Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

mano savaitės meniu:

SEKMADIENIS
I. valgėm visą dieną ką radom: keksas, sumuštiniai, pieniška sriuba, lašiniai su duona ir obuoliu, virti kiaušiniai

čia buvo man išeiginė nuo virtuvės

PIRMADIENIS

I. keksas, makaronų siubytė nuo vakar, sumuštiniai
II. kiaulienos sprandinė užkepta su bulvėm orkaitėj, troškinti rauginti kopūstai
III. lašiniai su duona, sūris

ANTRADIENIS

I. batonas, keptas kiaušinio plakiny
II. žirnių sriuba
III. vyresnėliui močiutė nupirko kebabą, mažiukui-tėvuka sįdėjo kotletų, mes su b valgėm jo virtą-keptą šoninę
IV. vanilinis obuolių pyragas

TREČIADIENIS

I. sumuštiniai su lašinukais, marinuotu agurkėliu
II. žirnių sriuba, paskaninta kotletu
III. orkaitėj troškinti ryžiia, kalafijorai, morkos, cukinijos ir vištos blauzdelės

KETVIRTADIENIAI

I. čirviniai blynai su obuoliene (iš vakaro davė b mama), batonas su nutela, kiviai
II. vakarykštė višta
III. trupiniuotis su varške ir grietinėlės skonio pudingu

PENKTADIENIS

I. kepti kiaušiniai su duona ir sviestu, pyragas, jogurtas
II. totoriško faršo kepsniukai, ryžiai, troškinti su daržovėm
III. likęs pyragas ir vaisiai (apelsinai, kiviai, persimonas)

ŠEŠTADIENIS

I. kepti varškėčiai
II. lašiniai su duona ir obuoliu
III. keksas su kondensuotu pienu ir kakava
IV. bulvių plokštainis

IŠLAIDOS: 122.51 litai, pirkta : 7 litrai pieno, 40 kiaušinių(kokia 15 liko), batonas, 2 kepaliukai paprastos duonos, gabalas (4 lt) duonos forminės juodos iš turgaus, pusė kg rūkytų lašinių(dar pusė jų liko, buvo dar namie), 1 kg kumpio žalio(visas liko), grietinės2 indeliai (1 liko), 1 kg vištos blauzdelių, paplotėliai (liko), sūreliai, silkė (liko), krakmolas, kiaulienos kauliukai sriubai(liko), kondesnuotas pienas, kiaulienos sprandinė, makaronai (pusė pako liko)
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 04, 15:05)

o kodėl nerašai? rašyk, manau esi gera šeimininkė jei bent 1 žmogus tavo paruoštą maistą valgo  lotuliukas.gif  aš taip sau taikau  lotuliukas.gif



Teisingai, šia prasme tai gera biggrin.gif Tik virtuvėj per mažai būnu, vakare ypač - būnu susiplanavus ką padarysiu vakarienei, o nepadarau nieko. Ir tie produktai kartais pasensta, kartais sunaudojami ne taip skaniai, kaip turėjo būti ir pan.

Na, bet bandysiu taisytis su meniu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2010 12 05, 12:13)
Teisingai, šia prasme tai gera  biggrin.gif  Tik virtuvėj per mažai būnu, vakare ypač - būnu susiplanavus ką padarysiu vakarienei, o nepadarau nieko. Ir tie produktai kartais pasensta, kartais sunaudojami ne taip skaniai, kaip turėjo būti ir pan.

Na, bet bandysiu taisytis su meniu  blink.gif

aš dabar daug ką šaldau, mažai sugenda
Atsakyti
PIRMADIENIS
pusryčiai: kalakutiena su bulvėm (vyrams), grūdėta varškė (man)
pietūs: kepintos bulvės su dešrelėm, lašiniai su duona ir česnakais
vakarienė: blynai su grietine arba uogiene

ANTRADIENIS
pusryčiai: kalakutienos likučiai
pietūs: garinta vištiena su bulvė ir marinuotais agurkais
vakarienė: lašiniai su duona ir česnakais, keptas kiaušinis su dešrelėm (vaikui)

TREČIADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai su naminiu kepeniniu paštetu (anytos gamybos)
pietūs: barščiai, vištienos krūtinėlės kepsniukai, morkų-česnakų salotos, rauginti kopūstai, duona
vakarienė: keptos bulvės su varške

KETVIRTADIENIS
aš - pasukos ir obuoliai
vyrai: sriuboje virta vištiena su duona ir agurkais
kepti kiaušiniai su lašinukais ir dešrelėm, marinuoti agurkai


