Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai

QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 03, 12:28)
Sveikutes.Vakar skambinausi del NIN tai pasakiau kad reikia del to, kad norim susitvarkyti CB ir CTC.Tai man pasake, kad jum turi atsiusti pakvietima is CB.ir viskas.O askykit tada as jo nelaukiu, nes vistiek per 3 sav as jo negausiu, o per 3 sav man reikia issiusti laiska i CTC.o kai gausiu tada parasysiu, kad jau turiu savo NI ir viskas.Ka jus manot?

..gali CTC siūsti be savo NIN,vistiek vyro vardu tvarkai....ir dar, paskambink kartą ir sakyk,kad ieškaisi darbo ir reikia NIN..per galvą niekas neduos.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 12 03, 14:44)
..gali CTC siūsti be savo NIN,vistiek vyro vardu tvarkai....ir dar, paskambink kartą ir sakyk,kad ieškaisi darbo ir reikia NIN..per galvą niekas neduos.... mirksiukas.gif

Jo tai ir zadam taip siusti be mano NIN.gerai dar karta pameginsiu paskambinti ir sakysiu kad ieskausi darbo.Aciu labai uz patarimus.
Atsakyti
Sveikos mergaites, esu labai sunerimusi, nes siandien gavau is Revenue laiska, kur raso, kad nusprende perziureti musu seimos tax creditus. Ir dabar praso visu originaliu dokumentu, kaip pvz. invoisu, banko steitmentu uz praejusius 3 menesiusm, taip pat visu bilu, vairuotojo teisiu, nuomos sutarties. Nesuprantu kodel jie reikalauja sitiek originaliu dokumentu? unsure.gif O kas blogiausia, kad raso jog nemokes tax creditu kol neissiaiskins visos sios situacijos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2010 12 03, 12:28)
Sveikutes.Vakar skambinausi del NIN tai pasakiau kad reikia del to, kad norim susitvarkyti CB ir CTC.Tai man pasake, kad jum turi atsiusti pakvietima is CB.ir viskas.O askykit tada as jo nelaukiu, nes vistiek per 3 sav as jo negausiu, o per 3 sav man reikia issiusti laiska i CTC.o kai gausiu tada parasysiu, kad jau turiu savo NI ir viskas.Ka jus manot?

Tai jus saket,kad del pasalpu reikia jums insurance? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(EZUIKA @ 2010 12 03, 15:26)
Sveikos mergaites, esu labai sunerimusi, nes siandien gavau is Revenue laiska, kur raso, kad nusprende perziureti musu seimos tax creditus. Ir dabar praso visu originaliu dokumentu, kaip pvz. invoisu, banko steitmentu uz praejusius 3 menesiusm, taip pat visu bilu, vairuotojo teisiu, nuomos sutarties. Nesuprantu kodel jie reikalauja sitiek originaliu dokumentu?  unsure.gif  O kas blogiausia, kad raso jog nemokes tax creditu kol neissiaiskins visos sios situacijos  schmoll.gif

Jau kelis kartus esu rasiusi,kad jie daro tokius patikrinimus ir kol nesusiusite prasomos info ,tol ir nemokes.Jau n zmoniu kreipesi i mane su ta pacia beda.Deja,niekur nedingsite,todel kuo greiciau viska susirinksite,tuo geriau. ax.gif
Patriu viska siusti special delivery budu,tada dokumentai bus pristatyti saugiai ir greitai.Dar vienas dalykas ,ant voko patariu uzrasyti varda to zmogaus,kuris jums atsiunte laiska.Nes yra buve ne viena atvejis,kai laiskas klajodavo po revenue ofisa savaite,kol atitekdavo tam,kuris aiskinasi,netgi jei tai vienas pastatas.Jei noresite paskambinti jiems irgi prasykite pakviesti ta zmogu,kuris siunte laiska,taip gausit pacia tinkamiausia info.
Atsakyti

Jau kelis kartus esu rasiusi,kad jie daro tokius patikrinimus ir kol nesusiusite prasomos info ,tol ir nemokes.Jau n zmoniu kreipesi i mane su ta pacia beda.Deja,niekur nedingsite,todel kuo greiciau viska susirinksite,tuo geriau. ax.gif
Patriu viska siusti special delivery budu,tada dokumentai bus pristatyti saugiai ir greitai.Dar vienas dalykas ,ant voko patariu uzrasyti varda to zmogaus,kuris jums atsiunte laiska.Nes yra buve ne viena atvejis,kai laiskas klajodavo po revenue ofisa savaite,kol atitekdavo tam,kuris aiskinasi,netgi jei tai vienas pastatas.Jei noresite paskambinti jiems irgi prasykite pakviesti ta zmogu,kuris siunte laiska,taip gausit pacia tinkamiausia info.


