Įkraunama...
Įkraunama...

KT Yasminelle

o sakykit gal kas turit tokios patirties? ar galima nusipirkti receptiniu vaistu, na kad ir kontraceptiku su kitos salies gydytojo receptu? Nenoriu cia papildomai eiti pas ginekologe, o Lietuvoj sios tabletes pigesnes tai noreciau cia ju nusipirkti, tik va galvoju ar tiks receptas
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Nors lyg ir perveciau temuke,visgi noreciau uzsitvirtinti:
Kokios mmm buna vartojant KT?
Man anksciau buvo ganetinai stiprios ir skausmingos doh.gif , o dbr kazkoks tepliojimas, net mmm nepavadinsi..(toks tepliojimas,koks buna kai jau tikro mmm baiginejasi) Ar tai normalu? Suvartojau jau antra Yasminelle pakuote.
Atsakyti
Sveikos, gal žinote, ar Yasminelle prekiaujama Didžiojoje Britanijoje ir kokia kaina?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašmyras @ 2013 11 28, 17:02)
Sveikos, gal žinote, ar Yasminelle prekiaujama Didžiojoje Britanijoje ir kokia kaina?smile.gif


Na as turiu Yasmin, manau tai kazkas panasaus?
Ir ja nemokamai gaunu is daktaro smile.gif
Atsakyti
Taip, jau sužinojau smile.gif Šiek tiek skiriasi jos. Anksčiau vartojote Yasminelle, jei taip, ar jokių neigiamų šalutinių poveikių nepajutote pakeitusi tabletes?
Aš buvau padariusi 2 mėnesių pertrauką, vėl pradėjau vartoti ir persirgus tepa kasdien, ir šiandien net gana smarkiai... Bet skaičiau, kad pasitaiko. Yra taip buvę kam nors? Tikiuosi greitai baigsis.
Atsakyti
Aš jau labai ilgai vartoju Yasminelle. Prieš tai gėriau 2,5 metų, tada preitą žiemą nutraukiau, nes kaip studentei, man jų kaina buvo per didelė biggrin.gif

Po kokių 9 mėnesių vėl pradėjau gerti kontraceptines tabletes, tik Etindros, bet dabar vėl geriu Yasminelle smile.gif Kad ir vienodas hormonų kiekis, bet gal skiriasi pagalbinės medžiagos, nes su Etindros ne visada gerai jausdavausi, pykindavo... O su Yasminelle viskas gerai smile.gif

Tik man įdomu dėl vieno dalyko. Ar kuriai nors yra pradėję slinkti plaukai, kai nutraukėte kontraceptines? Nes kai praeitais metais nutraukiau, man pradėjo slinkti plaukai, dabar kai vėl geriu, slinkimas po truputį rimsta, tikiuosi, kad čia tik sutapimas. Nes planuoju artimiausiu metu visai mesti kontraceptikus, tai tikiuosi, kad slinkimas negrįš.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 30 balandžio 2014 - 23:46
Kisulita, cia po yasminelle nutraukimo slinko? unsure.gif nes kaip tik tokius geriu ir ruosiuos mest..
siaip laabai galejo but del KT, paziurek temoj apie KT nutraukima, dar ne tokiu salutiniu poveikiu buna unsure.gif
Atsakyti
Yasminelle man labai tinka. Visi PMS dingo, nuotaika stabilizavosi ir jokių šalutinių poveikių!
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2014 05 28, 22:42)
Yasminelle man labai tinka. Visi PMS dingo, nuotaika stabilizavosi ir jokių šalutinių poveikių!

drinks_cheers.gif mano organizmas irgi labai gerai prieme, tikiuosi, greit nuo ju ir atpras smile.gif
Atsakyti
Aš prieš kurį laiką skaičiau straipsnį, kad Amerikoje lyg uždraudė Yasminelle, nes kažkas mirė nuo šalutinių poveikių, tai iškart nubėgau pas ginekologę ir pasikeičiau. Nors daktarė nieko nežinojau, siūlyčiau užsienio spaudoje pasiskaitinėti, nes nežinia kaip čia su jom:) Bet man irgi puikiai tiko, jokių šalutinių poveikių nebuvo
Atsakyti
Sveikos merginos. Prisijungiau prie KT gėrimo grupės smile.gif pradėjau gerti pirmają pakuotę, kai prasidėjo kraujavimas, jau geriu 9dienas ir visas 9 dienas kraujuoju, ar tai yra gerai? Nes jau pradėjau jaudintis ir labai noriu nustot kraujuoti. sad.gif
Ir dar norėjau paklausti, kada bus saugu mylėtis? Daktarė sakė po dviejų savaičių, vaistininkė sakė, kad po mėnesio, taip ir likau nesupratus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Prisijungiau prie KT gėrimo grupės smile.gif pradėjau gerti pirmają pakuotę, kai prasidėjo kraujavimas, jau geriu 19dienas ir visas 19 dienas teplioja, pasirodo kraujo dėmių, ar tai yra gerai? Nes jau pradėjau jaudintis ir labai noriu, kad nustotų teplioti. sad.gif
Ir dar norėjau paklausti, kada bus saugu mylėtis? Daktarė sakė, kad po dviejų savaičių, vaistininkė sakė, kad po mėnesio, taip ir likau nesupratus. smile.gif
Atsakyti