Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 11 24, 15:08)
as jau turiu paruosus dovanas, man turbut i pirma auksta nunest? biggrin.gif


taip, jei yra galimybė, soc. darbuotojom perduoti, nes Romas iki gr. 6 d. atostogose... bet visos žino ir laukia thumbup.gif

P.S. nepamirškite merginos užrašyti koks amžius ir lytis... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 11 25, 16:54)
P.S. nepamirškite merginos užrašyti koks amžius ir lytis... mirksiukas.gif

blink.gif o as pamirsau parasyti,kad dovaneles berniukams doh.gif

merga,mano dovaneles su lapeliais prikabintais spaudemis prie kaspinelio...parasiau jog 13-15 metams ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 11 24, 15:08)
as jau turiu paruosus dovanas, man turbut i pirma auksta nunest? biggrin.gif

Agam doh.gif blush2.gif biggrin.gif ,nes savaitgalį palanuoju pirmą aukštą aplankyti( jau krikštavaikių pasiilgau) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(neringuutia @ 2010 11 25, 16:00)
blink.gif  o as pamirsau parasyti,kad dovaneles berniukams  doh.gif

merga,mano dovaneles su lapeliais prikabintais spaudemis prie kaspinelio...parasiau jog 13-15 metams ir viskas  doh.gif


Nesiparinam,viskas po kontrole mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 11 25, 16:31)
Agam  doh.gif  blush2.gif  biggrin.gif ,nes savaitgalį palanuoju pirmą aukštą aplankyti( jau krikštavaikių pasiilgau)  smile.gif


dabar supratau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 11 25, 23:15)
dabar supratau  lotuliukas.gif


biggrin.gif Būna,būna biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Mielosios ir mielieji, kviečiu visus prisidėti prie gerumo akcijos, kurią jau 8 metus organizuoja Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“. Šiandien ir rytoj t.y. lapkričio 26–27 dienomis. Šiais metais ji rengiama 46-iuose Lietuvos miestuose. Nuo pirmosios akcijos 2003-aisiais mūsų apskrities žmonės remia skurstančiuosius. Praėjusiais metais paaukoti produktai išdalinti apie 600 šeimų.Akcijos tikslas – kovoti su skurdu, nes kaip žinia nuskurdusių ir nepriteklių pajautusių žmonių bei šeimų labai sparčiai daugėja.
Šiandien nuo 15 iki 21 val. ir rytoj nuo 10 iki 20 val. Klaipėdos, Gargždų prekybos centruose IKI ir MAXIMA užsukusių pirkėjų lauks savanoriai, pasiruošę priimti vargingiausiai gyvenantiems miesto ir rajono žmonėms aukojamus produktus ar higienos prekes. Savanorių budėjimo vietos bus pažymėtos jau gerai pažįstamu raudonojo obuolio ženklu.
Kiekvienas užsukęs gaus informacinį lapelį. Akcijos savanoriai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus. Išsamią informaciją teikia interneto svetainė www.maistobankas.lt. Pasibaigus akcijai jos vykdymo vietose pateiksime duomenis apie tai, kiek paaukota produktų.
Nelikime abejingi kitų bėdai.
AČIŪ !!!