Aciu uz paaiskinima, tiesiog niekuomet nebuvau su tuo susidurusi, tai ir labai issigandau unsure.gif o ka daryti jeigu neturiu nuomos suraties, nes nuomojuos tik kambari pas zmogu name, ka tokiu atveju jiems siusti?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif noriu pasakyti is savo puses. Is pradziu mes siuntem prasymus del CTC ir WTC vyro vardu, nes neturejau NIN, nesupratau kaip ir ka reikia reikia tvarkytis, o tie kurie mus mokino, pasirodo patys nelabai zinojo ka sako ax.gif Na anyway, mes isiuntem be mano NIN. Po kokiu gal 4 menesiu jie mum atsiunte laiska su klausimais kodel as neturiu NIN, pasakem kad as niekur nedirbu ir tt. Paskuj kai jau pati viska issiaiskinau, supratau kad man labai visdelto reikia NIN ir ji pasidariau, nusiuntem dar vasara i revenue mano numeriuka ir toliau laukem. Na va jau nuo prasymo dienos praejo 11 menesiu, ir jie siandiem mum atsiunte dar viena laika su visai durnais klausimais, pvz.: ar tu turi zmona? ar tu turi vaiku...? kur jie gyvena ir kada atvaziavo... Kazi ka tai galetu reiksti...? Ar kad jau po truputeli judam i prieki, ar tai dar vienas etapas, po kurio reikes laukti dar metus laiko...? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rrasytia: 03 gruodžio 2010 - 16:52
QUOTE(EZUIKA @ 2010 12 03, 15:47)

Aciu uz paaiskinima, tiesiog niekuomet nebuvau su tuo susidurusi, tai ir labai issigandau  unsure.gif o ka daryti jeigu neturiu nuomos suraties, nes nuomojuos tik kambari pas zmogu name, ka tokiu atveju jiems siusti?

Siulyciau,parasyti laiska tuo zmogaus vardu,kad jis jums nuomoja kambari. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Rrasytia @ 2010 12 03, 15:48)
Kazi ka tai galetu reiksti...? Ar kad jau po truputeli judam i prieki, ar tai dar vienas etapas, po kurio reikes laukti dar metus laiko...? g.gif

Juda pirmyn,visu ta pati klausia. ax.gif dabar turetu uzimti iki 2 men manau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 03, 12:24)
Siūlau ir toliau nenustoji ieškojus darbo, ar bandėt įdarbinimo agentūras?
nuoširdžiai linkiu sėkmės.


Jetusai, noreciau rekti is laimes! Katik sulaukiau skambucio, siulo pardavejos-kasininkes darba.Pirmadieni einu i susitikima. Kad tik sugebeciau,kad tik viskas butu gerai!!!
O siaip cia pas mus sitam mazam uzkampy idarbinimo agenturu nelabai yra. To Housing Benefit prasem kai dar gavau pilna alga, bet negavom. O dabar tikiuosi, jei viskas bus gerai, gal nereiks lengvatu prasyt.

Daug sekmes visoms ieskancioms darbuko!!! Kad jums visoms pasisektu!

O dabar dar noreciau paklausti, jau dabar tai tikrai turiu paprasyti, kad mane atleistu is viesbucio formaliai ir duotu ta P-45 (berods sita atleidimo) forma?
Atsakyti


Juda pirmyn,visu ta pati klausia. ax.gif dabar turetu uzimti iki 2 men manau. ax.gif
[/quote]

Wajeee pradziuginot 4u.gif 4u.gif thumbup.gif Aciuuuu, daba gal siek tiek lengviau bus laukti, kai jau gali but, kad pabaiga pradeda matytis smile.gif
Atsakyti
[quote=maybe24,2010 12 03, 16:52]
Siulyciau,parasyti laiska tuo zmogaus vardu,kad jis jums nuomoja kambari. mirksiukas.gif
Papildyta:

okis, bandysiu rasyti tada, dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrija @ 2010 12 03, 15:54)
Jetusai, noreciau rekti is laimes! Katik sulaukiau skambucio, siulo pardavejos-kasininkes darba.Pirmadieni einu i susitikima. Kad tik sugebeciau,kad tik viskas butu gerai!!!
O siaip cia pas mus sitam mazam uzkampy idarbinimo agenturu nelabai yra. To Housing Benefit prasem kai dar gavau pilna alga, bet negavom. O dabar tikiuosi, jei viskas bus gerai, gal nereiks lengvatu prasyt.

Daug sekmes visoms ieskancioms darbuko!!! Kad jums visoms pasisektu!

O dabar dar noreciau paklausti, jau dabar tai tikrai turiu paprasyti, kad mane atleistu is viesbucio formaliai ir duotu ta P-45 (berods sita atleidimo) forma?


O, didžiausi sveikinimai, labai dėl jūsų džiaugiuosi smile.gif tikrai sugebėsit ir viskas bus gerai.
Jau kai pradėsit dirbt, nueikit į prieš tai buvusią darbovietę ir nuneškit laišką, kad paliekat darbą ir norit gauti P45. O kol dokumentai bus ten sutvarkyti, esamoj darbovietėj užpildykit P46 formą, rasite internete, ir nuneškite esamam darbdaviui, jie ten suorganizuos teisinga tax codą ir neatskaičiuos labai daug mokesčių pradžioj. O paskui kai jau gausite P45 iš buvusios tai nunešite jiems tą smile.gif Kuo didžiausios sėkmės su nauju darbu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LandL84 @ 2010 12 03, 18:04)
O, didžiausi sveikinimai, labai dėl jūsų džiaugiuosi smile.gif
Kuo didžiausios sėkmės su nauju darbu smile.gif thumbup.gif


Dėkoju dėkoju dėkoju group.gif 4u.gif
Atsakyti