Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Florestina @ 2012 07 20, 16:20)
Pagaliau po trečio apsilankymo skausmas nurimo. Jaučiuosi taip tarytum nieko ir nebūtų daręs. Nors iš tikrųjų tai šiandien buvo nemaloniausias iš visų apsilankymų. Žodžiu, vėl nesusidarė krešulys- tai gydytojas be nuskausminimo valė žaizdą, na nepasakyčiau, kad baisiai skaudėjo, bet buvo tikrai skausminga. Dabar įdėjo dirbtinį krešulį, kempinėlę su vaistais, skausmą nuėmė staigiai ir taip gera dabar, kai pagalvoji, gal ir gerai, kad nenuskausmino, nereiks laukti kol atitirps, o tai praeitą kartą kai suvarė dvigubą dozę- tai miegot ėjau dar iki galo neatitirpus.

Tau tikriausiai tokia kolageno kempniele idejo.
Ma is kart tokias sudeja, kai dvieju protinuku netekau.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 07 22, 07:40)
Tau tikriausiai tokia kolageno kempniele idejo.
Ma is kart tokias sudeja, kai dvieju protinuku netekau.


Tikriausiai, gydytojas sakė, kad geriausiai kai susidaro nuosavas krešulys, bet jei tas neįvyksta- tai reikia įdėti dirbtinį, nes kitaip gali pakliūti infekcija. Bet dabar jau tikrai ramu, nei skauda, nei ką jaučiu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 07 22, 14:49)
Tikriausiai, gydytojas sakė, kad geriausiai kai susidaro nuosavas krešulys, bet jei tas neįvyksta- tai reikia įdėti dirbtinį, nes kitaip gali pakliūti infekcija. Bet dabar jau tikrai ramu, nei skauda, nei ką jaučiu. thumbup.gif

Siaip as dziaugiaus, ka ma nesiuva. But buven problemu su siulu isemimu. Arba paciai but teke pries veidrodi staipytis su skalpeliuku.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 07 22, 18:25)
Siaip as dziaugiaus, ka ma nesiuva. But buven problemu su siulu isemimu. Arba paciai but teke pries veidrodi staipytis su skalpeliuku.


Taigi gydytojas išima po savaitės labai greitai ir visai neskauda. Esu turėjus siūlių po implantacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 22 liepos 2012 - 18:29
QUOTE(Florestina @ 2012 07 22, 19:28)
Taigi gydytojas išima po savaitės labai greitai ir visai neskauda. Esu turėjus siūlių po implantacijos.

Matai, ma but sudetinga su atvykimu. mirksiukas.gif Blogiausiu atveju but teke paciai issirakinet...
Siaip ma siulusyr emen is kelena- neskaudeja, tai nebut i skaudu.
Atsakyti
kuo toliau, tuo labiau tie protiniai dantys mane nervina doh.gif
dygsta ir visruj ir apacioj..3savaites buvo ramu ir staiga vel prasidedo..uzgule ausys, skauda dantenas, zandikauli, smilkinius, atrodo, kad viskas lyg suspausta..priedo prasidejo keistumas gerkleje..atrodo, kad kasnis butu uzstriges, netgi lengvas pykinimas yra..kazi gali taip but?
Atsakyti
as kankinaus su tais protiniais beveik 2 metus vienas isdyges virsuje,bet kreivai reikia rauti,kitas virsuje dar net nepasirodes. apacioje abu po truputi islinde bet jiems nera vietos isdygti remiasi i zandikauli,vien zo reikia raut, man kas kelis menesius vis skausmai uzeina,bet pagalau prisiruosiau nuejau i poliklinika israse siuntima i klinikas,ten pas burnos chirurga,siam pasakiau kad noriu issiraut nes atsibodo kankintis,tai 28 diena guluosi i ligonine porai dienu ir israus man juos. tikiuosi viskas praeis sklandziai unsure.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti burnos chirurge operuotis protinius dantis? Domina Vilniui Zalgirio klinikoj smile.gif norisi, kad but maloni ir gerai savo darba atliekanti, o ne kokia susiraukusi, perkreiptu veidu.. doh.gif ar imanoma visus 4 issirauti vienu metu arba tarkim paeiliui dienom?
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 08 24, 20:15)
Gal galit rekomenduoti burnos chirurge operuotis protinius dantis? Domina Vilniui Zalgirio klinikoj smile.gif norisi, kad but maloni ir gerai savo darba atliekanti, o ne kokia susiraukusi, perkreiptu veidu.. doh.gif ar imanoma visus 4 issirauti vienu metu arba tarkim paeiliui dienom?


galima ir po viena,galima ir visus is karto.

p.s. as tai rausiu visus is karto,nes jei po viena tai bijau kad viena issirausiu ir po to daugiau nebenoresiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meshkiukas: 25 rugpjūčio 2012 - 21:42
QUOTE(Meshkiukas @ 2012 08 25, 22:41)
galima ir po viena,galima ir visus is karto.

p.s. as tai rausiu visus is karto,nes jei po viena tai bijau kad viena issirausiu ir po to daugiau nebenoresiu  blush2.gif


Labai gerai thumbup.gif nes as ir visus iskart noriu issilupt ir spakaina galva lotuliukas.gif o tokiu atveju guldo i ligonine kaip supratau keletui dienu ar ne, israuna kad ir visus ir eini namo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 08 24, 20:15)
Gal galit rekomenduoti burnos chirurge operuotis protinius dantis? Domina Vilniui Zalgirio klinikoj smile.gif norisi, kad but maloni ir gerai savo darba atliekanti, o ne kokia susiraukusi, perkreiptu veidu.. doh.gif ar imanoma visus 4 issirauti vienu metu arba tarkim paeiliui dienom?

Aušra Šaikuvienė.Šalino 3 iš 4 mano protinių dantų.
Atsakyti
QUOTE(Gardumas @ 2012 08 26, 02:54)
Labai gerai thumbup.gif nes as ir visus iskart noriu issilupt ir spakaina galva lotuliukas.gif o tokiu atveju guldo i ligonine kaip supratau keletui dienu ar ne, israuna kad ir visus ir eini namo? unsure.gif


na ziurint kokia pas tave situacija,jei isdyge jie ir neproblematiskai tai gal net neguldo,kadangi pas mane tik vienas is triju isdyges kiti uzstrige ir nera vietos jiems isdygti,tai darys operacija su pilna narkoze,pirma diena paguldys i ligonine antra diena tik operuos,o trecia gal ir isleis jei viskas gerai ir be komplikaciju. na bent as taip tikiuosi kad po 3 dienu busiu namie.

cia jau nuejus pas burnos chirurga ir pasikonsultavus manau geriau butu,nei sukti galva mirksiukas.gif
Atsakyti