Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Florestina @ 2012 09 22, 14:11)
Deja kartais ir taip būna. Man du po rovimo sugijo labai lengvai, o su vienu prisikankinau, dar ir dabar truputį pamaudžia, nors jau du mėnesiai po rovimo praėjo. Bet dabar tai jau dėl oro permainų jaučiasi. Šiaip po rovimo dar du kartus teko papildomai apsilankyti, nes krešulys nesusidarė, skausmas turi sumažėti per dvi dienas, jei ilgiau skauda reikia vėl pas gydytoją.


Skausmo nemoku apsakyti žodžiais. Ryte nežinojau kur dėtis. Ašaros kaip pupos riedėjo. Dabar jau truputuką geriau, bet bijau kas bus jei vėl užeis. Geriu Nimesil ir Inumetin. Ir nežinau ar yra kokių stipresnių vaistų be recepto. Žandas toooooooookio dydžo, kad oho. Neišeina nė priliest. Pirmadienį eisiu pas gydytoją. Bet kaip dar to pirmadienio sulaukt verysad.gif O pats dantukas mano augo visiškai horizontaliai, rėmesi į žandikaulį ir t.t Kai šitas sugis laukia dar kito rovimas, bet jau nebežinau kaip reikės prisiversti nueiti rauti dar vieną.. O kitas remiasi į dantis ir auga kreivai.
Kaip sumažinti skausmą? Jau nebežinau net ką daryti.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jovy @ 2012 09 22, 16:49)
Skausmo nemoku apsakyti žodžiais. Ryte nežinojau kur dėtis. Ašaros kaip pupos riedėjo. Dabar jau truputuką geriau, bet bijau kas bus jei vėl užeis. Geriu Nimesil ir Inumetin. Ir nežinau ar yra kokių stipresnių vaistų be recepto. Žandas toooooooookio dydžo, kad oho. Neišeina nė priliest. Pirmadienį eisiu pas gydytoją. Bet kaip dar to pirmadienio sulaukt  verysad.gif O pats dantukas mano augo visiškai horizontaliai, rėmesi į žandikaulį ir t.t Kai šitas sugis laukia dar kito rovimas, bet jau nebežinau kaip reikės prisiversti nueiti rauti dar vieną.. O kitas remiasi į dantis ir auga kreivai.
Kaip sumažinti skausmą? Jau nebežinau net ką daryti.. verysad.gif


Patarimai po protinio rovimo.
Atsakyti
QUOTE(jovy @ 2012 09 22, 17:49)
Skausmo nemoku apsakyti žodžiais. Ryte nežinojau kur dėtis. Ašaros kaip pupos riedėjo. Dabar jau truputuką geriau, bet bijau kas bus jei vėl užeis. Geriu Nimesil ir Inumetin. Ir nežinau ar yra kokių stipresnių vaistų be recepto. Žandas toooooooookio dydžo, kad oho. Neišeina nė priliest. Pirmadienį eisiu pas gydytoją. Bet kaip dar to pirmadienio sulaukt  verysad.gif O pats dantukas mano augo visiškai horizontaliai, rėmesi į žandikaulį ir t.t Kai šitas sugis laukia dar kito rovimas, bet jau nebežinau kaip reikės prisiversti nueiti rauti dar vieną.. O kitas remiasi į dantis ir auga kreivai.
Kaip sumažinti skausmą? Jau nebežinau net ką daryti.. verysad.gif


na baisu cia pas tave kazkaip g.gif as pries kelias sav visus 4 issiroviau ir taip baisu kaip tau tikrai nebuvo,aisku man rove ne paprastai,o su tokia lengva narkoze,bet pabudusi jauciausi gerai zandai savaime aisku istino,valgyti galejau tik kosytes ir jogurtukus nes negalejau kramtyti,o ir nuskausminamuju ne tiek jau daug reikejo ligoninej pora kart suleido ir namie dar keleta tableciu isgeriau. bet is esmes tai viskas buvo puiku,po 3 dienu tinimas apmazejo ir su tuo apmazejusiu vaiksciojau dar keleta dienu,bet siaip viskas norma.

