Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Aciu, Naitai, uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 12 03, 22:54)
jetau koks gražus  wub.gif  iš kur ištraukei??

visagalis internetas lotuliukas.gif tongue.gif

o čia mano biggrin.gif dovana medžiotojui rolleyes.gif dydis arti orginalo matyt g.gif nes ilgis apie metras smile.gif

šokoladiniai biskvitai su karameliniu kavos kremu smile.gif mmg...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 04 gruodžio 2010 - 01:52
Rugiagele-super super super
Akvilyte-vo cia tai tortas,gerulis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 04, 00:46)
visagalis internetas  lotuliukas.gif  tongue.gif

o čia mano  biggrin.gif  dovana medžiotojui  rolleyes.gif dydis arti orginalo matyt  g.gif  nes ilgis apie metras smile.gif

šokoladiniai biskvitai su karameliniu kavos kremu smile.gif mmg...

as be zado, nuostabu, puiku ir kiek daug darbo. Akvilyte tau kuo sudetingesnis tuo labiau veza kaip sakoma  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tikrai auksines rankeles turi. nors ir nesu medziotoja nei neprijaucianti, bet sautuvas super.


Papildyta:
QUOTE(zibute77 @ 2010 12 04, 01:47)





as be zado, nuostabu, puiku ir kiek daug darbo. Akvilyte tau kuo sudetingesnis tuo labiau veza kaip sakoma wub.gif wub.gif wub.gif tikrai auksines rankeles turi. nors ir nesu medziotoja nei neprijaucianti, bet sautuvas super.
ne ten parasiau, soriux tai kartoju savo komentara dar karta.
Atsakyti
alvylite thumbup.gif ,bet kaip valgyt bus įdomu-po siaurą pailgą gabaliuką-ypač vamzdžio galą lotuliukas.gif
Atsakyti
Koks sautuvas blink.gif kaip vyras sakytu, cia karabinas turbut biggrin.gif (is tikro jis geriau pasakytu sautuvo rusi, as tai nenusimanau, tik speju) biggrin.gif

As orchideju is arciau nenufotkinau, vakar atidavus atsiminiau blink.gif bet turiu likusia viena, tai nufotkinsiu is arciau. Siaip didesnej foto tai matosi, facebooke yra imesta..

O spalva torto, tai turejo buti balta biggrin.gif bet pastilazas idealiai baltas nebuna, tai gavosi sampanine spalva beveik biggrin.gif juostele irgi tokia sampano, perlo, nezinau net..

Aciu uz ivertinima wink.gif

Olesta, tavo tokie mieli... wub.gif
Atsakyti
AKVILYTE, aš šiaip moteris kai kuriais gyvenimo atvejais iškalbinga, bet šitas Tavo kūrinys atėmė man žadą, klausyk, kokio siaurumo tie biskvitai ir kaip jie Tau nesutrupėjo ph34r.gif aš ir taip trumparegė buvau, dabar man visiškas apakimas doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zibute77 @ 2010 12 04, 02:50)
Akvilyte tau kuo sudetingesnis tuo labiau veza

drinks_cheers.gif ir labai džiaugiuos kad atsiranda tokių žmonių kur leidžia tokias nesąmones daryt blush2.gif

QUOTE(adriu @ 2010 12 04, 09:01)
,bet kaip valgyt bus įdomu-po siaurą pailgą gabaliuką-ypač vamzdžio galą lotuliukas.gif

bet kaip lengva pjaustyt lotuliukas.gif kai gimė idėja, tai galvojau kad nebus ką valgyt... bet gatavą kai mintyse padalinau tai užtektų 15 žmonių po gabaliuką bigsmile.gif šiaip 2,4kg gavos biggrin.gif

Atsakyti
Rugiagele, aš jau vakar tavo torčiuką FB praciokinau blush2.gif , ale bijojau pakomentuoti blush2.gif orchytes superinės wub.gif su formele darei? ar iš rankų?

Olesta, o jau boružėlių gražumas wub.gif


akvilyte, super šautuvas, pasakyk kaip tokį pagaminai, gal kartais step by step darei? nustebinčiau savo vyrą su uošviu kadanors tokį padariusi biggrin.gif
super tikrų tikriausias superinis meno kūrinys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 12 04, 09:09)
kokio siaurumo tie biskvitai ir kaip jie Tau nesutrupėjo 

kepiau du juodo miško biskvitus blėkose nuo orkaitės.. paskui pjausčiau ir žinok nesutrupėjo bigsmile.gif vamzdis 2 cm lotuliukas.gif
ten tik du sluoksniai biskvito ir vienas storokas pertepimas biggrin.gif

ačiū blush2.gif ties sakant tikėjaus sulaukt visai kitokios reakcijos, nes pati tai esu prieš ginklus... bet kai šis suaugusiam vyrui ir dar medžiotojui tai buvau ne prieš tokį padaryt rolleyes.gif bet vaikam pvz tai niekada tokio nedaryčiau cool.gif
Atsakyti
o kodėl kitokios, čia labai šauni dovana medžiotojui, juk kelmas su boružėlėmis tai ne itin būtų tikęs lotuliukas.gif TU ŠAUNUOLĖ iš viso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 12 04, 03:46)
o čia mano  biggrin.gif  dovana medžiotojui  rolleyes.gif dydis arti orginalo matyt  g.gif  nes ilgis apie metras smile.gif


wub.gif wow.. norėčiau pašaudyt su tokiu hihihi.gif

QUOTE(zibute77 @ 2010 12 04, 04:50)
as be zado, nuostabu, puiku ir kiek daug darbo. Akvilyte tau kuo sudetingesnis tuo labiau veza kaip sakoma  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tikrai auksines rankeles turi. nors ir nesu medziotoja nei neprijaucianti, bet sautuvas super.
ne ten parasiau, soriux tai kartoju savo komentara dar karta.

kas čia do daiktas mastau.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 04, 11:01)
Koks sautuvas  blink.gif kaip vyras sakytu, cia karabinas turbut

aš kiek prisimenu mokykloj karinį parengimą, tai tokius Kalašnikovus ardydavau per 12 sekundžių wub.gif Labai patikdavo.. o po to lankiau šaudymą porą metų. Dar dabar širdis suvirpa, kai pro šaudyklą važiuoju.


QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 04, 11:01)
O spalva torto, tai turejo buti balta biggrin.gif bet pastilazas idealiai baltas nebuna, tai gavosi sampanine spalva beveik biggrin.gif juostele irgi tokia sampano, perlo, nezinau

o kodėl nepadažai balta spalva? gaila? dirol.gif
Atsakyti