Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *7 Namučiai

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 18, 17:36)
Mūsų daugėjaaa smile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif
4u.gif  laukiam tavęs pirmadienį .

Linkiu aš tau  iš visos širdies, kai gimė mano pagrandukė, gyd. sako: jums gimdyt ir gimdyt, nes gimė ji per1,5val smile.gif Tai mano atsakymas buvo toks, "Ačiū, Dievui, už šituos tris, kad tik sveiki augtų ir aš pajėgčiau juos užaugint dorais, o kiti vaikiukai tebūnie tiems, kas labai nori ir laukia smile.gif
Tai va siunčiu aš tau pačias geriausias savo mintis apie vaikučius smile.gif  wub.gif

labai aciu uz grazius linkejimus blush2.gif

Merginos, as siandien baisiai edri, galeciau tai valgyciau be sustojimo mad.gif
Atsakyti
Kaip visada vos spėju sumirksėt, o jau nauja tema ir 5 psl prirašyti. biggrin.gif
Papasakokit, kokius pratimus darot su svarmenimis 1kg ir pan. svorio. Aš darau, pavyzdžiui, gilius įtupstus su dviem 2kg svarmenimis rankose ir man tas krūvis atrodo gana mažas. Galvoju, gal reikia daryti daugiau pakartojimų, o gal jūs darot kitokius pratimus (lėčiau ar pan.). ax.gif

QUOTE(Nude @ 2010 11 18, 12:50)
Man atrodo rankeneles daugumos problema ir kaip negraziai atrodo, kai is dzinsu kyso lasiniai...  smile.gif


Greičiausiai nešiojat per mažus rūbus! Ir aš čia labai rimtai rašau. smile.gif Lietuvoj gana sunku nusipirkti tinkamo dydžio ir gražaus modelio rūbus, nes jie visi gaminami labai panašūs. Aš save laikau kūda, bet jei nusiperku labai aptemtus džinsiukus, ir man tas dalykas pasidaro, kyšo "lašiniai", nors ten tik oda ir poodinis sluoksnis. doh.gif Kaip sakoma "nėra negražios moters, yra tik bloga siuvėja". Būna tikrai apkūnių moterų, bet jei rūbas tinka ir yra gero dydžio, niekas niekur neišlenda. Gila, kad į Akropolį ir pan. vietas veža tik vieno tipo figūrai tinkamus rūbus, bet tai dar nereiškia, kad kitos figūros negražios.

QUOTE(doviem @ 2010 11 18, 12:54)
ne taip ir gerai, nes gyvenu su mociute kuri ir gamina valgyt pastoviai, nors kasdien skundziasi kaip jai nusibodo gaminti, as jai sakau negamintu as pati pasidarysiu, bet vistiek toliau gamina  lotuliukas.gif o juk zinai kaip su mociutem buna: valgyk vaikeli valgyk, va nupirkau sausainuka, va nupirkau jogurtuka, dar va sita nupirkau, vagyk valgyk. tai pas ja atsikrauscius per pora men priaugau 10kg  doh.gif kur tai matyta? aisku dar ir vaistus geriau, nuo ju man apetitas buvo zveriskas, o dabar vel reiks juos gerti, oi nezinau kaip atsilaikysiu  unsure.gif


Kaip tik močiutė pagamins ką nors tinkamo ir jums, ateikit ir sakykit: "Močiuuuuuuuteeee, kaip skaniai gaminat salotas. Tokių skanių salotų dar niekada gyvenime nesu valgiusi. O kad dažniau taip biggrin.gif " mirksiukas.gif

QUOTE(aurute__ @ 2010 11 18, 16:23)
niu kad mano tos dienos lb sunkios sunku is lovos islipti todel nenoriu persistengti ax.gif mn sunkiausia sporte yra tai, kad jei po kokiu 2sav.nesimato jokiu rezultatu, tai tada nusiviliu ir viska metu blush2.gif


Po dviejų savaičių nebūtinai turi kažkas matytis, bet tai dar nereiškia, kad nėra rezultato. Jei tinkamai sportuojat, tvirtėja raumenys, nors to dar nesimato, vadinasi stangrėja kūnas. Sportuojant suaktyvėja kraujotaka, organizmas aprūpinamas deguonimi, vadinasi, stangrėja oda. Prasimankština visi sanariai, prasitampo sausgyslės, padirba ir stiprėja širdis, todėl senatvėj būsit judresnė, energingesnė, o neužilgo, nepaisant sutvirtėjusio kūno, džiaugsitės dar ir stangria oda, sveika širdimi ir t.t., taip kad net kai nėra matomų rezultatų, poveikis yra jau po pirmo karto! drinks_cheers.gif



Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na ir prirašėt, nebespėju aš jau su jumis biggrin.gif Šaunuolės visos sportuojančios, taip ir toliau 4u.gif
Aš jau nuo rytojaus jungiuosi prie jūsų, užteks sirgti.
Mačiau apie savo vyrus šnekėjot. Mano MB tai labai kūdas, ir nors valgo siaubingai riebiai ir tikrai nemažai, niekas jam į kūną neina. Kartu apsigyvenus priaugau vos ne 10 kg doh.gif Tai dabar gaminu abiems atskirai: man liesa troškinta vištiena, jam kiauliena išmirkusi riebaluose biggrin.gif
Atsakyti
Pavyzdziui man ne pasiteisinimas del sonines dzinsu modelis, tiesiog reikia stengtis jos atsikratyti, o ne pirkti vis didesni dzinsu dydi... O siaip negi pirksi didelius dzinsus, kurie bus perplatus, kad tik per juosmeni platu butu? smile.gif
Atsakyti
seniau man va sonai buvo didziule problema lb greitai kaupesi ten lasinukai, o kojos ir uzpakaliukas buvo tiesiog idealus, bet kuo va po truputuka imant senti ir pilvas atsirado, ir kojos su uzpakuliuku stangruma prarado, pasiziurejau kad ir rankos negrazios....vajej vajej net is namu baisu iseiti verysad.gif man tai nors vienas priaugtas kilogramas matosi uzkart ant veido. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nude @ 2010 11 18, 23:29)
Pavyzdziui man ne pasiteisinimas del sonines dzinsu modelis, tiesiog reikia stengtis jos atsikratyti, o ne pirkti vis didesni dzinsu dydi... O siaip negi pirksi didelius dzinsus, kurie bus perplatus, kad tik per juosmeni platu butu?  smile.gif


