Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių

AUGES
vadinasi ExoPic 8. Buna ir purskalas, ir tepalas. Kaina, atrodo, 28-30 lt.
Atsakyti
patarkit kuo tept, ar kaip kitaip apsaugot mažuosius nuo uodų
Atsakyti
QUOTE (gisida @ 2004 05 31, 20:20)
patarkit kuo tept, ar kaip kitaip apsaugot mažuosius nuo uodų

unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Tokiems maziams nelabai kokius tepaliukus pries ikandimus ir galima naudoti, dauguma tepaliuku jau po ikandimu. g.gif

g.gif Kazkada reklamavo Spirig kompanijos, tik tiksliai pavadinimo neprisimenu, sake, kad galima naudoti ir maziukams, atseit pradzioj apsaugo ir nuo erkiu, bet cia tik reklama, nezinau kaip praktikoj. wink.gif Gal kas bandet ?
Atsakyti
AS LABAI DAUG VISOKIU PERBANDZIAU, JAU KETURI METAI KAIP EKSPERIMENTUS VAROM, NES MANO DYDYSIS TRAGISKAI ALERGISKAS UODU IKANDIMAMS... GERIAUSIAS MAN AUTANAS TAS TAI TIKRAI APSAUGO, BET TAS ISSUKAMAS SAUSAS NU KAIP DEZODORANTAS, TAI VISUR APTEPU IR LIUKS... O MAZIUI SI SAVAITGALI TEPIAU ANT DRABUZIU IR NE VIENO IKANDIMO... thumbup.gif REKOMENDUOJU TIKRAI IR PINIGU NEGAILA, JIS TIK VAISTINESE BUNA PIRKTI IR KAINA APIE 15 LITU, PRAITA VASARA MAN ISEJO DU TIE MUILIUKAI, TAD MANAU, KAD NELABAI BRANGU, NES MES SODYBOJ BUVOM VISA VASARA , TAD NAUDOJIMAS VYKO KIEKVIENA DIENA... thumbup.gif
Atsakyti
As ta Spirig firmos praeita vasara naudojau, nes visai maziukas dar buvo - lyg ir nieko... Nes Autan'as, sake, vyresniems g.gif
Atsakyti
o mes namuose naudojome toki aparaciuka - jis pasijungia i rozete, i ji isideda mazyte plokstele, ji syla ir skleidzia silpna kvapa - namie ne vieno uodo! Ten net instrukcijoj parasyta, kad su siuo aparaciuku galima net vakare prasiverti langus ir nebus ne vieno uodo, net jei ijungsite sviesa. Seniau gyvenome pirmame aukste, po berzais, vakarineje uodu medziokleje po 20 nudobdavau ir tai likdavo, o kai emem si daikta naudoti, ne vienas uodas pas mus nebelindo biggrin.gif Pirkom IKI parduotuveje.
Atsakyti
QUOTE (Zhiema @ 2004 06 11, 11:13)
Cia ta Spiring tai gal Spirit? kur mamos dienorastis rodos reklamavo? as vaistinej paklausiau tai jis kainuoja virs 30Lt ir maziukams netinka!!! zodziu tokiams leliams kaip mano nieko neradau, viskas beveik nuo 3m, tai nupirkau kazkoki Ziba purskiama, ant vezimelio galima purksti kur vaikas neliecia.... reiks dar ta apsauga nusipirkt, bet gi ji tik kai miega....

Spirig firmos, o pavadinimas Exopic.
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 06 11, 11:40)
O kiek kainuoja tos aparaciukas?

seniai pirkome, jau nepamenu kiek kainavo gal 10-15 Lt, bet vakar pirkom ploksteles, nes baigesi, mokejom 3 Lt. su biskiu. Tiesa, pacio aparaciuko tai nebuvo pardavime, bet paieskojus manau galima rasti..
Atsakyti
Ryt važiuojam "maitinti" uodų, tai nusipirkau Hansaplast pleistrą nuo uodų. Bandysiu ir mažylei kur ant rūbų priklijuoti - sako, labai efektingas. Pažiūrėsim smile.gif
Atsakyti
as irgi sy vakara panaudojau ziba purskiama ,nuo uodu, tai pasiteisino. Savo mergaites apipurskiau rubus, ir is nugaros i plaukus,( nes tie gyvates kanda ir i galva) man tai pasiteisino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes vaistineje pirkom Autan family purskiama pieneli nuo uodu. Ten raso tinka vaikams nuo 2 metu, bet vaistinej pasake, kad rasydami gamintojai visada apsidraudzia ir raso didesni vaiko amziu. Taigi patepem ir nieko blogo neatsitiko, nes ten dar ir jautriai odai tinka. Ir uodai tikrai nepuole. thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi kovojam su uodais, nes gyvenam miskingoj vietoj, tai aplinkui tiesiog ju tukstanciai, vakare i lauka net negali iseit, o namie lango prasidaryti blink.gif . Tai namie pradejom vartoti ta aparaciuka kur i rozete isikisa, bet nepasiteisino. Bet atsitiktinai nusipirkom Morteino ploksteles tam aparaciukui, tai liuks nei vieno uodo thumbup.gif , o lauke tepames Autan pieneliu visai seimai tai taip pat geras thumbup.gif , be to kvepia maloniai biggrin.gif
Atsakyti