Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *7 Namučiai

maniskis zavisi, sako kokia tu istverminga kad netingi sportuoti, palaiko mane, o virsvorio ir neturi, toks proporcingas visas biggrin.gif

NUDE aciu uz pratimukus, sakyk gal zinai ka blauzdoms, tu pas mus eksperte mirksiukas.gif jos man ne kiek neploneja, ziauriai atrodo, kojos suplones o blauzdos doh.gif

JM II tikrai sunkus, jei pavarau visu galingumu ant galo jau darant paskutinius pasilenkus pradeda pykinti, reiks atsargiai kad nepersistengti. priedo pamyniau elipsiniu 20 min. ir abs.

o del vasaros, as jau tiek kartu pradejau ir meciau, kad bijau ka ir prisizedeti, gal su palaikymu man pavyks. ilgiausiai istemdavau menesi ir viskas rolleyes.gif nu bet si syk tikiu viskas bus kitaip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 18 lapkričio 2010 - 12:14
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 12:57)
ai tai viskas aisku,Tu gera anuke tada esi biggrin.gif
su mano charakteriu,tai as kokia savaite nevalgyciau ka mociute pagamina,tai atsoktu jai greitai fantazija man gaminti biggrin.gif
o kas per vaistukai? unsure.gif

ai as gera, valgau ka gamina, nes skaniai gamina, o be to ir as daugiau laiko galiu skirti mokslams blush2.gif
Hormonus geriau, nes pas mane su moteriskom labai nekas, beveik visai neveikia organizmas siuo klausimu, tad skatina po truputi, galbut pavyks kadanors normaliai atsatyti, bet daktaras abejoja ir gal kadanors turesiu leliuka, bet cia didelis klausimas, o as jo taip noriu soske.gif

QUOTE(white kitty @ 2010 11 18, 13:00)
Aciu  4u.gif Gruodzio 26 pagaliau vaziuosiu jo aplankyti,tai noriu truputi nustebinti,beje po 2 savaiciu sporto jau matau,kad pilvukas sutvirtejes ir slaunys stangresnes,kelia motyvacija siekti dar geresniu rezultatu thumbup.gif

Bet istikruju stebiuosi kaip kai kurie vyrai sociai,riebiai valgo ir nestoreja,nieko jiems nesidaro,as jei taip pradeciau maitintis ispampeciau ir celiulito kalnus priauginciau  doh.gif  biggrin.gif Bet zinau ir tokiu moteru,kurios bet ka valgo ir vistiek vaiksto su atsikisusiais kaulais, tokie jau musu skirtingi organizmo ypatumai  umn.gif

mano drauge viena valgo daugiau nei as ir visko riebiai, saldumynus tai maisais tiesiog, net neperka po viena praktiskai, o viska is baziu dezutem ima doh.gif ir spek kas? ogi kai susitinkam ji verkia, kad vel numete koki viena ar 2kg, o as verkiu kad priaugau doh.gif ji dziugauja jei netycia priauga 1kg, kuris deja po poros dienu vel dingsta, o as stai dziaugiuosi numestu kg kuris po poros dienu dazniausiai atsistato lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 18, 12:14)
o del vasaros, as jau tiek kartu pradejau ir meciau, kad bijau ka ir prisizedeti, gal su palaikymu man pavyks. ilgiausiai istemdavau menesi ir viskas  rolleyes.gif nu bet si syk tikiu viskas bus kitaip 4u.gif


Jei viena kita temsim gal pavyks visoms isilaikyti iki vasaros bigsmile.gif
butu nuostabu thumbup.gif .Reikia sudaryti toki sandori visoms group.gif
doviem as ir kai KT geriau tai apetitas mano,visada kaip per PMS ,ir svaijauta visada tokia kaip pries pat mmm ,todel as jas meciau,apetitas sumazejo tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 13:24)
Jei viena kita temsim gal pavyks visoms isilaikyti iki vasaros bigsmile.gif
butu nuostabu thumbup.gif .Reikia sudaryti toki sandori visoms group.gif
doviem as ir kai KT geriau tai apetitas mano,visada kaip per PMS ,ir svaijauta visada tokia kaip pries pat mmm ,todel as jas meciau,apetitas sumazejo tikrai drinks_cheers.gif


as labai tikiuos, kad si kart iki pergales su thumbup.gif figura
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 13:24)
Jei viena kita temsim gal pavyks visoms isilaikyti iki vasaros bigsmile.gif
butu nuostabu thumbup.gif .Reikia sudaryti toki sandori visoms group.gif
doviem as ir kai KT geriau tai apetitas mano,visada kaip per PMS ,ir svaijauta visada tokia kaip pries pat mmm ,todel as jas meciau,apetitas sumazejo tikrai drinks_cheers.gif