Džinsai turėtų būti gražiai išmodeliuoti bet kokiai figūrai. Pavyzdžiui, plačiam juosmeniui, mažiems klubams ir pan., nors suprantu, kad pasirinkimas mažas. Juk nepriklausomai nuo dydžio dar yra ir tie figūros tipai, pavyzdžiui, kriaušytė, obuoliukas ir pan. Tik norėjau pasakyt, kad reikia rūbus derinti prie savęs, o ne save prie rūbų. Pavyzdžiui, apkūni moteris nelabai gražiai atrodo su t - shirt marškinėliais, bet su laisva nuo krūtinės palaidine atrodo super. O aš su tokia atrodau kaip 12metis berniukas. lotuliukas.gif bet dėl to nesigraužiu, nes žinau, kad su kitokiu modeliu atrodau tikrai puikiai. Mano manymų, neturėtų visi būti vienodi. rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos merginos, jau PENKTADIENIS thumbup.gif

Matuojam, sveriam savo grazumynus lotuliukas.gif

man nukrito buvo 81.3, dabar 80.3, viso minus vienas kilas.
apacia busiu netaip isimatavus tai siandienos ryto rezultatai:

rankos -1
po krūtine -
lėmuo -2
pilvo apačia -2
šonai -3
klubai -3
kojos -1
blauzdos -

nu ka judam krutam kitam penktadieniui fitness4.gif

riebalu sumazejo 6 proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 19 lapkričio 2010 - 08:30

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 19, 08:04)
sveikos merginos, jau PENKTADIENIS thumbup.gif

Matuojam, sveriam savo grazumynus lotuliukas.gif

man nukrito buvo 81.3, dabar 80.3, viso minus vienas kilas.
apacia busiu netaip isimatavus tai siandienos ryto rezultatai:

rankos -1
po krūtine -
lėmuo -2
pilvo apačia -2
šonai -3
klubai -3
kojos -1
blauzdos -

nu ka judam krutam kitam penktadieniui fitness4.gif


sveikinu clap.gif ,as dar tik ant svarstykliu lipau,tai -500g,kaip mano svoriui,sakyciau liuks wink.gif
beje labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 19, 09:32)
sveikinu clap.gif ,as dar tik ant svarstykliu lipau,tai -500g,kaip mano svoriui,sakyciau liuks  wink.gif
beje labas rytas 4u.gif


LABAS RYTAS, sveikinu su rezultatais thumbup.gif
Atsakyti
aciu saulyte wub.gif
vistik kai pagalvoji tas sportas yra geris,padeda taip su svoriu kovoti,netikejau bigsmile.gif
bet man zinokit kaip raumenius skauda,sonines ir blauzdu ir koju visu doh.gif ,nes vakar vakare dar padariau tae bo 40 min,matyt per daug buvo mano raumenims,JM diena,vakare dar tae bo ,ir dar soninei juk dariau g.gif
nete prisiskaiciau ivairiu nuomoniu apie tai ar sportuoti su skaudanciais raumenim ar ne,vieni sako kad reikia leisti jiems pailseti,uzgyti,o kiti kad kaip tik pasportuoti kad raumuo priprastu...As jauciu bandysiu sportuoti vistiek siandien ,kaip bus taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 19, 09:04)
sveikos merginos, jau PENKTADIENIS thumbup.gif

Matuojam, sveriam savo grazumynus lotuliukas.gif

man nukrito buvo 81.3, dabar 80.3, viso minus vienas kilas.
apacia busiu netaip isimatavus tai siandienos ryto rezultatai:

rankos -1
po krūtine -
lėmuo -2
pilvo apačia -2
šonai -3
klubai -3
kojos -1
blauzdos -

nu ka judam krutam kitam penktadieniui fitness4.gif

riebalu sumazejo 6 proc.



QUOTE(samanta* @ 2010 11 19, 09:32)
sveikinu clap.gif ,as dar tik ant svarstykliu lipau,tai -500g,kaip mano svoriui,sakyciau liuks  wink.gif
beje labas rytas 4u.gif


Šaunuolės 4u.gif 4u.gif jeigu šitiek galima per savaitę numesti - puiku!
Sugundėt mane su tuo penktadieniu, ėmiau ir užlipau ant svarstyklių ( nors žadėjau tai padaryti tik po 10 treniruočių ) rezultatas +900 doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 19, 09:56)
Šaunuolės  4u.gif  4u.gif  jeigu šitiek galima per savaitę numesti - puiku!
Sugundėt mane su tuo penktadieniu, ėmiau ir užlipau ant svarstyklių ( nors žadėjau tai padaryti tik po 10 treniruočių ) rezultatas +900  doh.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nieko kita penktadieni bus - 900
Atsakyti