Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat pirkti kalėdines dovanas?

Pradesiu pobiske pirkt. Kad nepalikt paskutinei minutei,gali ir pinegu pretrukt blush2.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Aš jau pradėjau pirkti dovanėles Kalėdoms thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jau turiu močiutei ir tėtei thumbup.gif thumbup.gif saugiai paslėpta, kad netyčiukais nesurastų rolleyes.gif dar daug dovanėlių reiks surasti ir gražiai supakuoti 4u.gif
Atsakyti
Po truputi reik pradet pirkt turbut g.gif o ir sarasiuka , kad veliau nepamirst kam reik nupirkt dovanu biggrin.gif
Atsakyti
Jau turiu pirmąsias dovanas 4u.gif
Atsakyti
O as zinokite praeitais metais susipirkau dovanas pries gera menesi ir be rupesciu kad po to negausiu ir be problemu, o siais metais jau irgi ruosiuosi pirkti tik pirma gimtadieni atsvesiu tai po to jau i kaledine nuotaika pasinersiu, o siais metais sugalvojau tokias dovaneles prieskoniu krepseli, kitims suriu krepseli, alieju, o mociutems bobelines meducio ir skraiste silta, o daugiau bus matyti.
Atsakyti
QUOTE(saulute© @ 2008 10 20, 19:48)
metų laikas reikšmės neturi rolleyes.gif stengiuos turėti dovaninių lobių skrynelę, kurioje prireikus ir dovanėlę galima rasti thumbup.gif

Labai gera ideja. Kad ir sokolada laikyti atejus sveciams, bet vis geriau negu nieko thumbup.gif .

As jau nupirkau teciui dovanele ir mamai turejo ateiti vakar, bet pastas nedirba doh.gif . Tai antradieni tikiuosiu jau gauti. Ir siaip, man geriausia po truputuka, ramiai letai... Jau turiu sarasus ka kam pirksiu
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2008 11 02, 13:28)
O as zinokite praeitais metais susipirkau dovanas pries gera menesi ir be rupesciu kad po to negausiu ir be problemu, o siais metais jau irgi ruosiuosi pirkti tik pirma gimtadieni atsvesiu tai po to jau i kaledine nuotaika pasinersiu, o siais metais sugalvojau tokias dovaneles prieskoniu krepseli, kitims suriu krepseli, alieju, o mociutems bobelines meducio ir skraiste silta, o daugiau bus matyti.

labai originaliai sugalvojai wink.gif thumbup.gif as praeitais metais dovanojau bendradarbei kava ir sokolada, is tu kvapniu, sumaisytu smile.gif jai patiko thumbup.gif vyro sesei (tada dar vaikino) puodeli ir irgi kava rolleyes.gif vat siemet vargo bus, kadangi nulis ideju , paziuresim kaip toliau... g.gif gal kas patartu ka dovanot vyrui? biggrin.gif nes jau mintis kripsta i tai kas susije su masina biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš jau dabar darausi sąrašiuką, ar bent jau idėjas ką pirksiu, ką pati pagaminsiu bigsmile.gif labai mane išvargina tas kalėdų bumas parduotuvėj kai visko pilna, akys tik raibsta, o nieko gero... doh.gif šiemet ketinu daryti dalį dovanų savomis rankomis, kad dovana būtų mielesnė rolleyes.gif
Atsakyti
Esu maždaug apgalvojusi, ką ketinu pirkti artimiesiems ax.gif
Gruodžio pradžioje ketinu viską nusipirkti rolleyes.gif
Atsakyti
As visad planuoju susipirkt visas dovanas is anksto, bet niekada nebuna taip kaip suplanuoju, visad kazkas liepa paskutinei minutei doh.gif blush2.gif
Atsakyti
As irgi dar tik sarasiuka sudarineju,dairausi po foruma idomiu ideju, o gruodzio pradzioje ketinu viska susipirkti, kad ant svenciu liktu tik graziai supakuoti 4u.gif
Atsakyti
Jau nupirkau dvi dovanas yahoo.gif
Atsakyti