gal tau koks uzdegimas gavosi? g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, patarkit, ka daryti.. vakar vakare pradejo skaudeti apatini protini danti, jis jau visas matosi tik ne iki galo isdyges. Siandien ryte nuo skausmo pabudau ir jau nebemiegojau, tik vaistai padejo. Zandas pradejo tinti unsure.gif Pasiziurejau, kad dantis auga prie pat dantenu pabaigos, jau vos ne ant zando lipa, todel labai skauda net ryjant, kai isitempia veido ir gerkles raumenys.. Cia gaunasi kaip ir ekstra atvejis, tik beda kad dantis protinis, o su jais viskas sudetingiau, reikia konsultuotis, daryti nuotrauka ir tik tada traukti, o ka man dabar daryti? kaip numalsinti ta skausma ir tinima, gal skalauti su kuo? jauciu jei nepraeis, ryt ryte leksiu i kokia privacia ir prasysiu padet kaip nors verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(...ZaliaPieva... @ 2012 09 25, 18:16)
Sveikos, merginos, patarkit, ka daryti.. vakar vakare pradejo skaudeti apatini protini danti, jis jau visas matosi tik ne iki galo isdyges. Siandien ryte nuo skausmo pabudau ir jau nebemiegojau, tik vaistai padejo. Zandas pradejo tinti  unsure.gif Pasiziurejau, kad dantis auga prie pat dantenu pabaigos, jau vos ne ant zando lipa, todel labai skauda net ryjant, kai isitempia veido ir gerkles raumenys.. Cia gaunasi kaip ir ekstra atvejis, tik beda kad dantis protinis, o su jais viskas sudetingiau, reikia konsultuotis, daryti nuotrauka ir tik tada traukti, o ka man dabar daryti? kaip numalsinti ta skausma ir tinima, gal skalauti su kuo? jauciu jei nepraeis, ryt ryte leksiu i kokia privacia ir prasysiu padet kaip nors  verysad.gif


Kokiam mieste gyvenat? Jei jame yra ekstra pagalba, galit kreiptis ten.
Atsakyti
Vilniuje siuo metu, o kur patartumete kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(...ZaliaPieva... @ 2012 09 25, 18:53)
Vilniuje siuo metu, o kur patartumete kreiptis?


Žalgirio klinika. Poliklinikų nedarbo metu teikia odontologinę pagalbą. Ten yra stomatologinė ligoninė, tik kai kurios paslaugos mokamos. Tačiau jei sakot, kad galit eiti ir privačiai- tai ten bent jau bus pigiau, nes privačios už ekstra pagalbą dar tam tikrą procentą prie kainos prideda. Yra tekę ten keliauti ir man, ir sesei, ir mamai.
Atsakyti
Aciu, pasiskambinau, bandysim vaziuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...ZaliaPieva... @ 2012 09 25, 19:11)
Aciu, pasiskambinau, bandysim vaziuoti  4u.gif


Sėkmės.
Atsakyti
Tai va, nuvykau i Zalgirio kliniku priimamaji 22val, ten maloniai prieme, kad nuimtu tinima su ilga adata neskausmingai atlaisvino, praplove, ir israse antibiotiku, kazkokia infekcija pakliuvo... bei zinoma patare operuotis, registruosiuosi kai tik antibiotikus sugersiu, tai jauciu i sita temele dar sugrisiu ax.gif labai patiko, kad ten praktikuojasi ir studentes, tai labai maloniai prieme ir viska paaiskino, tinimas jau slugsta smile.gif gal kazkam padrasinimas bus, jei i tokia pat situacija paklius 4u.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif
ir man išrovė protinį dantį, kuris išdygo kreivai ir rėmėsi į krūminio danties šaknis. Pati procedūra praėjo sklandžiai be skausmo, bet nustojus veikti nuskausminamiesiems buvo tragedija. Nei prasižioti, nei seilių nuryti, atrodo žandikaulis būtų lūžęs. Bet paskui vis gerėjo smile.gif nenorėčiau pakartoti, bet kas čia žino kaip bus su kitais protiniais...
Atsakyti
Oj ir manes tas laukia... unsure.gif
uzsiregistravau spalio 31 d. i Zalgirio klinika pas gyd. Nijole Tomkeviciene, bet internete atsiliepimu apie ja nelabai yra, gal kam teko pas ja operuotis protini danti? smile.gif
Atsakyti