deja, as geriu ne KT, tie vaistai kuriuos geriau ir dabar vel pradesiu gerti, ne tam kad apsaugotu mane nuo nestumo, o priesingai, kad suteiktu bent siokia tokia galimybe pastoti. daktaras nenorejo dar visai nuvilti, bet sake gali buti jog yra isankstinis kiausidziu issekimas, arba kitaip sakant nepakankamumas, menopauze ir t.t. tokia jauna o jau klimaksas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 18, 12:47)
deja, as geriu ne KT, tie vaistai kuriuos geriau ir dabar vel pradesiu gerti, ne tam kad apsaugotu mane nuo nestumo, o priesingai, kad suteiktu bent siokia tokia galimybe pastoti. daktaras nenorejo dar visai nuvilti, bet sake gali buti  jog yra isankstinis kiausidziu issekimas, arba kitaip sakant nepakankamumas, menopauze ir t.t. tokia jauna o jau klimaksas  lotuliukas.gif

na taip bet ir tuose ir tuose yra tam tikru hormonu,tik norejau oasakyti,kad tie hormonai niekam ne i nauda schmoll.gif
as girdejau kad jaunoms taip buna unsure.gif ,laikykis mergyt console.gif
linkiu kad Tau viskas susitvarkytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 18, 13:53)
na taip bet ir tuose ir tuose yra tam tikru hormonu,tik norejau oasakyti,kad tie hormonai niekam ne i nauda schmoll.gif
as girdejau kad jaunoms taip buna unsure.gif ,laikykis mergyt console.gif
linkiu kad Tau viskas susitvarkytu 4u.gif

aciu, as po truputi atsigaunu jau, nors po kiekvieno vizito pas gydytoja iseinu su asarom akyse. Paskui pati save bandau prajuokinti, bet kiekvienas vaikelis kuri pamatau salia saves sukelia sirdeles virpejima, na bet dar vienaip ar kitaip kokius 1-2metus noriu palaukti iki vaikiuko tai gal ir pasitvarkys viskas, man svarbu kad MB zino viska ir palaiko mane ax.gif bet cia mes nukrypom ne i tema schmoll.gif
as begu sportuoti jau thumbup.gif po sporto parasysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 11 18, 14:06)
aciu, as po truputi atsigaunu jau, nors po kiekvieno vizito pas gydytoja iseinu su asarom akyse. Paskui pati save bandau prajuokinti, bet kiekvienas vaikelis kuri pamatau salia saves sukelia sirdeles virpejima, na bet dar vienaip ar kitaip kokius 1-2metus noriu palaukti iki vaikiuko tai gal ir pasitvarkys viskas, man svarbu kad MB zino viska ir palaiko mane  ax.gif bet cia mes nukrypom ne i tema  schmoll.gif
as begu sportuoti jau  thumbup.gif po sporto parasysiu  bigsmile.gif

Laikykis, svarbiausia man atrodo nenuleisti ranku ir nepasiduoti, juk medicina dabar tikrai daug gali ir viskas susitvarkys. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
As ir enu sportuoti 4u.gif
o cia kad linskmiau butu mirksiukas.gif http://www.youtube.c...h?v=HYozpZ4YV2A
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 18 lapkričio 2010 - 13:20
NUDE aciu uz pratimukus, sakyk gal zinai ka blauzdoms, tu pas mus eksperte mirksiukas.gif jos man ne kiek neploneja, ziauriai atrodo, kojos suplones o blauzdos doh.gif

Su blauzdom yra sudetingiau. Siaip teoriskai jos turetu liekneti visam kunui lieknejant. Kadangi blauzdoms naturaliai tenka didesnis kruvis vaikstant ir t.t., tai jos ir yra pas dauguma raumeningos ir stambokos. O ta kruvi padidinus, raumuo dar padidetu. Taigi, belieka tiketis, kad lieknejant kunui sulieknes ir blauzdos. O pas mane atvirksciai blauzdos ziauriai plonos, ypac ties ciurnom, su batais amzinos proglemos. smile.gif
As tikrai ne eksperte, tiesiog siaip esu labai zingeidi, jei taip galima issireiksti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 18, 12:43)
as labai tikiuos, kad si kart iki pergales su  thumbup.gif figura


Aš labai noriu tavo 81 pavyti, juo labiau, kad panašaus ūgio esam smile.gif 4u.gif
Nesupyk 4u.gif
Atsakyti
pasiskaitinejau jusu pasisakymus, tai nuo pirmadienio pradesiu sportuoti, paziurinejau manksteles issirinkau pagal ka noreciau sportuoti smile.gif tikiuos kad mano dukryte leis sportuoti smile.gif dar galvoju lanka nusipirkti sukti ax.gif
Atsakyti