Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai

QUOTE(patranka @ 2010 12 01, 19:49)
...viską ir sakot ,kaip yra

Tai tas NIN man reikalingas tik del to kad mes galetumem susitvarkyti dokumentus del CB ir CT. tai taip tiesiai sviesiai ir sakyti.?Jie sakys nu ir nagli esate?As net neisivaizduoju kas ir kaip ten yra ir vyksta.Gal jei darba turi tai viskas ir lengvai vyksta.As net nezinau.Kazkodel panikuoju.Nepykit.
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 02, 00:25)
Tai tas NIN man reikalingas tik del to kad mes galetumem susitvarkyti dokumentus del CB ir CT. tai taip tiesiai sviesiai ir sakyti.?Jie sakys nu ir nagli esate?As net neisivaizduoju kas ir kaip ten yra ir vyksta.Gal jei darba turi tai viskas ir lengvai vyksta.As net nezinau.Kazkodel panikuoju.Nepykit.


na, dar neteko girdėt, kad anglas tiesiai į akis pasakytų - nu ir naglumas biggrin.gif

MB kai daugiau kaip prieš metus ėjo dėl NIN tai jo daug ko klausinėjo, o aš tai "šviežia" dar tongue.gif tai mano popierius atsisšvitė, paklausė ar dirbu, ir kai pasakiau, kad dėl WTC irCTC man NIN reikia, sakė, kad tokiu atveju stengiasi greičiau sutvarkyt popierizmą ax.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 01, 21:25)
Tai tas NIN man reikalingas tik del to kad mes galetumem susitvarkyti dokumentus del CB ir CT. tai taip tiesiai sviesiai ir sakyti.?Jie sakys nu ir nagli esate?As net neisivaizduoju kas ir kaip ten yra ir vyksta.Gal jei darba turi tai viskas ir lengvai vyksta.As net nezinau.Kazkodel panikuoju.Nepykit.

as pries menesi su pusssere ejau i pokalbi,tai pasakem kad ieskosi darbo ir tiek.kaip ir kazkuri panele pries tai rase....3 min uztruko.atejo numeriukas per savaite thumbup.gif
kazkada atsimenu kai sau dariausi tai klausinejo siaubingai daug visko,o dabar juokas ji issimti smile.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Norejau paklaust,ryt skambinsiu del Working tax, nes MB pradejo dirbt kaip self empoyed, ir buna tarkim uzdirba 1 sav 150 svaru,kita sav 200,tai man sakyti kad pajamu skaicius nepastovus,kintantis,ar kaip? Kad jie mane suprastu,ka turiu omeny as, gal galit patarti jai kas zinote,buciau labai dekinga wink.gif

Ir dar del self employed,MB mokes 2 svarus berods i sav. mokesti, o kaip del kitu mokesciu,reikia kazka tvarkytis,kazkokias formas,kad po to neateitu bauda,per musu nezinojima ko nors ?


Aciu uz atsakymus is ankto
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 12 02, 00:59)
na, dar neteko girdėt, kad anglas tiesiai į akis pasakytų - nu ir naglumas  biggrin.gif

MB kai daugiau kaip prieš metus ėjo dėl NIN tai jo daug ko klausinėjo, o aš tai "šviežia" dar  tongue.gif  tai mano popierius atsisšvitė, paklausė ar dirbu, ir kai pasakiau, kad dėl WTC irCTC man NIN reikia, sakė, kad tokiu atveju stengiasi greičiau  sutvarkyt popierizmą  ax.gif

4u.gif

Labai aciu jums uz atsakymus.tai siandien skambinsim uzsiregistruoti.aciu jums mamytes.
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 02, 11:10)
Labai aciu jums uz atsakymus.tai siandien skambinsim uzsiregistruoti.aciu jums mamytes.

Kai paklaus,kam jums nin siulau sakyti,kad ieskotes ruosiates dirbti,bet darbdavys nepriima be jo. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Uuoga @ 2010 12 02, 01:37)
Sveikutes  4u.gif

  Norejau paklaust,ryt skambinsiu del Working tax, nes MB pradejo dirbt kaip self empoyed, ir buna tarkim uzdirba 1 sav 150 svaru,kita sav 200,tai man sakyti kad pajamu skaicius nepastovus,kintantis,ar kaip? Kad jie mane suprastu,ka turiu omeny as, gal galit patarti jai kas zinote,buciau labai dekinga wink.gif

