Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Jei niekas nepasiūlys ko nors geriau - pabandyk pažiūrėti Fiemane , man atrodo būna ir nebrangių. Vasarą ten būdavo nuolaidos akinukams tamsintais stiklais - jei gerai pamenu - 40lt rėmeliai, 10 lt gamyba, o patys lešiai - nemokamai . Kaip tik būtų vasaros sezonui.
Atsakyti
Niekur neradau tokios temos.
Noriu nusipirkti akinukus, bet dabar mastau is kur g.gif Kainos labai ivairios g.gif
vakar buvau Europoje "Eagle vision", tai man patike remai 290 rolleyes.gif , nuolaidu jokiu nedaro, o vienas plonas lesis apie 100lt, o siandien uzejau i Euro vaistine baze, tai ten ir tipo vardiniai remai, tai jiems 50% nuolaida, o du ploni lesiai i akinius apie 100Lt ohmy.gif Kainu svyravimas labai didelis, tai ir nezinau.
Gal kas galit patarti siuo klasimu, ar turit kokiu nusiskundimu akiniu firmom, tai as turesiu omenyje ir busiu be galo dekinga smile.gif
Atsakyti
is savo patirties pasakysiu kad pinigu akiniams nereiketu gaileti. cia aisku pagal kiekvieno kisene. bet as kaip studentuke isgalejau uz akinius ir aptarnavima visa tukstanteli beveik pakloti. zodziu istorija prasideda nuo senu laiku kai nusipirkau lesius tai niekaip neprisiruosiau akiniu nusipirkti. o tiems kas lesiu nesioja vis tiek akiniai yra butini, reikia leisti akims pakvepuoti rolleyes.gif
tai akinius rinkausi 8 metus, vis issidirbinejau, nes neskubejau ju tureti o ir nenorejau.
bendri patarimai tokie : lenkiski akiniai labai greitai ir lengvai suluzta prie nosies, o sutvarkius juos vis tiek matoma koreguota vieta. vokiski akiniai geri.
apie vardinius akinius irgi turiu ziniu siokiu tokiu. deabar pirkau oxydo akinius ir kartu matavausi gucci aklinius, remai buvo panasu bet vos skirtingi, rinkausi kuriuos cia nusipirkus. ogi sitaip man pasake: gamintojas yra tas pats, tik uzdetas zenklas yra kitas. dabar jauciuosi tarsi su gucci vaiksciociau tongue.gif
brangus akiniai atsidekoja. mano stiklai plastikiniai bet ploninti , nesibraizo, nerasoja, lengvesti nei stiklas. abu kainavo apie 500. remas kazkuo neypatingas, tik brolis man ji isrinko, sake kad stilingai atrodau biggrin.gif
dabar mano akys vis raudonos, visine nepadeda tai kita forume moterele patare vaistuka, idesiu jos pasisakyma gal kam bus naudingas:
"DURATEARS
Drekinantis akiu tepalas-3,5g.Kaina-12.82., pas mane.Idealiai drekina aki net ir miegant,kai nera galimybes lasinti dirbtiniu asaru.Preperato sudetyje nera vaistinguju medziagu.Tai tik svelnus tepalo pagrindas,kuris greitai tirpsta ir saugo aki nuo dziuvimo ir nemalonaus pojucio.1 grame tepalo yra baltojo vazelino,vilnu riebalu ir skystojo parafino.Tepalas tinka vartoti pasalinus is akies svetimkuni,po chirurgines akies operacijos,esant sausos akies sindromui.
Ups...gale parasyta,kad kol vartojate si preparata,nenesiokite minkstuju kontaktiniu lesiu:((( "

akiniu stiklus idealiai valo kompiuteriu monitoriams skirtos serveteles, nelieka dulkiu. man nepadejo nei tos optikos salonuose siulytos serveteles. o purskiamu valikliu net nezadu pirkti
vis galvodavau optikos salonuose paklausiti gal turi kokia programa kuri pagal nuotrauika parinktu akiniu forma, bet tai ir nepadariau sito. juk pats geriau is sono matai kas tinka ir pritinka, o kitas patars pagal save

