Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės kūno priežiūra

Borderline, tavo vyrą pamilčiau (čia toks išsireiškimas - nepykit tongue.gif ) už tai, kad jis TOKS, kad jis TAVO atrama, kad jis TAVO veidrodis. Tuos, kurie rodo "gramblio išvaizdą" - pamiršk. Va, apie tokį vyrą-tėtį svajojam 4u.gif Dešinę spaudžiu ir kepurę keliu prieš diedą matantį pačią gražiausią pasalio moterį - savo žmoną Borderline drinks_cheers.gif
90/60/90 galėsi turėt, kai vyras jau ant rankų supuos jūsų mažiuką tongue.gif

Visata, o man gražesnių už pilvūzes ir nebūna tongue.gif Palauk, jis tuoj supras ir jei minės augančius kg, tai tik didžiuodamasis, nes juk jo vaisius jo moters syvais minta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tushka: 09 gegužės 2005 - 13:24
Tushkos teisingi pastebejimai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano nestumo "dziaugsmas" spuogai cry.gif pirais trim menesiais visas veidas buvo nusietas spuogais doh.gif prisipirkau visokiu kremu prausikiliu ir t.t bet niekas nepadejo g.gif o vat viena gera mamyte rekomendavo reguliariai naudoti drekinamaji krema, tai as ta pacia diena i parde nuvariau ir nusipirkau eucerin kremuka thumbup.gif spuogu kaip nebuta tik demeles like nuo buvusiu blush2.gif iskyla koks vienas kitas ir psio thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane irgi spuogai visokie kilojasi, bet kad as neimu i galva.. Jie palei pat plaukus, tai uzhverchiu plaukus ir nesimato.. smile.gif
Bet shiaip manau, kad nereikia stresuoti, nors stovint priesh rubu spinta kartais darosi baisu, kad ish viso nera ka rengtis, gerai, kad tuoj nebeisiu i darba, tai nereiks sukti galvos taip labai.. Nors ish tiesu eisiu visur kitur..

Bet gi jeigu tik nervinsies tai blogiau bus, ania ? Taigi reikia ishsishiepus vaiksciot, va taip biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tada niekas ir spuogu nematys anei svorio smile.gif
Atsakyti
na ir įdomiai čiai jums mamytės. man tai viskas priešingai. nagučiai auga kaip ant mielių thumbup.gif , net nespėju trumpinti. Plaukučiai dar niekada nebuvo tokie lygūs ir blizgūs, kaip dabar. Spuogeliai ir seniau pakankindavo, taigi nekreipiu dėmesio jei vienas kitas ir pasirodo. Einu per miesta ir didžiuojuosi savo pilvuku, jaučiuosi tokia moteriška, tokia savim pasitikinti ir man visai nesvarbu, kad per 4 mėn priaugau 8 kg. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rasuole20 @ 2005 11 23, 09:56)
na ir įdomiai čiai jums mamytės. man tai viskas priešingai. nagučiai auga kaip ant mielių thumbup.gif , net nespėju trumpinti. Plaukučiai dar niekada nebuvo tokie lygūs ir blizgūs, kaip dabar. Spuogeliai ir seniau pakankindavo, taigi nekreipiu dėmesio jei vienas kitas ir pasirodo. Einu per miesta ir didžiuojuosi savo pilvuku, jaučiuosi tokia moteriška, tokia savim pasitikinti ir man visai nesvarbu, kad per 4 mėn priaugau 8 kg. schmoll.gif


