Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Sveikos, mamos,

Rodos, dar tokios temos nebuvo.
Senokai nebuvau Vilniuje, bet neuzilgo zadu apsilankyti. Gal galetumete patarti - kur, jusu nuomone, geriausia pirkti akinius? Paskutini karta pirkau Pasilaiciuose - tiksliai nepamenu - gal Pas Juozapa. Ten ir nuolaidos akiniu stiklams buvo, o ir kokybe skustis negaliu. Bet jau baisiai toli tie Pashilai. Gal rekomenduotumet kazka centre?


Panaši tema, esanti kitame skyrelyje: Akiniai (ne nuo saulės).
Atsakyti
Laba,dukrai pikau akinukus Optikos pasaulyje,Didziojoje gatveje,salia Vokieciu vaisktines. Kainos normalios pasirinkimas irgi neblogas  ;)
Atsakyti
As uzpernai pirkau akinius Centrinio pasto patalpose (prie iejimo), ir ziurejau ar prie Skalvijos kinocentro priesais Operos ir baleto teatra
Atsakyti
Labukas,
as pirkau akinukus Vokieciu gatveje (senamiestyje), ten yra net kelios optikos parduotuves..ir  pigesniu akinuku yra ir brangesniu,pasirinkimas tikrai didelis.Bent pries pora men. tai buvo ir nuolaidos, jei perki vienus akinukus, tai antrus gauni uz 1 lita. Sekmes renkantis.[smiley=masyanya.gif]
Atsakyti
Dar yra "Fielman" Vilniaus gatveje ir "Rega" Pilies  g-veje biggrin.gif
Atsakyti
Fielmane pirkau ir nesigailiu.
Akinukai liuksiski. Remeliai japoniski ir tikrai labai faini tiek technine tiek estetine prasme.
Man akiniu remelius issirinkti tikrai sunku, tenka ieskoti ne vienerius metus.
Atsakyti
Gal kur matet plastikinu remeliu grazu ir nebrangiu? Man alergija metalui,tad labai isberia nuo metaliniu remeliu :-/
Atsakyti
QUOTE
Gal kur matet plastikinu remeliu grazu ir nebrangiu? Man alergija metalui,tad labai isberia nuo metaliniu remeliu :-/

Mamulia, gal tu alergiška ne apskritai metalui, bet pvz. nikeliui? Na,  blizgantiems metaliniams rėmeliams. Man tai nuo tokių rėmelių, taip pat diržo sagties, nikeliuotų džinsų kniedžių labai išberdavo odą, net šlapiuodavo tos vietos ir labai niežėdavo. Tai nusipirkau akinius metaliniais, bet dažytais rėmeliais - ir viskas susitvarkė. Mano dažyti juodi, gal ir nelabai gražu, bet yra ir kitų spalvų, ir jie tvirtesni už plastikinius. Aišku, optikose iš karto siūlo titano rėmelius, bet jų kaina tai kandžiojasi. O į dažytus jokios odos reakcijos nepastebėjau.
Atsakyti
QUOTE

Mamulia, gal tu alergiška ne apskritai metalui, bet pvz. nikeliui?


Jega!! tikrai padejai man suprast,kam as ten alergiska,nes vis maniau,kad metalui ir tiek,o kai parasei apie dzinsu sagas  ;D man dar netinka paprasti auskarai,ziedai ir apyrankes,laikrodziu apyrankiu sagteles ir tt.
Atsakyti
O as pirkau Fielmanne, ir ko gero tai pirmi mano akiniai kurie tikrai puosia ir kuriais tikrai dziaugiuosi. (o rasti man tinkancius yra nerealiai sunku). Tiesa, mokejau kiek daugiau, nei buvau numacius, bet paaiskejo, kad ten tokie ne visai paprasti, ant auseles UNGARO uzrasyta  8) ;D ;D ;D
Siaip mamytes noriu vis tik patarti, jau kam kam, o akiniams pinigu nepagailekite - tai aksesuaras, kuris visada (arba daznai) mums ant nosies, i kuri zmones pirmiausia atkreipia demesi ir kuris gali puoshti, o gali bjauroti ...
Atsakyti
As taip pat isigjau naujus akinukus - pirkau Didziojoje g. mazutej optikoj.Ten pasirinkimas nedidelis, bet visi kazkokie talkovi remai. O Vokieciu g. pasirinkimas didziulis, o niekas nepatinka. O ir lesiai brangesni.
Atsakyti
Matau kad tema jau senoka, bet gal padesit wink.gif Tai va, mano mergaitei reikalingi akinukai ir gydytoja patare nepirkti brangiu, nes stikliukai keisis po keleto menesiu ar po pusmecio. Tai gal jus zinot kur Kaune pigi optika yra? g.gif
Atsakyti