Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 11 22, 18:02)
aha, tad žinau apie kokį pyragą kalbate, jis NEREALUS. Jei bus jėgų ir iškepsite, rašysite, skambinkite 869877631 - galėsim privažiuot ir perrimti išlaikymui iki vaikų šventės  mirksiukas.gif



Gal galima ir kitoms sužinot kas per stebuklingas pyragas???
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 11 22, 19:02)
aha, tad žinau apie kokį pyragą kalbate, jis NEREALUS. Jei bus jėgų ir iškepsite, rašysite, skambinkite 869877631 - galėsim privažiuot ir perrimti išlaikymui iki vaikų šventės  mirksiukas.gif



gerai planuoju savaitgalį sau kept dar vieną tuo pačiu iškepsiu ir vaikams, šiaip dabar pagalvojau kad aš galėčiau antradienį kai vešiu dovanėles ir rūbelius užvešt ir pyragą, o jūs galėsit kur nors pasidėt išlaikymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 11 22, 17:57)
Planuoju,jei viskas gausis,taitrečiadienį (turėčiau būti daugiavaikių informacijos centre) tai tuo pačiu ir prasuksiu  mirksiukas.gif

pirmoje ar antroje dienos puseje?
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 11 22, 17:48)
Gal galima ir kitoms sužinot kas per stebuklingas pyragas???


parašyk savo el.paštą ė AŽ, atsiųsiu word'e mirksiukas.gif

QUOTE(archeologe @ 2010 11 22, 17:50)
gerai planuoju savaitgalį sau kept dar vieną tuo pačiu iškepsiu ir vaikams, šiaip dabar pagalvojau kad aš galėčiau antradienį kai vešiu dovanėles ir rūbelius užvešt ir pyragą, o jūs galėsit kur nors pasidėt išlaikymui smile.gif


gerai, perduosiu vyr.soc.darbuotojai Romai, kad atveš. Tikrai manau ras merginos įstaigoje kur padėti pyrgą saugojimui mirksiukas.gif

P.S. aš irgi šį savaitgaly būtinai noriu išsikepti ir iškepti vaišėm, nes jau laikas pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 22 lapkričio 2010 - 22:50
Sveikos mielos mamytes. Kreipiuosi i jus prasydama jusu visokiariopos pagalbos. Auginu 2 vaikucius viena. Vienas serga reta genetine plauciu liga. Jei susidomejot musu pagalbos prasymu ir galetumet mum padeti.priimame visakeriopa pagalba.pasiskaityti galite po parasu esancioje nuorodoje.aciu jums
Atsakyti
Labas vakaras, xxxsaulyte gal kada ir pro mus prasuksite? 4u.gif surinkciau rubeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2010 11 22, 18:23)
pirmoje ar antroje dienos puseje?


iki pietų, manau rasiu kokį pusvalanduką visas aplankyti smile.gif Tik man savo nr sms;u prašau tuščiu atsiūskit blush2.gif 861725644
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 24 lapkričio 2010 - 07:31
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 11 22, 22:49)
parašyk savo el.paštą ė AŽ, atsiųsiu word'e mirksiukas.gif



pastas uzkimstas verysad.gif biggrin.gif ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(žaislas @ 2010 11 23, 18:25)
Labas vakaras, xxxsaulyte gal kada ir pro mus prasuksite?  4u.gif  surinkciau rubeliu  ax.gif


gal prasuksiu sekmadienį, nes serga mažiukė ... parašykit į AŽ tel., paskambinsiu mirksiukas.gif

QUOTE(Frane @ 2010 11 24, 10:37)
pastas uzkimstas  verysad.gif  biggrin.gif ka daryt?


jau pralaisvinau mirksiukas.gif
Atsakyti
brilijantine, nneringutia ir Delta DIDELIS AČIŪ ,Jums už dovanėles ir šį tą thumbup.gif thumbup.gif viskas perduota Romai ir Neringai 4u.gif
Atsakyti
ACIU mergai 4u.gif
Atsakyti
as jau turiu paruosus dovanas, man turbut i pirma auksta nunest? biggrin.gif
Atsakyti