PENKTADIENIS
pusryčiai: avižų košė
pietūs: kepta jūros lydeka, morkų-kopūstų salotos, žirneliai, bulvės
vakarienė: pieniška grybienė su bulvėm

ŠEŠTADIENIS
pusryčiai: čirviniai blynai
pietūs: šviežių kopūstų sriuba, maltos mėsos piršteliai ant iešmelių, virtos bulvės, rauginti kopūstai, marinuoti agurkai
vakarienė: maistas iš McDonald

SEKMADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai su rūkyta mėsa ir dešra
pietūs: padaže patroškinti rudnosiukai, bulvės, marinuoti agurkai ir rauginti kopūstai
vakarienė: ta pati grybienė su bulvėm

SAVAITĖS IŠLAIDOS MAISTUI : 44lt+27lt mcdonald

PIENO PRODUKTAI 4l pieno, pasukos, ferm. sūris, 12 sūreliu (3 liko), 2 aktimel
DUONA IR KRUOPOS 2.5 kepalo duonos, vaikiška košytė
DARŽOVĖS IR VAISIAI iceberg salota, graikiškų riešutų pakelis
BAKALĖJA majonezas

Mažai pirkom, nes mėsa ir žuvis iš šaldiklio, daug ką parsivežėm iš kaimo, dar ir dabar šaldytuve visko pilna.
Atsakyti
SEKMADIENIS
I Sumuštiniai, kava. Vaikui užpilama košė.
II Vyrai valgė jogurtą, aš buvau pas draugę. Vėliau užsukom į kavinę.
III Keptos bulvės su rūgpieniu/pienu (gamino MB blush2.gif ).

PIRMADIENIS
I Sumuštiniai, kava, arbata.
II MB į darbą sumuštiniai su dešra. Žuvienė iš lašišos sriubos rinkinio su bulvėm ir morkom.
III Žuvienė.

ANTRADIENIS
I Sumuštiniai, kava. Vaikui užpilama košė.
II MB žuvienė, o mums virta ir keptuvėje su svogūnais ir baltu padažu apkepinta mėsa su duona.
III MB pabaigė sriubą. Varškės apkepas, kurio vaikas apskritai ragavo pirmą kartą (anksčiau neidavo įsiūlyt), todėl jam dar padariau užpilamos košės. Vėliau MB kepė duoną su česnaku.

TREČIADIENIS
I Vaikui užpilama košė, sumuštiniai, kava, arbata.
II Vaikui vėl košė, man sumuštiniai, MB taip pat blush2.gif .
III Raganos kepsnys.

KETVIRTADIENIS
I Vaikui užpilama košė, sumuštiniai, kava, arbata.
II Raganos kepsnys.
III Raganos kepsnys, vaikui užpilama košė. Vėliau MB dar išvirė šaldytų daržovių sriubos (sultinio buvo užšaldyto iš anksčiau).

PENKTADIENIS
I Jogurtas, sumuštiniai, kava. MB nieko, nes išlėkė pagelbėt broliui užvest mašiną.
II Sriuba.
III Pangasijos filė tešloje su ryžiais ir morkų/česnako/majonezo salotom.

Šią savaitę rašiau trumpesnę, nes bus patogiau nuo šeštadienio iki penktadienio - visgi ažniau apsipirkinėjam šeštadienį (kai nevažiuojam į kaimą). Aš nekaip jaučiuosi, todėl dažniau gamina MB blush2.gif

PIRKINIAI:
agurkas (liko), raudona ir žalia paprika (liko), 2l pienas, fermentinis sūris, 2vnt jogurtas, barankos, arbata (MB į darbą), kiniškas kopūstas (liko), 2vnt duona, sviestas, pangasijų filė, liepžiedžių, "Gripolis-2", aviečių lapų arbatos (vaikui duodam pakaitom įvairias žoleles, todėl rašom prie maisto - beveik viskas liko).

