Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat pirkti kalėdines dovanas?

Gruodžio mėnesį, nes jei anksti nupirksiu bijau kad rast gali.. biggrin.gif
Atsakyti
pas mane jau spyntos vienas skyrelis pridetas dovaneliu biggrin.gif

as planuoju sia arba kita savaite pabaigti pagrindines pirkiti smile.gifo maisto dovanas turbut susipirksiu jau gruodi smile.gif
Atsakyti
Jau ir aš pradėjau pirkti wub.gif
Atsakyti
Galvojau, kad as cia viena pamisus, nuo lapkricio apie dovanas galvoju, o pasirodo, pilna mergaiciu, kurios jau tas dovanas ir susipirkusios smile.gif super... kita savaite padidinsiu apsukas ir pradesiu ieskoti dovaneliu. Oi koks geras jausmas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 11 02, 16:31)
pas mane jau spyntos vienas skyrelis pridetas dovaneliu  biggrin.gif


Aš taip pat turiu spintoj dovanų dėžę. Renku visus metus biggrin.gif kad gruodį kišenė neverktų
Atsakyti
QUOTE(Merizone* @ 2012 11 01, 15:05)
Viskas, po Vėlinių jau pradėsiu oficialiai kliedėti apie Kalėdas  biggrin.gif  vadinasi, pirksiu dovanas kitą savaitę  4u.gif

drinks_cheers.gif
man ir praeina velynes ir prasideda kaledinis laikotarpis wub.gif . Bet dovanu dar neperku. Jau reiks pradeti biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Aštunta nata @ 2012 11 05, 14:51)
Aš taip pat turiu spintoj dovanų dėžę. Renku visus metus  biggrin.gif  kad gruodį kišenė neverktų


pas mane panasiai tik ne spintoj o lovos patalynes dezej prikrauta, o kas netelpa ant spintos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Darbe po paskutinės pavasarinės šventės juokaudavau, kad laikas kaupti dovanas Naujiems metams. Iš pradžių juokėsi iš manęs. Bet laikas taip skuba, kad gal ne nuo pavasario tačiau ramtės dėlei vis tik geriau tai daryti iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(GANE @ 2007 11 30, 17:53)
Labas, man parūpo toks dalykas: kada pradedat rūpintis kalėdinėm dovanėlėm? Nes aš kiekvienais metais sau pasižadu, kad viską supirksiu iš anksto, bet kazkaip neišeina… Galiausiai taip gaunasi, kad paskutinę minutę griebiuosi už galvos, kad dar nieko neturiu doh.gif  Ir pasižadu kitais metais jau tikrai tikrai...  smile.gif 
O kada jūs pradedat pirkti dovanas?

Visada dovanas perku is anksto. Patinka,kai nusiperki ir ramiai lauki svenciu.
Atsakyti
Is anksto neperkam. Pradedam pirkti gruodzio menesi, kai jau gyvenam tikrom kaledinem nuotaikom.
Atsakyti
O man laaaaabai patinka pirkti dovanas, viska apgalvoti. Todel perku gerokai is anksto, jau dabar kai ka nupirkusi esu, galvoju ka toliau pikti. daznai ir savo ranku darbo kokia smulkmenele padarau, graziai ipakuoju.
Tada iki Kaledu kai nieko near namuose issitraukiu tas dovaneles, apziuriu... Toks geras jausmas apima... :-D
Atsakyti
As kaip ir svajone, Jau daug ka turim, tik reikia pradet daryt zaisliukus thumbup.gif
Atsakyti