Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai

QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 01, 17:17)
Aciu labai uz atsakymus.O sakykit  dabar as uzsiregistruosiu o kai eisiu i pokalbi tai ka geriau man sakyti kad ji gauciau, nes kaip supratau is anksciau skatytu temu jei nedirbi tai sunkiai duoda.Kitos  zinau kad nesasi atseit dirba self employment kazkas joms paraso.Mano vyras cia dirba legaliai visus dokumentus turi,o man reikia NI del CB ir CTC.patarkite.ACIU.

As tai sakiau, kad noriu ieskotis darbo, kad man reikes NIN ir viskas.
Atsakyti
Ar self emplyers darbas skaitomas stazas?
Klausiu del to, nes pvz LT patentas neuzskaitomas.
Atsakyti
Labas merginos, noriu paklausti ar turiu teise gauti Housing Benefitus ,jei i Londona atvykau birzelio men, o pradejau dirbti nuo rugpjucio menesio.Ar nereikia buti isdirbus metus laiko?
Is anksto Aciu uz atsakymus.
Atsakyti

QUOTE(ladana @ 2010 12 02, 22:33)
Labas merginos, noriu paklausti ar turiu teise gauti Housing Benefitus ,jei i Londona atvykau birzelio men, o pradejau dirbti nuo rugpjucio menesio.Ar nereikia buti isdirbus metus laiko?
Is anksto Aciu uz atsakymus.


nereikia
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2010 12 02, 19:55)
Ar self emplyers darbas skaitomas stazas?
Klausiu del to, nes pvz LT patentas neuzskaitomas.

Zinoma,kad skaiciuojamas darbo stazas tiems, kas dirba 'self employesd',juk moka visus mokescius ax.gif
Papildyta:
http://www.sodra.lt/index.php?cid=314

cia ,rodos,rasoma,kad verslo liudijima turintis asmuo irgi gauna bazine pensija Lietuvoje.Ar cia ne taip supratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 02 gruodžio 2010 - 22:49
Laba vakara 4u.gif
Norejau pasidalinti savo gyvenimo planavimo apmastymais blush2.gif
Noreciau islekti i uk. bet turiu du vaikus,3metu ir 2men. Tai va, apsistot nezinau kaip, yra drauge gal padetu isnuomot ka,bet va kaip su ta situacija del vaikuciu? ar butu imanoma is minimalios algos gaunamos kokiam fabrike issilaikyt juos?
esu issiskyrusi.
tai idomu, ar yra vaikuciams kokios pasalpos, ar kompensacija uz buta ar darzeli? o kainos kokios darzelio?
nesu dirbusi uk. bet jei tureciau darba? kaip tuos kinderius det i darzeli ar nereiktu tam visos algos?
Atsakyti
QUOTE(Palme88 @ 2010 12 02, 22:35)
Laba vakara 4u.gif
Norejau pasidalinti savo gyvenimo planavimo apmastymais blush2.gif
Noreciau islekti i uk. bet turiu du vaikus,3metu ir 2men. Tai va, apsistot nezinau kaip, yra drauge gal padetu isnuomot ka,bet va kaip su ta situacija del vaikuciu? ar butu imanoma is minimalios algos gaunamos kokiam fabrike issilaikyt juos?
esu issiskyrusi.
tai idomu, ar yra vaikuciams kokios pasalpos, ar kompensacija uz buta ar darzeli? o kainos kokios darzelio?
nesu dirbusi uk. bet jei tureciau darba? kaip tuos kinderius det i darzeli ar nereiktu tam visos algos?


g.gif ..labai jau komplikuota jūsų situacija..vaikučiai labai maži,tai beabejonės reikalingas darželis ir auklė,kurių kainos nėra mažos...sakot,kad draugė GAL padėtų g.gif ...nuoma su vaikais komplikuota,nelabai,kas nori paiimti pas save vaikus,tuo labiau tokius mažus,nuomai,nes visiems reikia poilsio cool.gif ...kompensacijos ir pašalpos yra,bet jų sutvarkymas jums gali užtrukti labai ilgai,net iki metų...taip,kad manau labai sunku bus jums vienai su vaikučiais,na nabent turite nemažai santaupų kad jas čia atsivežti pradžiai...bet ,betkokiu atvėju jums siūlau nevažiuoti ,o iš tų santaupų,jai jos yra,gyventi Lt ir ten kabintis į gyvenimą....patikėkit,tikrai bus sunku... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme88 @ 2010 12 03, 00:35)
Laba vakara 4u.gif
Norejau pasidalinti savo gyvenimo planavimo apmastymais blush2.gif
Noreciau islekti i uk. bet turiu du vaikus,3metu ir 2men. Tai va, apsistot nezinau kaip, yra drauge gal padetu isnuomot ka,bet va kaip su ta situacija del vaikuciu? ar butu imanoma is minimalios algos gaunamos kokiam fabrike issilaikyt juos?
esu issiskyrusi.
tai idomu, ar yra vaikuciams kokios pasalpos, ar kompensacija uz buta ar darzeli? o kainos kokios darzelio?
nesu dirbusi uk. bet jei tureciau darba? kaip tuos kinderius det i darzeli ar nereiktu tam visos algos?