  Ir dar del self employed,MB mokes 2 svarus berods i sav. mokesti, o kaip del kitu mokesciu,reikia kazka tvarkytis,kazkokias formas,kad po to neateitu bauda,per musu nezinojima ko nors ?
Aciu uz atsakymus is ankto
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Self employed galite uzregistruoti REVENUE ofise arba internetu.Insurance mokesti reikia moketi ,berods,karta per 3 men,o mokescius/(tax) metu gale ,priklausomai nuo pajamu.Vienai merginai pildziau metine pajamu deklaracija,ji buvo per nepilnus metus uzdirbusi apie 4000 svaru,tai mokesciu jai moketi nereikejo visai.
Kai skambinsit del work tax'u tai pasakykit,kad metines pajamos yra spejamos(estimate) ir mazdaug pasiskaiciuokit sau,kiek gali buti iki metu galo.Nedaug kas gali pasakyti svaro tikslumu kiek uzdirbs.Bet vistiek klaus kiek valandu per svaite dirbat,jei nezinot tiksliai,sakykit vidurki. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 02 gruodžio 2010 - 13:02
Sveikutes,man ir beda istiko,dyrbau per agentura,ir sian pranese kad mane paliosavo nes jiems nereikalyngi zmones kurie dyrba po dvi dienas per savaite.Dabar tik vyras islaikys mus vienas.Child benefitu dar negaunu,Working tax irgi negaunu-bet jiems isiunciau(su gimimo liudijimu) forma kuria jie man buvo ats ,Child tax credit irgi negaunu.Gal galite patarti ka dabar reiktu daryti?? Pirmiausia turbu reiks perspeti visus benefitus kad paliosavo?,ir kiek suprantu dabar jau working tax as nebegausiu? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(camelia1525 @ 2010 12 02, 12:24)
Sveikutes,man ir beda istiko,dyrbau per agentura,ir sian pranese kad mane paliosavo nes jiems nereikalyngi zmones kurie dyrba po dvi dienas per savaite.Dabar tik vyras islaikys mus vienas.Child benefitu dar negaunu,Working tax irgi negaunu-bet jiems isiunciau(su gimimo liudijimu) forma kuria jie man buvo ats ,Child tax credit irgi negaunu.Gal galite patarti ka dabar reiktu daryti?? Pirmiausia turbu reiks perspeti visus benefitus kad paliosavo?,ir kiek suprantu dabar jau working tax as nebegausiu? verysad.gif

Child benefit'ams pranesti,kad nedirbat nereikia.Working and child tax credit'us gausit,ne kiekvienas asmeniskai,o kaip seima,todel sumazejus pajamoms,mokama suma padides.Pranesti Wtc reikia.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2010 12 02, 15:35)
Child benefit'ams pranesti,kad nedirbat nereikia.Working and child tax credit'us gausit,ne kiekvienas asmeniskai,o kaip seima,todel sumazejus pajamoms,mokama suma padides.Pranesti Wtc reikia.

O kas tas Wtc? Esu baisiai susinervavusi tai sunku ir mastyti doh.gif Tai dabar man reik paskambinti i working and child tax credit'us ir pasakyti kad as nebedyrbu ,tai turbut man jie atsius per nauja formas pildyti?
Atsakyti
QUOTE(camelia1525 @ 2010 12 02, 13:08)
O kas tas Wtc? Esu baisiai susinervavusi tai sunku ir mastyti doh.gif  Tai dabar man reik paskambinti i working and child tax credit'us ir pasakyti kad as nebedyrbu ,tai turbut man jie atsius per nauja formas pildyti?

WTC -working tax credit.Formos naujos nesius.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2010 12 02, 16:13)
WTC -working tax credit.Formos naujos nesius.

Labai aciu uz ats 4u.gif o sakykit dabar gal jau galeciau tvarkytis del valstybes butelio,ar kad kazkiek nuomos padengtu,nes vyro alga nera didele per metus 16 tuks. Ar galima su tokia suma,tvarkytis ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camelia1525: 02 gruodžio 2010 - 14:26
QUOTE(camelia1525 @ 2010 12 02, 13:24)
Labai aciu uz ats 4u.gif o sakykit dabar gal jau galeciau tvarkytis del valstybes butelio,ar kad kazkiek nuomos padengtu,nes vyro alga nera didele per metus 16 tuks. Ar galima su tokia suma,tvarkytis ?


...eikitw į savo konsulą ir tvrkykite HB,pradžiai pasiimkite formą,ant jos uždėti turi štampą,nuo kurios ir mokės,pasakys kokių reikia dokumentų ir pirmyn 4u.gif
Atsakyti