Įkraunama...
Įkraunama...

Užsieno kalbos

oho kiek kalbų mokat bigsmile.gif

Aš tiek nemoku.
bet irgi nemažai

lietuvių biggrin.gif
rusų, truputį anglų, vokiečių ir šiek tiek ispanų
Atsakyti
QUOTE(Saulė2 @ 2006 03 22, 14:14)
oho kiek kalbų mokat bigsmile.gif

Aš tiek nemoku.
bet irgi nemažai

lietuvių biggrin.gif
rusų, truputį anglų, vokiečių ir šiek tiek ispanų


sveikos.pyrma karta as siame supermama puslapyje.dar nelabai moku naudoti g.gif
o jus apie vaiku uzsienio kalbas kalbat ar suaugusiu?

Atsakyti
žinoma,kad apie suaugusiųjų, bet aišku galima būtų pakalbėti ir apie vaikų tik žiūrint kokio amžiaus
Atsakyti
Moku anglų,rusų,lenkų ir prancuzų.
Gal ir nedaug,bet man užtenka lotuliukas.gif
Atsakyti
lietuviu, rusu, anglu ir ispanu. kadangi seniai gyvenu Ispanijoje, tai dazniausiai net galvoju ispaniskai biggrin.gif . noreciau ismokti prancuzu, labai grazi kalba rolleyes.gif
Atsakyti
Lietuvių, lenkų, rusų, anglų. Suprantu bielarusus, ukrainiečius, slovakus, net čekus daug ką suprantu. Mokiausi ispanų, bet man ta kalba visiškai nelipo, nors ir patiko doh.gif taip kaip labai lengvai išmokau anglų, taip ispanų išmokau gal tik porą žodžių blink.gif košmaras kažkoks tai rolleyes.gif
Atsakyti
mne do vas daleko kak do Kitaiskoi granici
Atsakyti
Moku angu, rusu ir zinoma gimtaja kalba...begalo noriu ismokti ispanu, tik va niekaip neprisiruosiu blush2.gif
Atsakyti
Anglų, vokiečių ir ispanų (su rašomąją problemų yra, bet šnekėti moku), o suprantu rusų, lenkų, prancūzų turputį, bet kažko rimto pasakyti negalėčiau... ai, bus dar laiko išmokti, nesijaudinu. Bet šaunuolės supermamos thumbup.gif

P.S. va ką norėčiau išmokti, tai italų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 15 balandžio 2006 - 14:21
Laaabai gerai, tiesiog puikiai moku: anglų, lietuvių, rusų, gerai-vokiečių. Suprantu:lenkų, baltarusių, ukrainiečių.
Atsakyti
doh.gif poliglotu klubas sakyciau,pasiskaicius kiek cia tos supermamos kalbu moka...
dziaugiuosi vokiskai susikalbedama mirksiukas.gif o mokykloje mokiausi anglu ir rusu kalbas,bet negaliu sakyti,kad jas moku blush2.gif
Atsakyti
Žiūrint kokio lygio tas mpokėjimas. Savime aišku, gimtąją lietuvių, anglų. Mokykloj mokiausi vokiečių, tai galiu šį tą suprasti, lankiau prancūzų kursus ir dar žadu lankyti, tai tikiuosi geriau išmokti, kol kas turiu tik pagrindus. Labai norėčiau išmokti italų, ispanų, nes taip pat skambios kalbos. Aišku, skambiausia ir gražiausia man vis tik prancūzų lotuliukas.gif Taip ir užsidegiau ta idėja dėl kursų.
Dar ir rusų norėčiau išmokti, nes moku tik kelis žodžius, beveik nieko nesuprantu ir nepažįstu raidžių. O iš tiesų visai reikalinga kalba, bet niekaip neprisiverčiu. Vis laiko nesurandu. Turbūt netraukia ji manęs blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti