Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(...ZaliaPieva... @ 2012 09 27, 13:43)
Oj ir manes tas laukia...  unsure.gif


Nesigąsdink be reikalo. Jau ankščiau buvo minėta, kad tokie žmonės jau yra, jei viskas praėjo sklandžiai- tai kažin ar parašys kitiems, bet jei kas buvo blogai- tai būtinai pasiguos. Už tai taip ir gaunasi, kad labai baisu. Pati prisimenu, kaip čia prisiskaičiau baisybių, nuėjau rauti protinio, o nieko baisaus nebuvo. Gydytojas paėmė reples ir pasakė: aš dar nerausiu, tik pažiūrėsiu ar stipriai laikosi, o jūs panele Florestina pirma nueikit pas gydytoją, o po to skaitykit internete kitų pasakojimus ir nepamirškiti pasakyti, kad jums lengvai išrovė. Sulig paskutiniais žodžiais parodė išrautą protinį.
Atsakyti
oi kokia as kvaisa, kad prisiskaiciau visokiu baisiu pasakojimu doh.gif paciai reikia eiti rauti apatini protini, tai jau naktimis nemiegu prisigalvojusi visokio velnio doh.gif
trauke man sia vasara du virsutinius (po viena). bijojau iki asaru, iki drebejimo po durimis.atrode dabar jau visas gyvenimas baigias (as nesveikai bijau gydytoju), bet patikekit-5 min kol suveiks vaistai, o pats traukimas vieno danties na gal pora minuciu, ne daugiau. thumbup.gif o baimes, o drebejimo buvo... doh.gif ir po to, kai praejo poveikis vaistuku, nieko man neskaudejo, negeriau jokiu vaistu, miegojau kaip uzmusta ir jau ta pacia diena atsargiai valgiau priesinga rovimui puse.
apatiniu dantu rovimas, zinau-sudetingesnis. siam danciui ir dantenas pjaus, gal ir dar ka nors darys, bet tikiu, kd neskaudes kai raus. nors visvien to slykstaus rovimo jausmo bijau velniskai. vien todel, matyt, kad prisiklausiau ir prisiskaiciau tokiu atveju, kad ojoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2012 10 03, 11:38)
oi kokia as kvaisa, kad prisiskaiciau visokiu baisiu pasakojimu  doh.gif  paciai reikia eiti rauti apatini protini, tai jau naktimis nemiegu prisigalvojusi visokio velnio  doh.gif
trauke man sia vasara du virsutinius (po viena). bijojau iki asaru, iki drebejimo po durimis.atrode dabar jau visas gyvenimas baigias (as nesveikai bijau gydytoju), bet patikekit-5 min kol suveiks vaistai, o pats traukimas vieno danties na gal pora minuciu, ne daugiau.  thumbup.gif  o baimes, o drebejimo buvo... doh.gif  ir po to, kai praejo poveikis vaistuku, nieko man neskaudejo, negeriau jokiu vaistu, miegojau kaip uzmusta ir jau ta pacia diena atsargiai valgiau priesinga rovimui puse.
apatiniu dantu rovimas, zinau-sudetingesnis. siam danciui ir dantenas pjaus, gal ir dar ka nors darys, bet tikiu, kd neskaudes kai raus. nors visvien to slykstaus rovimo jausmo bijau velniskai. vien todel, matyt, kad prisiklausiau ir prisiskaiciau tokiu atveju, kad ojoj doh.gif



matai jei tas dantis isdyges tai aisku nieko baisaus israuna per kelias minutes,bet jei dantys retinuoti tai viskas rimciau ir t.t. bet visiems individualiai,nereikia cia gasdintis per daug mirksiukas.gif
Atsakyti
na va as ir i jusu gretas 4u.gif tik va praeita ketvirtadieni gavau siuntima ir skaitineju kas per procedura laukia doh.gif ogi antibiotikai ir nuskausminamieji ... blink.gif o as mazyli maitinu vis dar unsure.gif ar visom yra skiriami antibai ? gal skambintis savo odontologei ir bandyti atideti sia procedura ,nes man jo kaip ir neskauda dar... na kad leliu maitinu vis dar tai nesakiau odontologei nes nebuvo reikalo o ji ir nepaklause..
Atsakyti
QUOTE(4mamavita @ 2012 10 10, 08:04)
na va as ir i jusu gretas  4u.gif tik va praeita ketvirtadieni gavau siuntima ir skaitineju kas per procedura laukia  doh.gif ogi antibiotikai ir nuskausminamieji ... blink.gif o as mazyli maitinu vis dar  unsure.gif ar visom yra skiriami antibai ? gal skambintis savo odontologei ir bandyti atideti sia procedura ,nes man jo kaip ir neskauda dar... na kad leliu maitinu vis dar tai nesakiau odontologei nes nebuvo reikalo o ji ir nepaklause..