Atsakyti
Siaip girdejau, kad Fielmann optikos labai geros, bet neteko naudotis ju paslaugomis.
Pries metus dariausi akinius "QVizijoje" (berods taip jie vadinasi wink.gif ) Rinkausi pagal kaina, nes tokie pat remeliai kitur kainavo gerokai brangiau, be to, si optika nesenai buvo atsidariusi, tai dar ir nuolaidas taike. Issirinkau tokius, kur be remeliu, uzsisakiau pacius brangiausius plastikinius lesius (nerasojancius, nesibraiznacius, etc) Ir laiminga laukiau savaite!!! (siaip zinojau, kad kitur per diena, dvi padaro, bet susitaikiau ir laukiau...) Atejusi suzinojau, kad mano akiniu nera!!!!!!! Zodziu, durnino mane jie kelias dienas mad.gif Kol neatejau su savininkes telefono numeriu uzrasu knygelej- tada pasedejau ten vioetoj ir mano akiniai jau buvo padaryti smile.gif Beje, kokybe ne itin gera wink.gif
Pavasari dariausi akinius nuo saules- dazyto plastiko. Susiradau kazkokia optika Domininkonu g, issirinkau remelius ir tada suzinojau, kad mano norimas atspalvis gali nesigauti, prasidejo isvedziojimai kaip jiems sunku dirbti ir t.t. Nelabai supratau esmes, bet jie akinius pasiliko, liepe po poros dienu ateiti, o atejusi suzinojau, kad jie man negamins akiniu mad.gif mad.gif Salia buvo "Visio" optikos filialas, ten man viska kuo puikiausiai padare smile.gif thumbup.gif
Zodziu, per tuos metus aplankiau kone visas optikas ir isbandizua 3 darba smile.gif Tai dabar as tik uz VISIO thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi si tema aktuali. As jau kelis metus nesioju tuos paciu akinius, kurie kainavo apie 300lt labai geri, nesuluzo dar, tik jau nusibodo, noriu nauju. O del stiklu tai nzn, as abu kartus emiau paprastus stiklinius, pagailejau pinigu. Tik nepatogu, kai ziema rasoja.
Atsakyti
As tai siandien pirkau akinukus Fielmann'e. Aptarnavimas thumbup.gif Remeliu kainos nuo...iki... Remelius rinkausi ne pagal kaina, o pagal patikima. Man labiausiai tike ir patike 168 litukus atsejo. Labai faini, tokie stilingi rolleyes.gif Lesius pasirinkau plastikinius, plonintus ( bet ne pacius ploniausius antrus pagal plonuma, sake mano atveju tiek turetu pilnai uztekt ) tuo paciu nerasojancius ir mazinancius atspindejima ( na nezinau kaip cia aiskiau paaiskinti, yra spec. terminas..pamirsau dabar g.gif ) , lesiai turi truputeli zalsva atspindi. Tai va mano lesiai kainavo po 99 litukus. Po to dar priskaiciavo daktaro konsultacija, gamyba ir sumoj gavosi 396 litukai. Manau labai normaliai.
Siaip mano pastebejimu, cia kainos zemesnes nei kitose optikos salonuose. Ir aptarnavimas malonesnis, kazkada buvau Vission express kliente, bet daugiau ten kojos nekelsiu ( oij kiek nemaloniu situaciju as ten apturejus mad.gif ) Nuo siol as Fielmann kliente clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 04 rugsėjo 2004 - 15:30
Norejau jusu konsultacijos vienu klausimu wub.gif
Pries kelias dienas nuejau i optika, patikrino mano akis, pagal kompa nustate regejima... Issirinkau remelius ir viskas. Siandien nuejau tu akinuku atsiimt. Uzsidejau, ogi po keliu minuciu pastebejau, kad pradejo skaudeti akis, galva truputi svaigti... VNZ pajauciau, kad man tie akiniai per stiprus.
Galvojau galvojau, ir sugalvojau, kad reikia paskambint i ta optika ir pasiklaust ar butu galimybe pakeist lesius ir t.t. nes akiniai man per stiprus unsure.gif Tai man ten pasake, kad cia del to, kad lesius rinkausi kazkokius ....(pamirsau pavadinima) todel spalvos gal truputi ryskesnes, dar kad man reikia prie ju priprasti... ir t.t. Akiniai skirti ziuret i toli. Todel pastoviai as ju nenesioju namie. Sakiau, kad negaliu ju nesiot pastoviai (kaip man liepe), nes galva svaigsta sad.gif . O man : turit priprast. Mamos, please, patarkit ka nors. Ar tikrai akys turi priprast? Nes esu girdejusi, kad jei akiniai per stiprus, tai galva butent del to ir svaigsta ir prie to priprast neimanoma, tik akys varginamos be reikalo. Patarkit!!!! wub.gif
Atsakyti
aisku nueik i optoka ir issiaiskinsi. o mano patirtis tokia: man svaigo galva vos tik uzsidejus akinius, negalejau prie ju priprasti nes jau 8 metau kaip vaikstau su lesiais. o dabar viskas susitvarke, akiniai netgi silpnesi pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 08 22, 16:05)
dabar mano akys vis raudonos, visine nepadeda tai kita forume moterele patare vaistuka, idesiu jos pasisakyma gal kam bus naudingas:
"DURATEARS
Drekinantis akiu tepalas-3,5g.Kaina-12.82., pas mane.Idealiai drekina aki net ir miegant,kai nera galimybes lasinti dirbtiniu asaru.Preperato sudetyje nera vaistinguju medziagu.Tai tik svelnus tepalo pagrindas,kuris greitai tirpsta ir saugo aki nuo dziuvimo ir nemalonaus pojucio.1 grame tepalo yra baltojo vazelino,vilnu riebalu ir skystojo parafino.Tepalas tinka vartoti pasalinus is akies svetimkuni,po chirurgines akies operacijos,esant sausos akies sindromui.
Ups...gale parasyta,kad kol vartojate si preparata,nenesiokite minkstuju kontaktiniu lesiu:((( "