IŠ VISO: 66,65lt rolleyes.gif
Atsakyti
Irute, o nemėginai užpilamos košės vaikui keist kažkuom kitu? ji baisiai nesveika, aš mažai ją naudojau, o vaikai greit pripranta prie jos ir sunku atpratint, nevalgo tada normalaus maisto. aš keičiau į kiaušinienę (kiaušinį išplaki piene, gali sviestuko įdėt ir pavirt, moki manau), košę viriau įvariai, į ryžių pritarkuodavau sūrio ar įdėdavau banano jau išvirus, sutrindavau. pirkdavau daugiausia dribsnius, jie skaniau. dar manų košę valgė su avietėm, mėlynėm, ryžių su dribsniais, kukurūzų su ryžiais, kukurūzų su dribsniais, patroškindavau brokolį su daktariška dešra ar dešrele, dabar pamėgo keptus varškėčius. išmėgink kažką įvairiau.nėra gerai tos užpilamos košės, ten tik rašo, kad visko yra, bet ten gryna chemija, juk kaip bus gerai, jei tik užpylei ir gatava? dar pienišką smulkių makaronų sriubytę dievina,duodu ir pusryčiams, makaronus su dešra.
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 05, 15:56)
Irute, o nemėginai užpilamos košės vaikui keist kažkuom kitu? ji baisiai nesveika, aš mažai ją naudojau, o vaikai greit pripranta prie jos ir sunku atpratint, nevalgo tada normalaus maisto. aš keičiau į kiaušinienę (kiaušinį išplaki piene, gali sviestuko įdėt ir pavirt, moki manau), košę viriau įvariai, į ryžių pritarkuodavau sūrio ar įdėdavau banano  jau išvirus, sutrindavau. pirkdavau daugiausia dribsnius, jie skaniau. dar manų košę valgė su avietėm, mėlynėm, ryžių su dribsniais, kukurūzų su ryžiais, kukurūzų su dribsniais, patroškindavau brokolį su daktariška dešra ar dešrele, dabar pamėgo keptus varškėčius. išmėgink kažką įvairiau.nėra gerai tos užpilamos košės, ten tik rašo, kad visko yra, bet ten gryna chemija, juk kaip bus gerai, jei tik užpylei ir gatava? dar pienišką smulkių makaronų sriubytę dievina,duodu ir pusryčiams, makaronus su dešra.


Žinau viską, bandysim kažkaip pripratint prie normalaus maisto unsure.gif Tik kad jis labai išrankus doh.gif
Atsakyti
Aš savo mažei turiu nupirkus kelis pakelius užpilamų košių, nes nelabai seniai jas pradėjo valgyt, tai labai patogu pagamint mažus kiekius. Bet kad per daug prie jų nepriprastų, tai jau nuo dabar pirksiu normalias, virsiu ir blenderiu trinsiu. Po to per daug prie užpilamų skonio pripras, dičkę buvau pripratinus, prireikė laiko, kol normalias ėmė valgyt.

Papildyta:
Labai skanių taupių meniu pridėjot, šaunuolės thumbup.gif
Mazge1979 kiek pyragų prikepus bigsmile.gif Aš į savaitę kokį vieną tik iškepu, reiks pasitaisyt biggrin.gif
IruteB, primink, kas tas raganos kepsnys?
SilRa, pamačiau McDonaldą ir užsinorėjau jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2010 12 05, 18:15)
IruteB, primink, kas tas raganos kepsnys?


Griežinėliais pjaustytos bulvės - faršas - žiedais svogūnai - majonezas. Kepu uždengtą folija, pabaigoj nudengiu, užbarstau tarkuotu fermentiniu sūriu ir dar truputį pakepu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2010 12 05, 18:01)
Žinau viską, bandysim kažkaip pripratint prie normalaus maisto unsure.gif Tik kad jis labai išrankus doh.gif


išrankus dėl to, kad košė yra lengvai virškinama, ta užpilama, lengvai valgoma ir sintetiškai skani. o vaikas, negavęs tokios košės, kerta namie gamintą maistą. mano nė vienas vaiaks nebuvo valgęs daržovienės indeliuose, viriau pati. kartą buvom kelionėj ir mažiukui dar nė metukų neturinčiam nupirkau stiklainiuką hipp, skanus turėtų atrodo būt, su mėsyte, daržovės, atidariau, nuo kvapo vos bloga nepasidarė, pašildžiau vandenukį įdėjus, kad valgyt galima būtų, mažius net neparagavo, išmetėm. viską viriau, blenderiavau, tryniau pati. mano vyresnėlis tai be mišinukų visia augo, netiko, rasti tinkamo neturėjau noro, tai viriau namie klijuką iš kruopų, maišiau su pienu, užaugo stiprus, sveikas vaikas. reklamine auka tapau susilaukus mažojo, vis norėjau tų skanių užpilamų košių, gerai, kad nepiknaudžiavau dėl pinigėlių stygiaus.dėl to vaikas viską beveik valgo dabar.jei nori, akd vaikas valgytų kažką, būtinai nutrauk košes, pradžioj pamažink, o vėliau išvis išimk iš meniu.
QUOTE(G.Jurgita @ 2010 12 05, 19:15)
Mazge1979 kiek pyragų prikepus  bigsmile.gif  Aš į savaitę kokį vieną tik iškepu, reiks pasitaisyt biggrin.gif

dėkui, daug kepu, nes parduotuviniuose daug š pridėta, nors ir skanu. o ir gaila mokėt už pyragą 20 litų, o už mažiau mums neužtenka net prie kavos.mokausi kepti ax.gif
Atsakyti
Ech, ir vėl savaitė prabėgo rolleyes.gif Meniu:

PIRMADIENIS
I. Ryžių košė su razinomis man. Karšti sumuštiniai vaikui.
II. Troškinti rauginti kopūstai su šonkauliukais, bulvės.
III. Pabaigiau troškintus kopūstus. Vaikui - rūgštynių sriuba.

