Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

As sautuvu tai matau praktiskai kiekviena diena... vyras medziotojas cool.gif

Lotute, o ko bijojai pakomentuot facebooke? O tu esi tarp mano draugu? biggrin.gif pasakoja man vyras apie viska ir visur... net nakti buna pasakoja doh.gif
Orchidejas dariau su formele, bet kai ka nupjausciau biggrin.gif na naudojau formeles is Wilton rinkinio. Trilape, ir ten tokia didele trilape, bet atsipjoviau 2 lapelius atskirai. Su lapo reziais padariau tokius rintelius ant dvieju didesniu lapeliu.. o siaip pagal yotube nuoroda dariau viduriuka. Tokios rusies gal net nebuna orchideju biggrin.gif bet is kelinto karto man jos gavosi doh.gif

Naitai, ne visos genialios mintys man ateina i galva doh.gif aisku galejau padazyt baltai doh.gif

Va is arciau...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 04, 01:46)

o čia mano  biggrin.gif  dovana medžiotojui  rolleyes.gif dydis arti orginalo matyt  g.gif  nes ilgis apie metras smile.gif


be žodžių swoon.gif
Atsakyti
Laba ryta ikelsiu ir as savo tortukus abu snikeriai ir abu puosti beze pagaliau ikirtau kaip ja daryti niekas nebebega ax.gif
user posted image
user posted image
O jau sautuvas padarytas kaip tikras nu cia su auksinem rankutem saunuole ir boruzes man ir patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 04, 02:46)
visagalis internetas  lotuliukas.gif  tongue.gif

o čia mano  biggrin.gif  dovana medžiotojui  rolleyes.gif dydis arti orginalo matyt  g.gif  nes ilgis apie metras smile.gif

šokoladiniai biskvitai su karameliniu kavos kremu smile.gif mmg...


va cia tai super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k.lapelyte: 04 gruodžio 2010 - 11:36
Rueta,labai dailus tortai,dar sveikinu su beze nugalejimu,tobula,o dabar pasakok,kokias priemones naudojai jos nugalejimui lotuliukas.gif
Atsakyti
reikia skubios pagalbos 4u.gif prie recepto parasyta : ipilkite 25cl vandens .. ir kepkite 200laipsniu C (th.6)... ka reiskia tie cl ir th.
knyga lietuviska, versta is vokieciu kalbos doh.gif
Atsakyti
rueta,na šaunuolė,dzibukai kaip kareiviukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2010 12 04, 11:46)
reikia skubios pagalbos 4u.gif prie recepto parasyta : ipilkite 25cl vandens .. ir kepkite 200laipsniu C (th.6)... ka reiskia tie cl ir th.
knyga lietuviska, versta is vokieciu kalbos doh.gif

1 ltr = 100 centilitrų (cL),25 cl = 0,25 ltr 4u.gif
Atsakyti
na dar idesiu viena smile.gif rafaelo , dengta saldainiu mase smile.gif
user posted image
Rueta- labai gražūs ir tokie apetitni tortukai wub.gif
akvilyte - eina sau....kaip visada.... thumbup.gif thumbup.gif nerealu wub.gif wub.gif
rugiagele26- orchidejos labai gražios wub.gif tik pasakyk, tortukas nėra labai lygus, ar tik man taip atrodo blush2.gif
Olesta- be zodziu. kaip visada wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ir kur jus tuos litus valgomus traukiat umn.gif ? ?
Atsakyti
QUOTE(mamy <3 @ 2010 12 04, 14:42)
1 ltr = 100 centilitrų (cL),25 cl = 0,25 ltr  4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 12 04, 12:58)
ir kur jus tuos litus valgomus traukiat umn.gif ? ?


yra pirkt,kainuoja litas berods uz valgoma piniga,jis toks kaip plotkeles


kaune tai bazej pilna,ir privaciose tortinese tokiu kaip Gulbinienes ir pan.
Atsakyti