Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 30 tema.Rudenio veju nugairintos sypsenos

QUOTE(Waddiwasi @ 2010 11 11, 19:08)
Dėjo ir man jas, bet kadangi tolokai man privažinėt kas kelios dienos tai pabuvau porą val su jom ir breketus dėjo biggrin.gif

O, geras! Ir taip galima, pasirodo smile.gif Na, as su jom tunosiu visa savaite. Tikiuosi, neiskris.
Atsakyti
Oho na ir gumyciu ivairove lotuliukas.gif na sitaip as tikrai negaleciau, pagalvotu daktare kas cia per priedurne lotuliukas.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
noriu paklausti - kuo skiriasi paprasti metaliniai breketai nuo beligatūrinių? kurie mažiau matomi? g.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rawwwrrr: 11 lapkričio 2010 - 17:51
QUOTE(Rawwwrrr @ 2010 11 11, 18:51)
labas vakaras 4u.gif
noriu paklausti - kuo skiriasi paprasti metaliniai breketai nuo beligatūrinių? kurie mažiau matomi? g.gif ačiū 4u.gif


Daugiau matomi metaliniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2010 11 11, 18:11)
O, geras! Ir taip galima, pasirodo  smile.gif Na, as su jom tunosiu visa savaite. Tikiuosi, neiskris.


Tai aš prisiskaičius irgi buvau, kad nešioja bent kelias dienas, bet pasakė, kad ir tiek užteks ir puikiausiai užteko, tiesiog tikrai labai gera ir supratinga gydytoja, supranta, kad kas porą dienų tokio atstumo neprivažinėsiu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2010 11 11, 18:08)
Verteja, aciu uz temuke 4u.gif

29-tos temos plepuciu top 10 :
I vieta- aistuliaa 48  4u.gif  4u.gif  4u.gif
II vieta- vertejaxxx 41  4u.gif  4u.gif
III vieta- Bon_Bon. 37  4u.gif
ajaja 36
beprotiskai_fantastiska 32
Emukas21 31
Mildutė 28
blondie* 27
charisma2121 26
Waddiwasi 24

I desimtuka nepateko, bet labai netoli buvo:
Congeniality 21
TacTic 21

uzleidau savo pirma vieta smile.gif
Kavyte nuo vakar nesioja elastika vienoj pusej ax.gif
Atsakyti
Kitą kartą kas kurs temą, pirmoje žinutėje sąrašiukas būna, reikėjo parašyti man, būčiau atsiuntusi smile.gif aišku, vistiek ačiū, pirmas blynas juk 4u.gif
Ar man jį dabar dėti, ar liekam be sąrašo šį kartą?
Nesuprantu kaip galėjau tiek prikalbėti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 11 lapkričio 2010 - 18:13
QUOTE(Rawwwrrr @ 2010 11 11, 19:51)
labas vakaras 4u.gif
noriu paklausti - kuo skiriasi paprasti metaliniai breketai nuo beligatūrinių? kurie mažiau matomi? g.gif ačiū 4u.gif

Labas, beligaturiniai yra brangesni uz paprastus metalinius, beligaturiniai skaitosi geresni, nes juos reikia nesioti trumpiau, retesni vizitai pas gydytoja, issaugoma daugiau sveiku dantu, ir jie mazesni smile.gif as tiek zinau apie beligaturinius breketus, gal kas dar pridursit kazka kas nesiojat? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 11 11, 20:11)
Kitą kartą kas kurs temą, pirmoje žinutėje sąrašiukas būna, reikėjo parašyti man, būčiau atsiuntusi smile.gif aišku, vistiek ačiū, pirmas blynas juk  4u.gif
Ar man jį dabar dėti, ar liekam be sąrašo šį kartą?
Nesuprantu kaip galėjau tiek prikalbėti laugh.gif