"Vaiko ir šeimos gerovės centro" merginos šiandien ir rytoj bus "BANGINYJE" prašom užsukti ir prisdėti prie mūsų remiamų šeimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 26 lapkričio 2010 - 09:36
topsecret.gif Kol kas turiu nedidelę vilties kibirkštėlę,kad Neringos prižiūrimam tėčiui su 3 vaikais gali nusisšypsoti kalėdinis stebuklas-šaldytuvas(jį rytoj jei neapsiims užsiprašę) važiuosim su MB parvešti į Palangą,taip kad laikom "čiurikus" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 26 lapkričio 2010 - 09:47
Sveikos mergaites-saunuoles 4u.gif .Visai neseniai radau jusu temuke. Turiu 15mergike ir 11berniuka,tai gal turit kam galeciau parinkt kokiu rubeliu. Mergaitisku xs-s 170cm ugio gal ir nenusenusiu nuo mados blush2.gif , berniukisku ant kokio 130-135cm ugio,bet nestebuklingu. Dar galetume parinkt mazyciu zaisliniu masinyciu 2-4cm dydzio-buvo kazkada tokia liga blush2.gif . Dar jei tai reikalinga turim gal kokiu uogieniu ar sirupo ir nelabai naudojam,o gal kam reikia. Ir dar- jei reiks tik rubeliu-atnesciau,bet jei su slovikais doh.gif ,tai as neturu masinos...
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 26, 10:34)
Sveikos mergaites-saunuoles 4u.gif .Visai neseniai radau jusu temuke. Turiu 15mergike ir 11berniuka,tai gal turit kam galeciau parinkt kokiu rubeliu. Mergaitisku xs-s 170cm ugio gal ir nenusenusiu nuo mados blush2.gif , berniukisku ant kokio 130-135cm ugio,bet nestebuklingu. Dar galetume parinkt mazyciu zaisliniu masinyciu 2-4cm dydzio-buvo kazkada tokia liga blush2.gif . Dar jei tai reikalinga turim gal kokiu uogieniu ar sirupo ir nelabai naudojam,o gal kam reikia. Ir dar- jei reiks tik rubeliu-atnesciau,bet jei su slovikais doh.gif ,tai as neturu masinos...


Žinoma ,kad yra kam reikalingi ir drabužiai ir maistas.
Mergaitiški drabužiai gal tiktų Kristinos mergaitei,o ir šiaip centro šeimoms reikalinga
Kai būsite viską suruošusi parašykite man į AŽ ir dėl išvežimo suderinsim laiką 4u.gif
Papildyta:
O mašinėles jei jos labai geram stovyje net manyčiau būtų galima pridėti prie dovanėlių berniukam mirksiukas.gif ,o jei pavažinėtos išdalinsim šeimoms taip smile.gif
Papildyta:
IR dar: Mielosios, gavau keleta AŽ žinučių su vienu ir tuo pačiu klausimu,kadangi paslapčių beveik neturiu blush2.gif biggrin.gif atsakau. Dovanėles krizių centrui renkam iki gruodžio 10 dienos, bet tos mamytės ,kurios pinigėlius gauna tik nuo 10 eianamojo mėn.dienos ir t.t. galit perduoti iki 16d.
Laiko turim Ačiū JUMS,kad prisidedat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 26 lapkričio 2010 - 11:08
aš irgi apsidžiaugiau kad radau šią temą... : 4u.gif wub:
kaip nuostabu, kad yra tiek pasiaukojančių mergaičių, palengvinančių sunkiau gyvenančioms šeimoms buitį... wub.gif
mano mažoji pažadėjo per savaitgalį atrinkti minkštų nebenaudojamų žaisliukų, išskalbti juos ir jau tada galvosim kaip atvežti jums į senamiestį...
Atsakyti
Nu va, pridaviau savo tris dovaneles merginoms. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2010 11 26, 15:08)
aš irgi apsidžiaugiau kad radau šią temą...  : 4u.gif wub:
kaip nuostabu, kad yra tiek pasiaukojančių mergaičių, palengvinančių sunkiau gyvenančioms šeimoms buitį...  wub.gif
mano mažoji pažadėjo per savaitgalį atrinkti minkštų nebenaudojamų žaisliukų, išskalbti juos ir jau tada galvosim kaip atvežti jums į senamiestį...


aciuks.gif visų čia esančių MAMYČIŲ vardu. Labai smagu,kad ir Jūsų mergytė prisideda prie gerumo akcijos. Jums ir jai už tai po 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(linamog @ 2010 11 26, 16:23)
Nu va, pridaviau savo tris dovaneles merginoms. ax.gif


Super AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 26 lapkričio 2010 - 18:55