Ne tik kad ne visom, bet ir tik konkrečiais atvejais. Man tris protiniu rovė, o antibus gėriau tik kartą, kai praėjus kelioms dienoms po rovimo prasidėjo uždegimas, net iš karto neskyrė.
Atsakyti
Sveikos,
Iskilo ir man problemos su protiniais dantismis, dygo jis man tik vienas apacioj, pirmadieni nukeliavau pas chirurga su baisiu skausmu ir patinusiu, iskart pasodino i kede ir prapjove, nes buvo ne visas islindes, istrauke, susiuvo, patare ateit po 10 dienu traukt siulu, kazka pakalbejo apie zandikauli ir nuo skausmo vaistus gert patare.. vaistu nuo skausmo geriau nuolatos.. kol nakti is treciadinio i ketvirtadieni pabudau su didziuliu skausmu, pajutau, kad visas zandas sutines, iskenciau diena, vakare lekiau pas ta pati gydytoja, na ir ka istrauke siulos, idejo vaistu ir israse antibiotiku ir nuo skausmo kazkokiu labai stipriu..
bet pats baisiausias dalykas, kad as mazai labai issizioju tik, tai gydytojas per prievarta mane ziodino, is skausmo verkiau, ir dar gryzus ilgai asarojau, nes skausmas baisus, ir prigrase, kad ziociausi per skausma, nes bus blogai, surakins zandikauli.. siandien patinimas laikosi taip pat.. skausmo maziau nes matyt vaistai suveike, bet ziotis vistiek nepavyksta tiek kiek ziodawausi pries istraukima to danties.. perskaiciau sia temute, neradau del to issiziojimo kazko tai.. tai gal cia tik man vienai taip?
siandien jau penkta diena..
Atsakyti
QUOTE(geguze89 @ 2012 10 12, 23:45)
Sveikos,
Iskilo ir man problemos su protiniais dantismis, dygo jis man tik vienas apacioj, pirmadieni nukeliavau pas chirurga su baisiu skausmu ir patinusiu, iskart pasodino i kede ir prapjove, nes buvo ne visas islindes, istrauke, susiuvo, patare ateit po 10 dienu traukt siulu, kazka pakalbejo apie zandikauli ir nuo skausmo vaistus gert patare.. vaistu nuo skausmo geriau nuolatos.. kol nakti is treciadinio i ketvirtadieni pabudau su didziuliu skausmu, pajutau, kad visas zandas sutines, iskenciau diena, vakare lekiau pas ta pati gydytoja, na ir ka istrauke siulos, idejo vaistu ir israse antibiotiku ir nuo skausmo kazkokiu labai stipriu..
bet pats baisiausias dalykas, kad as mazai labai issizioju tik, tai gydytojas per prievarta mane ziodino, is skausmo verkiau, ir dar gryzus ilgai asarojau, nes skausmas baisus, ir prigrase, kad ziociausi per skausma, nes bus blogai, surakins zandikauli.. siandien patinimas laikosi taip pat.. skausmo maziau nes matyt vaistai suveike, bet ziotis vistiek nepavyksta tiek kiek ziodawausi pries istraukima to danties..  perskaiciau sia temute, neradau del to issiziojimo kazko tai.. tai gal cia tik man vienai taip?
siandien jau penkta diena..
Man trecia diena, issizioju tikrai maziau, bet manau normalu, kai zandas patines sumazes patinimas ir issizioti normaliai galesiu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Meshkiukas @ 2012 10 03, 20:52)
matai jei tas dantis isdyges tai aisku nieko baisaus israuna per kelias minutes,bet jei dantys retinuoti tai viskas rimciau ir t.t. bet visiems individualiai,nereikia cia gasdintis per daug  mirksiukas.gif

pas mane retinuoti du dantukus per 15 min sutvarke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2012 10 13, 00:34)
Man trecia diena, issizioju tikrai maziau, bet manau normalu, kai zandas patines sumazes patinimas ir issizioti normaliai galesiu smile.gif

Papildyta:

pas mane retinuoti du dantukus per 15 min sutvarke thumbup.gif


paprastai isrove ir namo isleido? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2012 10 13, 17:14)
paprastai isrove ir namo isleido?  g.gif  smile.gif

Prapjove, istrauke, uzsiuvo, dave visus nurodymus , israse vaistuku ir iskeliavau namo, dabar traukiausi kaireje puseje, kita karta trauksiu desineje
Atsakyti
QUOTE(geguze89 @ 2012 10 12, 22:45)
bet pats baisiausias dalykas, kad as mazai labai issizioju tik, tai gydytojas per prievarta mane ziodino, is skausmo verkiau, ir dar gryzus ilgai asarojau, nes skausmas baisus, ir prigrase, kad ziociausi per skausma, nes bus blogai, surakins zandikauli.. siandien patinimas laikosi taip pat.. skausmo maziau nes matyt vaistai suveike, bet ziotis vistiek nepavyksta tiek kiek ziodawausi pries istraukima to danties..  perskaiciau sia temute, neradau del to issiziojimo kazko tai.. tai gal cia tik man vienai taip?
siandien jau penkta diena..


Kelias dienas gali buti apsunkintas išsižiojimas. Jis su laiku praeis.

Šaltinis
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2012 10 13, 18:18)
Prapjove, istrauke, uzsiuvo, dave visus nurodymus , israse vaistuku ir iskeliavau namo, dabar traukiausi kaireje puseje, kita karta trauksiu desineje


o kada planuoji kita puse traukti? nesake daktare? Nes as va kaire puse susitvarkiau ir noriu kuo skubiau ir desine susitvarkyti... tai nezinau kiek to "greitumo" tiketis...
Atsakyti
Oi apturėjau ir aš šitą malonumą nesenai doh.gif Tris dantis rovė gyd. Pūrienė, vieną Julius Spruogis. Tai Pūrienė išrovė idealiai, jei vėl reiktų tik pas ją, nei skausmo nieko, net nepajaučiau. na o apie Julių to nepasakyčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lassie172: 07 lapkričio 2012 - 13:41