Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 30 tema.Rudenio veju nugairintos sypsenos

Sveikos mergaites. smile.gif Noreciau prisijungti prie jusu burelio, ar priimsit? 4u.gif Nusprendziau ir as detis breketus, tai dabar laukiu nesulaukiu kada ateis tas laikas... ax.gif
Atsakyti
Priimsim 4u.gif kokius zadi detis? pas kokia daktare? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plepatuska @ 2010 11 12, 15:03)
Sveikos visos!  4u.gif
Gal priimsite mane? Man 12 metų. Breketus nešioju jau 2 metus. Turiu juos ant viršutinio ir apatinio žandikaulių. Gydausi V.Grybo gatvėje "Denticijos" privačioje klinikoje.
Mane breketai labai nervuoja. Bet man būtina juos nešioti.
Girdėjau, kad breketai pagadina daugiau dantų, nei sutaiso. Kaip jūs manote šiuo klausimu? g.gif



QUOTE(gabiux25 @ 2010 11 12, 15:09)
Sveikos mergaites. smile.gif Noreciau prisijungti prie jusu burelio, ar priimsit? 4u.gif Nusprendziau ir as detis breketus, tai dabar laukiu nesulaukiu kada ateis tas laikas...  ax.gif

Priimsim abi 4u.gif plepatuska, kokius breketukus nesioji? Kada nuims jau gal zinai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plepatuska @ 2010 11 12, 13:03)
Sveikos visos!  4u.gif
Gal priimsite mane? Man 12 metų. Breketus nešioju jau 2 metus. Turiu juos ant viršutinio ir apatinio žandikaulių. Gydausi V.Grybo gatvėje "Denticijos" privačioje klinikoje.
Mane breketai labai nervuoja. Bet man būtina juos nešioti.
Girdėjau, kad breketai pagadina daugiau dantų, nei sutaiso. Kaip jūs manote šiuo klausimu? g.gif



QUOTE(gabiux25 @ 2010 11 12, 13:09)
Sveikos mergaites. smile.gif Noreciau prisijungti prie jusu burelio, ar priimsit? 4u.gif Nusprendziau ir as detis breketus, tai dabar laukiu nesulaukiu kada ateis tas laikas...  ax.gif



Priimsim priimsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2010 11 12, 15:21)
Priimsim abi 4u.gif plepatuska, kokius breketukus nesioji? Kada nuims jau gal zinai? smile.gif

Kokius nešioju- tai nežinau. blush2.gif Nieko, man nepasakė. O viršutinius turėtų nuimti šio mėnesio pabaigoje.
Bet mane tai jie nervuoja. Nes mokykloje... Patyčių susilauki. Aš neperdaugiausiai, bet visko būna.
Atsakyti
QUOTE(plepatuska @ 2010 11 12, 14:28)
Kokius nešioju- tai nežinau.  blush2.gif  Nieko, man nepasakė. O viršutinius turėtų nuimti šio mėnesio pabaigoje.
Bet mane tai jie nervuoja. Nes mokykloje... Patyčių susilauki. Aš neperdaugiausiai, bet visko būna.


kaip gali nezinot? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 11 11, 22:28)
Sveikos, registruojuos naujoj temoj  mirksiukas.gif žiūrėkit kokį gėrį užmačiau  cool.gif gal jau ir žinot ir naudojat, čia yra tabletės, skirtos pamatyti kiek apnašų yra ant dantų  bigsmile.gif mėlynai nuzidažo senos apnašos, o raudonai naujos  thumbup.gif Tabletės yra čia


nu ir tempai čia pas jus..jau penki puslapiai prikalbėti doh.gif biggrin.gif Šumacherės:)

aš noriu tų tablečių..reiks gal pabandyt, patestuot:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2010 11 12, 14:31)
nu ir tempai čia pas jus..jau penki puslapiai prikalbėti  doh.gif  biggrin.gif  Šumacherės:)

aš noriu tų tablečių..reiks gal pabandyt, patestuot:)


O tai nusiplauna greit tos spalvos? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2010 11 12, 15:29)
kaip gali nezinot?  lotuliukas.gif

Na, nežinau. Te pasakė "Dėsime paprastus breketus." O kokių jų būna? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(plepatuska @ 2010 11 12, 13:28)
Kokius nešioju- tai nežinau.  blush2.gif  Nieko, man nepasakė. O viršutinius turėtų nuimti šio mėnesio pabaigoje.
Bet mane tai jie nervuoja. Nes mokykloje... Patyčių susilauki. Aš neperdaugiausiai, bet visko būna.


Ar permatomi ar metaliniai?

Jau greitai tau nuims, nebesinervuok thumbup.gif mirksiukas.gif O tie kurie saipesi, tai greitai patys nesios, nes pamatys tave jau be ju, kokia nuostabi tavo sypsena ir nebetures ka pasakyti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plepatuska @ 2010 11 12, 14:28)
Kokius nešioju- tai nežinau.  blush2.gif  Nieko, man nepasakė. O viršutinius turėtų nuimti šio mėnesio pabaigoje.
Bet mane tai jie nervuoja. Nes mokykloje... Patyčių susilauki. Aš neperdaugiausiai, bet visko būna.


Tai matyt metaliniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2010 11 12, 13:33)
O tai nusiplauna greit tos spalvos?  blink.gif



As turiu tokias tabletes kur nusidazo viena spalva, ryskiai rozine, tai greitai labai nenusiplauna, geriausia vakare bandyti mirksiukas.gif Dabar dar yra pas manes like tos spalvos, bet nebedaug mirksiukas.gif
Atsakyti