Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat pirkti kalėdines dovanas?

Kai pasitaikys kas nors gražaus, tai ir nupirksiu, kažkaip neskubu, man smagiau,kai jau žiemiškesnė nuotaika...
Atsakyti
Man ir patinka ta kaledine nuotaika, ramiai vaiktau po parduotuves, apziurineju niekucius.. biggrin.gif uztai ir nenoriu jos gadint jei po to reiktu grustis tarp zmoniu ir galvot ka nupirkt kam dar ka pamirsau..Bet aisku ir man visko buna doh.gif
Atsakyti
Aš galvoti ką nupirksiu pradedu anksti, o perku gruodžio pradžioje - viduryje ax.gif
Atsakyti
as stengiuosi visuomet susipirkti viska pries Kaledas, t.y. koki spali ar lapkriti, bet siemet tikriausiai pabusiu ir as tame Kalediniame apsipirkimo sukuryje... smile.gif
Atsakyti
pradedu galvot anksti, bet perku lapkriti-gruodi 4u.gif o per karstine tik daperku ko truksta 4u.gif
Atsakyti
as tai jau siandien maximo mamai nuziurejau dovana kita savaite nupirksiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 10 13, 17:46)
as tai jau siandien maximo mamai nuziurejau dovana kita savaite nupirksiu  cool.gif

Tai gal mum isduosi kokia? ax.gif
Atsakyti
As galvoti pradedu anksciau ir supirkineti anksciau,bet visad lieka dar kelios smulkmeneles,kurias superku paskutine minute.Bet dazniausiai zinau ko ieskau,visada bunu apgalvojusi.Neinu i parduotuve ieskoti dovanu-einu pirkti 4u.gif Taip man buna lengviau bigsmile.gif
Atsakyti
na šioms kalėdoms man tik kelių dovanėlių betrūksta, o sugalvojusi jau esu visiems bigsmile.gif
Atsakyti

Labai nemegstu sito reikalo palikt paskutinems dienoms,tai pradedu pirkt lapkicio menesi,kad gera savaite iki Kaledu galeciau ramiai viska graziai supakuot(naktim,kad nieks nepamatytu biggrin.gif )
Tik siemet dar neturiu jokiu minciu ka ir kam pirkt doh.gif ,nei mb,nei vaikams g.gif
Atsakyti
Aš jau pradėjau pirkti dovanas vaikams ir brolio vaikams:)
Atsakyti
as Kaledines dovanas praejau pirkti, turbut, nuo rugpjucio blush2.gif . daugeliu atveju, ka nors netiketai uzmatau, ko tiksliai zinau, kas nori. is patirties zinau, kad jei palieku apsipirkinejima paskutiniam menesiui, sau nervus susigadinu, nes arba negaliu rasti to, ko noriu, arba, kainos nenormalios, arba zmoniu pustys pardese tokios, kad nusisaut norisi doh.gif . kam sukelti sau stresa tokiu graziu laiku ir rupintis apsipirkinejimais? biggrin.gif paprastai paskutinis menuo pries Kaledas is tiesu visada buna labai uzimtas, tad lakstyti po parduotuves maziausiai norisi schmoll.gif . geriau jau laiko pasilieku ir gaminu ranko darbo atvirutes seimai, draugams ir pazistamiems blush2.gif
kai kuriems dovanosiu savo nertas staltieseles ir serveteles, tad jas pradejau gaminti dar vasara laiko turedama blush2.gif
Atsakyti