Dek dabar ta sarasiuka, kad padarysi, kita tema neuzsivelinsim taip su kurimu smile.gif
Atsakyti
Atsiprasau, nezinojau kas cia uz ka atsakingas, o kadangi niekas neapsieme temos sukurti, tai isejo tokia, kokia isejo. Manau ir dabar tas sarasas gali buti idetas, kad ir ne pradzioj.
Na, zinot, perziurejau jusu slapta foto galerija ir taip kartu ant dusios paliko.... Visgi tokiu baisiu dantu kaip mano niekas neturi.... sad.gif PAfotkinsiu laiko turedama kol dar breketu neuzlipino, pasiurpinsiu zmones... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rawwwrrr @ 2010 11 11, 19:51)
labas vakaras 4u.gif
noriu paklausti - kuo skiriasi paprasti metaliniai breketai nuo beligatūrinių? kurie mažiau matomi? g.gif ačiū 4u.gif



sveika:)

as nesioju beligaturinius..virsuje..pusiau metaliniai...
jie optiskai sumazina pati damon breketuka... nera kad nesimatytu...
kazkas sake kad jie gelytes primena ir lb tviska:D

taip pat juos skiria tiems kuriu zandikaulis siauras..







beje paneles...dedu i fotki savo naujas foto:) po 9men.smile.gif

eina sau..paziurejau kokie buvo mano dantys pirmoj foto..net negera ant sirdies paliko.. doh.gif
Papildyta:
Idejau dubliuota foto kaip pirma d..kaip 9men...skirtumas jauuu matosi truputi graziau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 11 lapkričio 2010 - 19:23
Labas vakarukas 4u.gif

QUOTE(Tinar @ 2010 11 10, 17:48)
nieko cia baisaus nera...smile.gif!grazi dantuku forma, o kai atsistatys i savo vietas bus super holyvudas!


Pakankamai baisu, kad kompleksuočiau ir slėpčiau šypseną doh.gif
Ir oi, kaip toli dar tas išsvajotas Holivudas... Jaučiu, atrodys kaip visa amžinybė, kol jį pasieksiu verysad.gif

QUOTE(Emukas21 @ 2010 11 10, 17:54)
O kodel tau nepabandzius nueit pas kita daktare? smile.gif

QUOTE(vertejaxxx @ 2010 11 10, 18:03)
O siaip jau tavo vietoj as butinai nueiciau dar pas kita ortodonta, juk blogiau nebus.


Na, net nežinau... Nenoriu mėtytis kažkaip. Tuo labiau, kai ši ortodontė mums šiek tiek pažįstama, ji mano krikšto mamos, kuri yra odontologė, draugė. Tad jos pasitardamos, tikiu, suras man geriausią variantą biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Tinar @ 2010 11 11, 19:22)
beje paneles...dedu i fotki savo naujas foto:) po 9men.smile.gif
eina sau..paziurejau kokie buvo mano dantys pirmoj foto..net negera ant sirdies paliko.. doh.gif


Vajee, kaip įdomu būtų pamatyt bigsmile.gif Gal galėtumėt paviešinti bent trumpam nuotraukėlę, kaip atrodė dantukai pradžioj ir dabar? Tuo labiau, kai ir man tokius turėtų breketukus dėt... blush2.gif Mat priėjimo prie albumo dar negausiu, kol pati 'nepasipuošiu' smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 11 lapkričio 2010 - 20:59
QUOTE(Tinar @ 2010 11 11, 21:22)
sveika:)

as nesioju beligaturinius..virsuje..pusiau metaliniai...
jie optiskai sumazina pati damon breketuka... nera kad nesimatytu...
kazkas sake kad jie gelytes primena ir lb tviska:D

taip pat juos skiria tiems kuriu zandikaulis siauras..
beje paneles...dedu i fotki savo naujas foto:) po 9men.smile.gif

eina sau..paziurejau kokie buvo mano dantys pirmoj foto..net negera ant sirdies paliko.. doh.gif
Papildyta:
Idejau dubliuota foto kaip pirma d..kaip 9men...skirtumas jauuu matosi truputi graziau:)

Grazu jau labai 4u.gif O ir pries gydyma nebuvo taip ir baisu smile.gif
Atsakyti