Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės kūno priežiūra

Taip,kremų nuo strijų anksčiau laiko naudoti nereikia.Būdama aštuonių savaičių gydytojos klausiau ar jau galima naudot,sakė kad NE,dar anksti.Plius pilvo masažavimas neigiamai veikia gimdą,ir dar vienas dalykas kad tik sužinojus,kad laukies nėra poreikio odai dar tų kremų,nes oda dar nesitempia.O kad reikia odą drėkinti,tai čia faktas,tik jeigu anksčiau drėkinamąsias priemones įmasažuodavom,tai dabar reikia įtapšnoti į odą.
Atsakyti
Mano draugei labai maza krutine, krema pradejo tepti kai oda jau tempesi, buvo per velu, pradejo po truputi plysti, o dabar kai pamaciau doh.gif
Tarkim raso tepti nuo 4 men, kai pilvukas yra ir kai krutine issipletusi, nu tada manau tikrai nebepades nei patys geriausi kremai schmoll.gif
As, kai pamaciau jos krutine mane siurpas nukrate, nebuvau macius tokiu dalyku, bemaz pirsto storumo strijos aplink visa speneli...
Delto ir norisi daryti viska kas geriausia verysad.gif
Atsakyti
Be kita ko.... Taip,krūtinė išdidėja tik pastojus ir tai bene pirmasis požymis,kad jau laukies,tačiau aš sėkmingai apsiėjau su johnsons aliejuku,kuris labai gerai susigeria į odą,super sudrėkina iki maximumo,tad net dabar kai į jokius papinykus papų nebesusitalpinu,neturiu jokių strijų.
Atsakyti
Manau, labiausiai viskas priklauso nuo pacios odos g.gif Jei ji neelastinga, tai kad ir ka betepsi, kad ir ka bedarysi - NIEKAS nebepades verysad.gif Tiesiog, kaip Dievas duos, taip ir turesim... mirksiukas.gif
Atsakyti
bet drėkinimas viską palengvina.
Atsakyti
QUOTE(laiminga_mamyte @ 2006 02 21, 12:07)
bet drėkinimas viską palengvina.


na as kaip ir dauguma is jusu tepliojuosi pilvuka nuo striju kremuku. tik nepamirskit papuku pamasazuot mirksiukas.gif as kiekviena vakara saziningai masazuoju pilvuka ir papukus (mama liepe,sake kad gerai pamasazuosti) 4u.gif taip pat po ilgu vaiksciojimu, kojas tepu avent zele, spicialiai nestukems, labai geras thumbup.gif tik va baigineju dabar as ji o kur pirkt neberandu schmoll.gif idomu g.gif
laiminga mamyte na ir pilvelis didelis pas jus wub.gif
Atsakyti
jus visos tik tepat tepat o as dar nenusipirkau doh.gif arba pamirstu arba pinigeliu tuo metu neturiu o ir ne visad vaistine pakeliui buna biggrin.gif
na bet dabar susiruosiau lekt i "mega" tai tuo paciu prizadu nusipirkt nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 02 21, 09:16)
Manau, labiausiai viskas priklauso nuo pacios odos  g.gif  Jei ji neelastinga, tai kad ir ka betepsi, kad ir ka bedarysi - NIEKAS nebepades  verysad.gif  Tiesiog, kaip Dievas duos, taip ir turesim...  mirksiukas.gif


Man ir taip atrodo - per pirmą nėštumą ir priaugau nemažai, ir tik trumpą laiką tepiausi kremu nuo strijų (beje, krūtinės netepiau) - jokių strijų niekur tongue.gif
Dabar visai netepu ir tikiuosi, kad jų neatsiras ax.gif

Pažįstu 2 seseris - abi turi po vaikutį - viena priaugo daug, gimė didelis bernas, jokių strijų, kita priaugo mažiau, buvo daug stresų nėštumo metu, gimė mergytė mažesnė ir strijos blink.gif Taip, kad čia ir genai, ir šiaip viskas nuo odos priklauso. Kaip viena gydytoja aiškino - jokios priemonės: jokie kremai, jokie masažai -negali visiškai panaikinti strijų atsiradimo - tik sušvelninti jas. Aišku, geriau, kai svoris auga po truputį ir oda tempiasi po truputį 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Pastarosiomis savaitemis pastebejau, kad i dienos pabaiga jau pradeda tinti kojos, batai nebeuzsisega, ech, greiciau tas pavasaris ateitu rolleyes.gif
Euro Vaistineje nusipirkau Gehwol Leg Balm (31.79 Lt) gavinanti balzama kojoms, kuris tinka nesciosioms, stiprina venas ir maloniai gaivina kojas. Jau savaite vakarais tepuosi blauzdas ir ******, pasitepus tikrai kojos "palengveja" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tukana: 01 kovo 2006 - 09:51
QUOTE(BooMe @ 2006 02 28, 18:36)
na as kaip ir dauguma is jusu tepliojuosi pilvuka nuo striju kremuku. tik nepamirskit papuku pamasazuot  mirksiukas.gif  as kiekviena vakara saziningai masazuoju pilvuka ir papukus (mama liepe,sake kad gerai pamasazuosti)  4u.gif  taip pat po ilgu vaiksciojimu, kojas tepu avent zele, spicialiai nestukems, labai geras  thumbup.gif  tik va baigineju dabar as ji o kur pirkt neberandu  schmoll.gif  idomu  g.gif
laiminga mamyte  na ir pilvelis didelis pas jus  wub.gif


O man gydytoja pilvuko sakė masažuoti negalima g.gif Sakė gimda susitraukinėt gali pradėt,o tai negerai.. g.gif O papukus... aš kai masažuoju tai pas mane priešpienis bėgt pradeda doh.gif

Nemažas tas mūsų pilvelis cool.gif darausi nerangi.Bet mačiau pas tavy irgi pilvūzas ohoho drinks_cheers.gif Na,bet pas tave turbūt ir didesnis nei pas mane,nes tu gi ir toliau pažengus mirksiukas.gif
Atsakyti
man ir gyd sake kad negalima masazuot pilvuko nestuke.gif o ir kremuka tepant reikia svelniais judesiukais
Atsakyti
QUOTE(indroska @ 2006 03 01, 17:51)
man ir gyd sake kad negalima masazuot pilvuko nestuke.gif  o ir kremuka tepant reikia svelniais judesiukais


taip,švelniais judesiukais,arba dar geriau tai švelniai įtapšnot ax.gif
Atsakyti