Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 30 tema.Rudenio veju nugairintos sypsenos

QUOTE(Twista @ 2010 11 11, 23:23)
Beje, Esha, kokią jum gydymo kainą numatė? smile.gif
Papildyta:
Sakyčiau, labai teigiamai veikia laugh.gif

Kadangi iskart mane perspejo, kad negali tiksliai nuprognozuoti gydymo eigos, tai ir tikslia kaina sunku pasakyti. Uz pacius breketus rytoj turesiu 4300 sumoketi. Sake kainuos gumytes. Jei jos netiks, des kazka kita (tikrai nezinau ka...).
Lankytis reikes kas 1,5 men ir vizitas kainuos ~ 300 lt.
Na dar dantu salinimai savo kaina tures.
Tai mane va tiek apsviete apie kainas..
Atsakyti
Bet kokios fainos tos tabletes, kur apnasas nudazo laugh.gif noreciau pabandyt
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 11 11, 22:26)


Aš ir pas Zasčiurinskienę buvau konsultacijoj, turbūt pas ją ir pasiliksiu smile.gif Man taip pat dėt planuoja beligatūrinius breketukus, o apie kainą kalbėjo, kad bus pradedant 7000 Lt ir kylant į viršų... Nieko dar kol kas smulkiau nesakė, kaip jum smile.gif

Beje, ar yra čia pas jus tokių, kuriom šalino dar neišdygusius protinius dantukus? unsure.gif Gal galėtumėt pasidalint įspūdžiais? Bo baisiausiai įsigąsdinus esu, o tikiuosi, gal visai be reikalo... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2010 11 11, 23:33)
Aš ir pas Zasčiurinskienę buvau konsultacijoj, turbūt pas ją ir pasiliksiu smile.gif Man taip pat dėt planuoja beligatūrinius breketukus, o apie kainą kalbėjo, kad bus pradedant 7000 Lt ir kylant į viršų... Nieko dar kol kas smulkiau nesakė, kaip jum smile.gif

Beje, ar yra čia pas jus tokių, kuriom šalino dar neišdygusius protinius dantukus? unsure.gif Gal galėtumėt pasidalint įspūdžiais? Bo baisiausiai įsigąsdinus esu, o tikiuosi, gal visai be reikalo... doh.gif  unsure.gif

Bet cia kaina jau visumoje? Ne pradine? blush2.gif

Viena protini man ketina salinti, kuris vos virsuneles isleides. As neisivaizduoju kaip man ji ten raus...
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 11 11, 22:32)
Dėl to sąrašiuko mūsų, kai kas kada kurs temą, galit man rašyti, nes aš jau čia kiek temų iš eilės kūriau, perdarinėjau tą sąrašą, tai turiu jį savo kompe išsaugotą excel programoje wink.gif


aistuliaa, gal gali pas save iškart pataisyti mano duomenis? 4u.gif mano viršus sudėtas 2010 01 18, o apačia 2010 03 22

Ačiū 4u.gif
Papildyta:

QUOTE(Twista @ 2010 11 11, 23:33)
Beje, ar yra čia pas jus tokių, kuriom šalino dar neišdygusius protinius dantukus? unsure.gif Gal galėtumėt pasidalint įspūdžiais? Bo baisiausiai įsigąsdinus esu, o tikiuosi, gal visai be reikalo... doh.gif  unsure.gif


Kaip tik kitą savaitę guluosi operacijai - šalins du neišdygusius dantukus. Baisu unsure.gif Bet viskas praeina ir pasimiršta 4u.gif Papasakosiu grįžusi iš ligoninės
Atsakyti
Kaip tik kitą savaitę guluosi operacijai - šalins du neišdygusius dantukus. Baisu unsure.gif Bet viskas praeina ir pasimiršta 4u.gif Papasakosiu grįžusi iš ligoninės
[/quote
aš taip pat kitą savaitę vyksiu traukti savo tinginuko dantuko :)ispudžiai po procedūros trečiadienį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 11 12, 00:26)
Kadangi iskart mane perspejo, kad negali tiksliai nuprognozuoti gydymo eigos, tai ir tikslia kaina sunku pasakyti. Uz pacius breketus rytoj turesiu 4300 sumoketi. Sake kainuos gumytes. Jei jos netiks, des kazka kita (tikrai nezinau ka...).
Lankytis reikes kas 1,5 men ir vizitas kainuos ~ 300 lt.
Na dar dantu salinimai savo kaina tures.
Tai mane va tiek apsviete apie kainas..

Sakyciau labai jau brangu jaigu uz kiekviena vizita ims mazdaug 300lt doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Twista @ 2010 11 11, 22:58)
Vajee, kaip įdomu būtų pamatyt bigsmile.gif Gal galėtumėt paviešinti bent trumpam nuotraukėlę, kaip atrodė dantukai pradžioj ir dabar? Tuo labiau, kai ir man tokius turėtų breketukus dėt... blush2.gif Mat priėjimo prie albumo dar negausiu, kol pati 'nepasipuošiu' smile.gif


na nelabai noriu viesinti blush2.gif .nes po to per google net ismeta..maciau viena kart musu dalyviu ft googleje..taip kad nenoreciau ten atsidurt..smile.gif
tikiuosi greit galesi prisijungt prie musu albumiuko ir pamatysi musu visu nariu foto albumiukus o taip pat ir mes tav breketuotus dantukus 4u.gif .. smile.gif

QUOTE(Esha @ 2010 11 11, 23:47)
Dėsiuos beligatūrinius breketus smile.gif



sveikinu..! pas mane tokie pat:)




kaip smagu skauda dantukus..smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinar: 12 lapkričio 2010 - 11:38
QUOTE(Bon_Bon. @ 2010 11 12, 12:22)
Sakyciau labai jau brangu jaigu uz kiekviena vizita ims mazdaug 300lt  doh.gif  g.gif

Sutinku. Už ką ten tiek mokėti? aš esu mokėjus po 200, bet tai keitė lankus, poto šlifavo visus apatinius dantis.. o šeip tai maximum 70lt esu sumokėjus.... g.gif
Atsakyti
Ir as labai noreciau paziureti ir savus parodyti blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz sukurta tema 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2010 11 11, 22:31)
Bet kokios fainos tos tabletes, kur apnasas nudazo laugh.gif noreciau pabandyt



As katik isbandziau, nes prisiminiau, kad turiu biggrin.gif Tai nusidaze labiausiai priekiniu dantu vietos aplink breketukus blink.gif nors atrodo labiausiai ten valau g.gif Bet siaip likau patenkinta labai, nes daugiau visur kitur pakankamai grazu thumbup.gif Aplink dantenas isvis nenusidaze thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos! 4u.gif
Gal priimsite mane? Man 12 metų. Breketus nešioju jau 2 metus. Turiu juos ant viršutinio ir apatinio žandikaulių. Gydausi V.Grybo gatvėje "Denticijos" privačioje klinikoje.
Mane breketai labai nervuoja. Bet man būtina juos nešioti.
Girdėjau, kad breketai pagadina daugiau dantų, nei sutaiso. Kaip jūs manote šiuo klausimu? g.gif
Atsakyti