Va va, ir aš labai jau graži jaučiuos... nagai labai auga, ties pirmus mėn. plaukai žiauriai slinko, bet dabar nustojo tai nusiraminau, o veidas lygus lygus - lyg kūdikio... nors tų spuogų niekad ir neturėjau. Visi 100 proc. tvirtina, kad bus berniukas - atseit mergytės atima iš mamos grožį...(na ehoskopas lyg ir parodė vyruką...)
Atsakyti
Aš jaučiuosi be galo graži - vien dėl to, kad esu nestuke.gif ax.gif
Ir nesvarbu kad veidas nusetas spuogeliais, o plaukai nelabai klauso. Mano vidinis nusiteikimas matyt spindi akyse, nes susilaukiu tiek puikiausiu komplimentų blush2.gif
Atsakyti
ojei, puikiai suprantu jus, merginos. Mums dabar 34ta savaite, o sveriam 74kg! cry.gif Ka tik kaip tik pasisveriau. Vos negavau soko, nes praejusi savaitgali sveriausi ir sveriau TIK 72kg. Gal cia kad pavalgiau katik... rolleyes.gif
whatever... Jauciuosi ispampus spurga. Aisku labai didziuojuosi savo pilveliu (ir zinoma jo vidumi 4u.gif ) , taciau man kraupu darosi pagalvojus, kiek vargsiu, kol susigrazinsiu savo buvusia isvaizda (pries nestuma sveriau 53kg), ar bent turiu vilti pasiekt 55kg svori. Ir nieks nepadeda tam svoriui neaugt. Valgau saikingai, vartoju mazai saldumynu, bulku ir kitu negeru valgiu. Nu bet nesuprantu... Kaip tik si penktadieni einu pas gydytoja, tai gausiu pylos, kad vel priaugau svorio... unsure.gif .
O siaip, kalbant apie bendra isvaizda, tai galiu pasidziaugt kad irgi nespeju kirpt naguciu, plaukai greitai auga, veidas gan lygus (gal todel, kad laukiam berniuko). O kiek zirzdavau ir dejuodavau del storumo, tai vyras man viena karta pasake: "ko cia nervuojiesi, juk tu kudiki nesioji, o ne riebalais aptekus sedi". Tai siek tiek nuramino, o siaip dar meiliai vadina meskute ar burbuliuku... blush2.gif
Siaip visi sako, kad graziai atrodau. ech...jei ne tas didelis antsvoris... verysad.gif
o kai dare 30ta savaite ultragarsa, tai gyd. sake, jog mano vyrukas DIDELIS wub.gif storuliukas, didesnis savaite laiko, nei turetu but. Tai ir mamyte panasiai blink.gif nestuke.gif cool.gif
Atsakyti
As ir per pirma nestuma ir dabar jauciuosi grazi. Net negaliu paaiskint kodel. Gal tai koks nors vidinis nusistatymas? blink.gif g.gif
Atsakyti
Man šis nėštumas pirmas, jaučiuosi puikiai ir gražiai, ir storai blush2.gif Svoris auga kaip ant mieliu, bet šiuo metu nesijaudinu kaip vėl reikės atgauti savo buvusia figūra. Šiuo metu svarbiausia vaikutis. Mano nagai išvis neauga cry.gif kiek tik nors paauga iškart nulūžta, įskyla ir viskas sad.gif Plaukai auga kaip ant mielių, tuoj ilgakasė pasidarysiu smile.gif Ant veiduko tai žandukai dideli pasidarė biggrin.gif ir spuyogelių šokių tokių yra, bet jie nepastebimi, bet iš veido esu pasikeitusi. Dažnai galėdavau vaikščioti be makiažo, nes atrodžiau sau graži, o dabar graži atrodau tik tada kai pasidažau mirksiukas.gif Nu mums pranašauja mergytę, tai gal mergytė visą grožį atima tongue.gif
O mes visos gražios esame, nes esame nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės 4u.gif ,

Esu jau 12 sav. nėščia. Manau, pats laikas pradėti ypatingai rūpintis savo kūnu. Taigi norėjau paklausti nuo kada ir kaip rūpintis krūtine, pilvuku (labai nenoriu strijų), kojomis ir gal dar pamiršau ką nors, kas nėštumo metu gali nukentėti g.gif .
Žinau tik, kad būna tam specialios priemonės tepalai, drabužiai. Gal galite pasidalinti savo patirtimi?
Atsakyti
Aš tai savo kūnu nėštumo metu rūpinausi įprastai. Tik kad pilvą kur kas dažniau tepdavau kūno losjonu, mažiau niežėjo, kai oda tempėsi augant pilvui. Na, ir krūtinę dažniau patepdavau. Kiek žinau moterų, nei vienos neapsaugojo tie specialūs kremai nuo strijų schmoll.gif Jei jau atsiras, tai jokie kremai nuo to neapsaugos, deja. Vat pas mane jų neatsirado, nors specialaus kremo nenaudojau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaGuste: 05 vasario 2006 - 13:30