Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių

Aparačiuką ir aš galiu pagirti thumbup.gif
Man rekomendavo tokį purškalą Epikol, bet jis brangokas - apie 30 Lt, bet kiek žianu, verta įsigyti. Tik dėl mažų vaikučių reikėtų pasiklausti vaistinėj.
Atsakyti
Pati nebandziau, bet vasara, kai vaziuosim su palapinemis i miska, pabandysiu tokius aparaciukus, kuriuos uzkabini ant kaklo, ar isegi i rubus-jiems reikia bateriju. Jie skleidzia laumzirgiu garsa(esa zmones jo beveik negirdi) ir uodai ju labai bijo. Yra ir tokiu, kur ijungi i rozete-namu naudojimui. As maciau cia Los Angeles, bet, man atrodo, ju visur yra.
Atsakyti
Sveikos, merginos. smile.gif As pati savo vaikui naudoju nuo uodu ikandimu purskiama "OFF". Bet esant patalpoje labai efektyviai veikia zvakes nuo uodu. Iki miego likus keletui valandu uzdegu zvake kambaryje ir uodu nelieka nei vieno. thumbup.gif Mano mazyle yra labai alergiska uodu ikandimams doh.gif , todel daug priemoniu isbandziau, bet sitos man geriausios! wink.gif
Atsakyti
QUOTE (haski @ 2004 07 01, 19:25)
As vis noriu isbandyti pleistrus nuo uodu, ar kas bandet? turetu buti praktiska, jei efektyvu g.gif

Jei dar nepirkai, tai ir nepirk tu pleistru - nieko gero. Mes aki buvom "uodu maitinti", tai mums su mazyle nieko, net neklijavom ju, o vyra tai apie pleistra juodai sukandziojo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes gyvenam prie pat ežero tad labai daug uodų, užejom vaistinei nusipirkti purškalo nuo uodų kainuoja apie 17 vaikiskas, bet ar nepakenks ax.gif , pravedinom kambarį tad uodų priskrido doh.gif , daugiau vasrą lango neatidarinesim cry.gif , geriau karstis nei uodai
Atsakyti
Įsidėkit į langus tinkliukus,taip pat galima užmesti ant vežimuko einant į lauką.O namuose aš nusipirkau aparatuką nuo uodų,kuris į rozetę kišasi (pirkai IKI,kiek pamenu apie 20lt.)-tai lygtai padeda.O purškalą nupirkau vaikišką už 9,5Lt.bet nelabai aš tikiu jų poveikiu.Jei didesni vaikai galima patepti "žvaigždute",tokias vaistinėj pardavinėja po kelis litukus.
Atsakyti
Prasidėjo uodų atakos, o aš ką tik perku viskas nepadeda sad.gif gal jūs žinot kokių stebuklingų priemonių?
Atsakyti
kad šiemet turbūt nieks nuo uodų nebepadės, jeigu jau net laikant ranką virš laužo-į ją kanda, tai apsauga jiems tik kaip prieskoniai kokie bus
sad.gif dar niekad neteko tiek uodų matyt.... cry.gif
gal kas žinot kaip jų įkandimus gydyt, o tai atrodom kaip vėjaraupiais sergantys....
Atsakyti
noriu paklausti mamyčių, kurių mažyliai alergiški uodų įkandimams: kokių priemonių imatės, jei vaiką sukanda? Aš tepiau Fenistil, po to Hansaplast geliu, bet efektas labai trumplaikis. Mes dar, bepročiai, išmaudėm vaiką po sukandimo verysad.gif Naktis buvo be miego, nes pupa blaškėsi, nerado vietos. Patarkit, kuo tepti, ar ką nors antialerginio duoti??????????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriss: 30 gegužės 2005 - 10:06
QUOTE(Kriss @ 2005 05 30, 08:05)
noriu paklausti mamyčių, kurių mažyliai alergiški uodų įkandimams: kokių priemonių imatės, jei vaiką sukanda? Aš tepiau Fenistil, po to Hansaplast geliu, bet efektas labai trumplaikis. Mes dar, bepročiai, išmaudėm vaiką po sukandimo verysad.gif  Naktis buvo be miego, nes pupa blaškėsi, nerado vietos. Patarkit, kuo tepti, ar ką nors antialerginio duoti??????????????

oi nežinau , ką ir patarti čia didžiausia problema su didžiuoju vaiku- aš tepdavau fenistil ir psilo balsamu ir menovasinu ir gerdavo Zyrtec tab-nes sirupams alergiškas-ten visokių dažiklių, saldiklių, aromatų ir tt., bet tik didesniam vaikui, kūdikį geriau apsaugoti ,nei vėliau gydyti, net neįsivaizduoju - kaip mažę apsaugoti,juk važiuosim į kaimą visą vasarą, o ten uodų čiulkiniai- reiks moskitinio tinklelio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir užrašo uodams nevalgoma ir neskanu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ,
o jei rimtai tai kūdikiams apsaugos praktiškai nėra, tik kažkoks Spiring firmos purškalas, apipurkšti vežimėli galima.
Atsakyti
gal tau tie tepaliukai kur po įkandimo ir padės, bet man jie nepadeda. Juos pardavinėja visur, įvairių firmų yra, gal reikia pataikyt gerą nusipirkt... Bet kai man įkanda, tai iš karto parausta ta vieta ir baltas spuogas atsiranda, niežti be proto, bet tie tepalai man nė kiek niežulio nenuramina sad.gif
Atsakyti
Mūsų jau išbandytas AUTAN FAMILI thumbup.gif Aš ir ant rūbų pasipurškiu.
taip pat gamtoje išbandę tokią smilkalinę spiralę labai ir padeda, ji sau smilksta ir tada nelabai uodų yra aplink.
Atsakyti