. Ko gero sustot dabar ir to nedaryt būtu jau sunku. g.gif

Uz tokia suma iseitu pvz 2-4 buteliai sampano. Tavo vyras tada didesne priklausomybe turi, nes kiekybiskai alkoholio per menesi jisai suvartoja daugiau
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2010 11 26, 16:29)
Na, čia ne mano reikalas, bet man čia jau kvepia priklausomybe. Ko gero sustot dabar ir to nedaryt būtu jau sunku. g.gif


as tai taip nepasakyciau, juk isgerti, tai nereiskia prisigerti g.gif o pietu krastuose, juk jie prie kiekvieno valgio vyna geria, bet ju alkoholikais niekas nevadina schmoll.gif juk nekalbam apie kazkoki degradizma, ne prie kiosko gi zmones stovi, o kad vakare isgeria taure ar 2 vyno, tai nematau cia jokios priklausomybes g.gif schmoll.gif tuolabiau, kad ir tas vynas gi ne koks spiritizuotas blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2010 11 26, 16:34)
na vien suma nerodo, kad zmones geria daug  ax.gif
pvz 120 lt gali buti tik du buteliai kuklus (vienas degtine, kitas brendis), o jei konjakas, tai jau tik vienas smile.gif jei dar tiek uzteks geram konjakui  ax.gif


QUOTE(Bekasė @ 2010 11 26, 16:37)
ir kas cia tokio keisto, jeigu pirkti brangesnius gerimus?


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiraz: 26 lapkričio 2010 - 15:41
QUOTE(ooo @ 2010 11 26, 16:34)
na vien suma nerodo, kad zmones geria daug  ax.gif
pvz 120 lt gali buti tik du buteliai kuklus (vienas degtine, kitas brendis), o jei konjakas, tai jau tik vienas smile.gif jei dar tiek uzteks geram konjakui  ax.gif

aha, tik kad minėjo, kad geria "beveik kasdien" ir dar "savaitgaliais" ax.gif
Atsakyti
pas mus kas men vis skirtinga suma, labai priklauso nuo oro(per karscius geriau lenda d'light'as, o ziema martinio taure), nuo itampos darbe(vieni geria raminamuosius, o mes megstam balto sauso vyno taure blush2.gif ), nuo svenciu, gal tam tikru ivykiu ir t.t.
kadangi skaiciuojuos kur dingsta pinigeliai musu seimoj, tai alkoholiui iseina nuo 40-210LT apytiksliai.
ir kaip Shiraz minejo pietieciams vynas yra kaip sultys ir jie visada pusryciaudami jo isgeria mirksiukas.gif ir kiek teko sveciuotis pietu salyse neteko sutikti ne karto girto vietinio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 11 26, 16:43)
aha, tik kad minėjo, kad geria "beveik kasdien" ir dar "savaitgaliais"  ax.gif

Apie tai ir kalba drinks_cheers.gif
Atsakyti
o čia man visai įdomus klausimas, bet kartu ir sunkus g.gif Nes per kokią aciją užsiperki ir stovi kiek laiko... Kažkada MB išgerdavo karts nuo karto brendžio, dabar kai nebemėgsta turim pirkto prieš gal porą ar dar daugiau metų. Pakonservuoto tokio lotuliukas.gif
bet vis tiek turbūt 200-250 lt vidurkį reikėtų vesti... ax.gif
Atsakyti
o as nematau nieko blogo vakare po darbo dienos isgerti taure vyno ar alaus buteli, pati labai megstu alu, stipriu gerimu negeriu, bet alaus daznai vakarais su MB po buteli ar bokala (bare) isgeriam, vaiku neturiu, tad jokio pavyzdzio, gero ar blogo, niekam nerodau, alkoholike nesijauciu taip pat biggrin.gif
Atsakyti