Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

48 tema
36-47 temos
1-35 temos
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 03 gruodžio 2010 - 20:35
labas vakaras,
Oi kokia grazi nauja temute wub.gif
na va jau prasidejo mano eksperimentai pirmieji.Bet reikalinga SKUBI PAGALBA- labai prasau pasakykit ar tortui meskiukui- pries darant kailiuka su ganasu butina istept sviestiniu kremu? Ar tiesiog ganasu aptept ir tada kailiuka daryt unsure.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Viena karta bandziau susirasti 26 tema biggrin.gif tai ejau ejau, spaudziau spaudziau, nes nuoroda nuorodoj biggrin.gif bet radau bigsmile.gif

------------------------------------------------------

Ta proga atnesu torciuka 5,3 kg biggrin.gif

Medaus tortas pagal Cipciuka, dengta pastilazu. Geles, figureles - pastilazas.

user posted image
Atsakyti
Rugiagele -> net sirdis apsalo 4u.gif
Gelytes atrodo fantastiskai wub.gif
Atsakyti
turiu toki nekuklu klausima toms kurios pagal uzsakymus kepat. kiek imat uz kg jei nepaslaptis, ty kaip pskaiciuojat kaina kilogramui? gavau pasiulyma iskepi svetimam zmogui, tai uz dyka nesinori ax.gif
isivaizduou kad sistema tokia: medziagu kaina kilogramui + dujos/elektra + darbas. va paskutinis punktas mane ir domina labiausiai. suprantu kad kaina dar ir i meistriskumo lygi atsimusa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 03 gruodžio 2010 - 21:22
Sveikos, merginos.
Gal kuri galetu pasverti ir parasyti kiek sveria metalinis antgaliukas tortams puosti. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 03, 20:38)
Geles, figureles - pastilazas.

swoon.gif nu bet jau orchidėjos wacko.gif pritrauk iš arčiau wub.gif

QUOTE(wingaile @ 2010 12 03, 18:59)

lėlikė man patiko bigsmile.gif

QUOTE(naitas @ 2010 12 03, 19:27)
Merginos help.gif jeigu kam ko neįdėjau, trūksta, bet esat sumokėję, PRAŠAU atsiliepti, bet per rakandus

liko kažko??? dėk čia biggrin.gif pasidalinsim lotuliukas.gif man tai liks keli daikčiukai, nes buvo komplektai... tai sumesiu.. gal kam ko reikės biggrin.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 12 03, 19:31)


4u.gif
Papildyta:
QUOTE(julioske @ 2010 12 03, 21:21)
va paskutinis punktas mane ir domina labiausiai.

tiek kiek vertini savo darbą tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal galit patart, ar tinka jigurtinį - grietinėlinį tortą puošti bezė? g.gif Ta prasme ar bezė nieko jei dedi ant jogurtinės masės, kuriojo būna želatinos... ? blush2.gif
Atsakyti
Rugiagėle wub.gif dar kad apšvietimas būt ryškesnis wub.gif

so želė bezė nedraugauja, bandyti galima sviestiniu gerai aptepus bezuoti, man nepavyko, iki Vilniaus kol nusivežiau, vienas šonas liko stovėti, kitas nučiuožė gražiai, neišskydo, bet visas su raštu nusileido žemyn lotuliukas.gif tiesa tas buvo vasarą ir vežiau ant kelių pasidėjus, gal jam netiko per šiltas transportavimas blush2.gif

nu kad šalta nebūtų, vaisinis rikotos tortas, dengtas pastiliažu, boružė marcipaninė...
user posted image

jogurtinis su persikais, pastiliažas, marcipanas, natūroj atrodo geriau blush2.gif

user posted image

Atsakyti

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 03, 20:38)
Ta proga atnesu torciuka 5,3 kg biggrin.gif

Medaus tortas pagal Cipciuka, dengta pastilazu. Geles, figureles - pastilazas.



Rugiagele, labai grazus torciukas. Kai prisimenu savo, beveik pries 11 metu uzsakineta, tai juokingas dabar atrodo doh.gif biggrin.gif
Noriu tokio.

QUOTE(srauni_upe @ 2010 12 03, 22:17)
Sveikos,
gal galit patart, ar tinka jigurtinį - grietinėlinį tortą puošti bezė?  g.gif Ta prasme ar bezė nieko jei dedi ant jogurtinės masės, kuriojo būna želatinos... ? blush2.gif


Negalima, reikia, pries tai aptepti sviestiniu kremu.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 03, 21:38)

Labai grazu thumbup.gif
spalva idomi, o geles... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 12 03, 21:31)
likučių turi  bigsmile.gif  gal vartojami 
aš šiandien puošiau kelis, bet nebeturiu noro dėti...net fotkinti tingiu, nėr nieko baisiau, kai suserga vaikai, mane išmuša iš vėžių visiškai tada 

NEIN, neturiu. Vos neišparceliavau RiMami daiktų doh.gif gerai kad laiku susigriebiau laugh.gif net nustėrau, pamačius, kad dar va liko kažkiek..
Šiaip tai nieko nebeturiu.. na turiu iš tikro keletą angliškų žurnalų su 200 - 260 tortų pavyzdžiais kiekvienam. Paprastai vestuviniai tortai . 20 litų vienas.

QUOTE(akvilyte @ 2010 12 03, 22:32)


jetau koks gražus wub.gif iš kur ištraukei??

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 03, 22:38)
Ta proga atnesu torciuka 5,3 kg biggrin.gif


koks gražus wub.gif
QUOTE(Tangiuke @ 2010 12 03, 23:43)
Sveikos, merginos.
Gal kuri galetu pasverti ir parasyti kiek sveria metalinis antgaliukas tortams puosti. Buciau labai dekinga 4u.gif

gramą.. du gramus unsure.gif standartinis metalinis antgaliukas sveria tikrai labai nedaug.
Atsakyti