ANTRADIENIS
I. Sumuštiniai su dešra man. Karšti sumuštiniai vaikui.
II. Žemaičių blynai.
III. Rūgštynių sriuba man, vaikas suvalgė žemaitį biggrin.gif

TREČIADIENIS
I. Sumuštiniai su dešra man. Karšti sumuštiniai vaikui.
II. Man rūgštynių sriuba, žemaitis. Vaikas mokykloj susirgusio klasioko nemokamus pietus valgė ax.gif
III. Vaikui - lietiniai su varške ir razinomis. Man - rūgštynių sriuba, lašinukai su juoda duona, svogūnais ir agurkais, arbata, sausainiai, mandarinai doh.gif lotuliukas.gif

KETVIRTADIENIS
I. Sumuštiniai su dešra man. Karšti sumuštiniai vaikui.
II. Pabaigiau paskutinius žemaičių blynus doh.gif Vaikui - lietiniai su varške ir razinomis.
III. Man - keptos bulvės. Vaikui - avižinių dribsnių košė su mėlynių uogiene.

PENKTADIENIS
I. Sumuštiniai su lašiša man. Karšti sumuštiniai vaikui.
II. Man - kepta jūros lydeka su svogūnais ir morkomis, keptos bulvės. Vaikui - lietiniai su varške ir razinomis.
III. Pabaigiau žuvį. Vaikui - karšti sumuštiniai, kepti orkaitėje.

ŠEŠTADIENIS
I. Keptas kiaušinis man. Karšti sumuštiniai, kepti orkaitėje.
II. Cepelinai su mėsa.
III. Grikių košė vaikui. Lašinukai, juoda duona, raugintų kopūstų salotos su aliejumi man.

SEKMADIENIS
I. Blynai su obuoliais ir mėlynių uogiene man. Sumuštiniai, kepti orkaitėje vaikui.
II. Pakepti cepelinai vaikui. Man - burokėlių sriuba su faršo kukuliukais.
III. Blynai su obuoliais ir mėlynių uogiene vaikui. Lašinukai, juoda duona, raugintų kopūstų salotos su aliejumi man.

PIRKTA:

PIENO GAMINIAI: varškė 1 pok, fermentinis sūris, grietinė 1 ind. - 8,80 Lt
DUONOS GAMINIAI: sumuštinių duona 2 vnt. - 5,98 Lt
VAISIAI, DARŽOVĖS: mandarinai, obuoliai - 4,26 Lt
SALDUMYNAI: sausainiai, saldainiai, šokoladinis kremas - 8,13 Lt
BAKALĖJA: pomidorų padažas, miltai 2 kg, kiaušiniai 20 vnt. - 10,86 Lt

Pateriojau vieną pirkimo kvitą, prieš tai dar spėjau užsirašyti sumą - 6,49 Lt, bet nors užmuškit neprisimenu, ką aš ten pirkau lotuliukas.gif

Taigi, VISO per savaitę: 44,52 Lt ax.gif

Vaikui karšti sumuštiniai vis dar nenusibodo, dabar atrado naują skonį - keptus orkaitėje biggrin.gif Aš, kaip jau minėjau, pusryčius nešuos į darbą, tai ir man sumuštiniai patogiausia rolleyes.gif Ir svarbiausiai, kad nenusibosta g.gif
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2010 12 05, 18:58)
Griežinėliais pjaustytos bulvės - faršas - žiedais svogūnai - majonezas. Kepu uždengtą folija, pabaigoj nudengiu, užbarstau tarkuotu fermentiniu sūriu ir dar truputį pakepu rolleyes.gif

Dėkui!

QUOTE(mazge1979 @ 2010 12 05, 18:59)
dėkui, daug kepu, nes parduotuviniuose daug š pridėta, nors ir skanu. o ir gaila mokėt už pyragą 20 litų, o už mažiau mums neužtenka net prie kavos.mokausi kepti  ax.gif


O man retas kuris pirktinis patinka, kažkokio vienodo skonio dauguma, ypač tortai. Naminiai daug skaniau. Sekasi namiškiams smile.gif

Bet tie karšti sumuštiniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal pabos su laiku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo G.Jurgita: 05 gruodžio 2010 - 20:28