jei esat viena,be santaupu,sansu issilaikyti vienai jokiu,net jei ir kas padetu.Tik nesugalvokit su vaikais trenktis,nebetn adrenalino reikia... smile.gif
Atsakyti
Sveikos, supermamytes 4u.gif Labai noriu prasyti jusu patarimu, nes pati nelabai susigaudau visame kame.
Su vyru pries 3menesius atvaziavome i UK, i mazyti miesteli (pries keleta metu cia dirbdavome sezoninius darbus). Vyras turi puses part time darba. As sekmingai dirbau viesbutyje du menesius, o dabar tuscia, darbo nera ir nebus iki pavasario. Is proto einu, nezinau ka daryti, viesbucio savininke pasake, kad jei manes prireiks - tai tik kelioms valandoms per menesi.
Ka tureciau daryti? (gal prasyti tos vadinamos atleidimo is darbo formos?nes ar taip ar taip nebedirbu, menesis sedziu namie, o ji man jos nedave, nes mat gali manes prireikti valandai ar kitai).
Nesu tingine, ejau i kiekviena parduotuve, kavine, seneliu namus - na visur, visur klausinejau darbo. Darbo birzos skelbimus internete kasdien tikrinu, jeii ka randu - siunciu sv ar skambinu. Jau nebezinau ka daryti, jeigu neberasiu darbo nezinau ar sugebesime per ziema issilaikyti.
Patarkite, mielosios, ka daryti mano situacijoje? Nelabai nusimanau visuose teisiniuose dalykuose, pasalpu ir lengvatu reikaluose, nes niekada neteko su tuo susidurti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2010 12 03, 09:46)
Sveikos, supermamytes 4u.gif  Labai noriu prasyti jusu patarimu, nes pati nelabai susigaudau visame kame.
Su vyru pries 3menesius atvaziavome i UK, i mazyti miesteli (pries keleta metu cia dirbdavome sezoninius darbus). Vyras turi puses part time darba. As sekmingai dirbau viesbutyje du menesius, o dabar tuscia, darbo nera ir nebus iki pavasario. Is proto einu, nezinau ka daryti, viesbucio savininke pasake, kad jei manes prireiks - tai tik kelioms valandoms per menesi.
Ka tureciau daryti? (gal prasyti tos vadinamos atleidimo is darbo formos?nes ar taip ar taip nebedirbu, menesis sedziu namie, o ji man jos nedave, nes mat gali manes prireikti valandai ar kitai).
Nesu tingine, ejau i kiekviena parduotuve, kavine, seneliu namus - na visur, visur klausinejau darbo. Darbo birzos skelbimus internete kasdien tikrinu, jeii ka randu - siunciu sv ar skambinu. Jau nebezinau ka daryti, jeigu neberasiu darbo nezinau ar sugebesime per ziema issilaikyti.
Patarkite, mielosios, ka daryti mano situacijoje? Nelabai nusimanau visuose teisiniuose dalykuose, pasalpu ir lengvatu reikaluose, nes niekada neteko su tuo susidurti.  verysad.gif


Siūlau ir toliau nenustoji ieškojus darbo, ar bandėt įdarbinimo agentūras?
O kol kitas darbas atsiras nueikite į Council'ą ir paprašykite Housing benefits formos, jūsų atveju juos turėtumėt gauti, nes jums ekstremaliai sumažino valandas ir negalite susimokėti už nuomą ir t.t. užpildę formą ir parašę atskirą laiškelį kaip situacijos paaiškinimą, jūsų problemą apsvarstys ir neabejoju, kad duos. Na bus apie 60 svarų į savaitę, bet geriau nei nieko. O kai susirasite kitą darbą iškart jiems praneškite ir skoloj jiems tikrai neliksit smile.gif nuoširdžiai linkiu sėkmės.
Atsakyti
Del tu formu visos raso kad reik eiti i counsul'a ir prasyti formos,o as per neta radau ir atsiprintinau,vieno forma sudaro virs 30 lapu tai-HOUSING BENEFIT AND COUNCIL TAX BENEFIT,o kita forma HOUSING APPLICATION FORM.tai gal jos jau netinkamos yra ,kad reik eiti i ju atstovybe pasiimti? ir gal galite paaiskinti kuom jos skiriasi? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.Vakar skambinausi del NIN tai pasakiau kad reikia del to, kad norim susitvarkyti CB ir CTC.Tai man pasake, kad jum turi atsiusti pakvietima is CB.ir viskas.O askykit tada as jo nelaukiu, nes vistiek per 3 sav as jo negausiu, o per 3 sav man reikia issiusti laiska i CTC.o kai gausiu tada parasysiu, kad jau turiu savo NI ir viskas.Ka jus manot?
Atsakyti