Jau kas kas, bet visine - tai visiškas š****. Iš patirties ir rekomendacijų.
Kai man problemos, visada perku Oculoheel - jie parduodami vienkartinėmis pakuotėmis, vienas apie 1 Lt. Atsidarai ir sunaudoji per vieną dieną. Labai didelis pliusas, kad nėra konservantų, gali nusipirkti tik vieną, jei nori tik pabandyt. Man jie puikiai padeda.
Prašom http://www.litfas.lt...sniai/oculoheel
Atsakyti
QUOTE (Ramuniukas @ 2004 10 29, 17:52)
Norejau jusu konsultacijos vienu klausimu wub.gif
Pries kelias dienas nuejau i optika, patikrino mano akis, pagal kompa nustate regejima... Issirinkau remelius ir viskas. Siandien nuejau tu akinuku atsiimt. Uzsidejau, ogi po keliu minuciu pastebejau, kad pradejo skaudeti akis, galva truputi svaigti... VNZ pajauciau, kad man tie akiniai per stiprus.
Galvojau galvojau, ir sugalvojau, kad reikia paskambint i ta optika ir pasiklaust ar butu galimybe pakeist lesius ir t.t. nes akiniai man per stiprus unsure.gif Tai man ten pasake, kad cia del to, kad lesius rinkausi kazkokius ....(pamirsau pavadinima) todel spalvos gal truputi ryskesnes, dar kad man reikia prie ju priprasti... ir t.t. Akiniai skirti ziuret i toli. Todel pastoviai as ju nenesioju namie. Sakiau, kad negaliu ju nesiot pastoviai (kaip man liepe), nes galva svaigsta sad.gif . O man : turit priprast. Mamos, please, patarkit ka nors. Ar tikrai akys turi priprast? Nes esu girdejusi, kad jei akiniai per stiprus, tai galva butent del to ir svaigsta ir prie to priprast neimanoma, tik akys varginamos be reikalo. Patarkit!!!! wub.gif

tau gal su cilindrais dare leshius? ty., nustate astigmatizma ir pakoregavo? gali buti del to galva svaigsta, nes nepratusi esi. negerai, jei taip yra - reishkia tau shitie akiniai netinka. optikoje, kai tikrino regejima, turejo uzhdet tau tuos "akinius su stikliukais", su kuriais seniau tikrindavo regejima ir kuri laika liepti pabuti, zhiureti i toli ir arti - kad pajustum, ar tau toks stiprumas akiniu tinka.



o bendrai - mano optika rega pilies gatveje. ten ash perku ir kontaktinius leshius, ir akinius, ir konsultuojuosi su gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas @ 2004 10 29, 17:52)
. Uzsidejau, ogi po keliu minuciu pastebejau, kad pradejo skaudeti akis, galva truputi svaigti... VNZ pajauciau, kad man tie akiniai per stiprus.

Neseniai pastiprinau akinius 0,5 dioptrijos,tai iš karto galva svaigo,skaudėjo,bet tai truko kokias 1-2dienas.Dabar su senais akiniais atrodo sunku cool.gif Manau,turėtum priprasti...
Atsakyti
Siandien dar irgi pabandziau su tais akiniais pavaiksciot, ir zinot... nea...user posted image Netinka man jie. Nu siaubas kazkoks. Nusiimu, ir akyse viskas liejasi, skauda, nors uzsidedu tik trumpam, o akis po to skauda visa valanda. Kai pavyzdziui ziuriu i labai toli, pro langa, tada normaliai, bet jei apie 3 metrus tas tolumas, tai akyse pradeda lietis, atrodo be akiniu matyciau geriau, nei su sitais akiniais. Nors taip neturetu buti! VNZ, supratau, kad jie man tikrai per stiprus! Bandysiu eit ir prasyt, kad pakeistu ar dar kazka, nes butent toj optikoj man ir nustate regejima! Bet daba galvoju, ka reiks daryt, jei atsisakys keist, juk garantijos tai jokios nedave g.gif g.gif
Kaip manot? Ar galesiu issireikalaut, kad nemokamai man perdarytu tuos akinius?
Atsakyti