Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

QUOTE(Myllia @ 2011 01 14, 10:50)
mmjo...O ka P.V tau sako?

"Iš mano pusės viskas GERAI. Privalai pastoti. O dėl kitų reikalų eik pas savo ginę" Va ką jis man sako doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 01 14, 11:56)
"Iš mano pusės viskas GERAI. Privalai pastoti. O dėl kitų reikalų eik pas savo ginę" Va ką jis man sako  doh.gif

Vadinas tikrai yra nemazi sansai. As kazkaip tikiu juo.Gal ir durnai nuskambes, bet gal tikrai reikia nurimti ir viska palikt dievo valioj, bent porai men. Gal tik to ir tetruksta. As pati apie tai visai rimtai galvoju, nes kuo daugiau gilinies ir iseiciu ieskai tuo daugiau apie tai galvoji ir endo jau nebe tik "ten" bet ir galvoje vesa. As asmeniskai keliuos ir guluosi su ta pacia mintim, per dienas guglinu, sm skaitau ir pan. Gal tikria riekia sustot, bent trumpam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myllia: 14 sausio 2011 - 11:21
QUOTE(Myllia @ 2011 01 14, 11:20)
Gal tikria riekia sustot, bent trumpam

Tai kad aš ne dėl pastojimo nervinuosi doh.gif Man ta endo ramybės neduoda doh.gif Aš tik noriu bent jau savo zuikio svadboj atšokti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 01 14, 12:28)
Tai kad aš ne dėl pastojimo nervinuosi  doh.gif Man ta endo ramybės neduoda doh.gif Aš tik noriu bent jau savo zuikio svadboj atšokti  rolleyes.gif

Taigi nera pas tave ir stadija baisi Ice tea. Gal kokiu zoleliu misini ar vitaminu reikia pagert, po kiek laiko vel KT ir neveses ji. O svadboj tikrai atsoksi, cia nera tokia baisi liga.
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2011 01 14, 11:59)
Taigi nera pas tave ir stadija baisi Ice tea. Gal kokiu zoleliu misini ar vitaminu reikia pagert, po kiek laiko vel KT ir neveses ji. O svadboj tikrai atsoksi, cia nera tokia baisi liga.

Žinau, kad nėra beviltiška situacija, bet geriau jautį griebti už ragų kol jis jaunas rolleyes.gif tongue.gif
Žoleles ir papildus jau visokius gėriau doh.gif ir dabar toliau geriu ax.gif
O dėl svadbos, tai ..... mano mamai neteko tokia laimė verysad.gif nesinori kartotis ax.gif
Bet nekreipkit į mano sapaliones dėmesio- apraudosiu save ir toliau GYVENSIU mirksiukas.gif Aš juk užkietėjusi optimistė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 01 14, 12:28)
Tai kad aš ne dėl pastojimo nervinuosi  doh.gif Man ta endo ramybės neduoda doh.gif Aš tik noriu bent jau savo zuikio svadboj atšokti  rolleyes.gif

as tai nervinuosi ir del nepastojimo,o dar labiau del tos endo verysad.gif sakiau prie mano visu ligu jos teruko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 01 14, 13:03)
Žinau, kad nėra beviltiška situacija, bet geriau jautį griebti už ragų kol jis jaunas  rolleyes.gif  tongue.gif
Žoleles ir papildus jau visokius gėriau  doh.gif ir dabar toliau geriu  ax.gif
O dėl svadbos, tai ..... mano mamai neteko tokia laimė  verysad.gif nesinori kartotis  ax.gif
Bet nekreipkit į mano sapaliones dėmesio- apraudosiu save ir toliau GYVENSIU  mirksiukas.gif Aš juk užkietėjusi optimistė  thumbup.gif  thumbup.gif

Dievazi Ice tea, esi optimiste, kas cia tau dabar. Viskas bus gerai. Vienaip ar kitaip po klimakso mus sita liga nebekankins, o iki tol kaip nors bendrom jegom surasim budu kaip su ja kovot
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 01 14, 13:07)
as tai nervinuosi ir del nepastojimo,o dar labiau del tos endo verysad.gif sakiau prie mano visu ligu jos teruko doh.gif


Nes jau turi viena vaikiuka, o tos kurios neturi labiausia pergyvena kaip susilaukti bent vieno.
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2011 01 14, 12:47)
o iki tol kaip nors bendrom jegom surasim budu kaip su ja kovot

drinks_cheers.gif group.gif

QUOTE(Myllia @ 2011 01 14, 12:47)
Nes jau turi viena vaikiuka, o tos kurios neturi labiausia pergyvena kaip susilaukti bent vieno.

drinks_cheers.gif gryna tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2011 01 14, 13:47)

Nes jau turi viena vaikiuka, o tos kurios neturi labiausia pergyvena kaip susilaukti bent vieno.

gal tu ir teisi..nors as pati isu kunu,siela,smegenimis ir kitais organais trokstu maziuko.
Taciau liga kazkaip gazdina....manau ji mane gazdintu jei netureciau nei vieno maziuko.
Kazkaip visada jauciuosi "kalta" kad jau turiu vaikuti.Kai planavom ir nesigaudavo tik ta ir girdejau..veliau kitur vel...imdavo toks pyktis kad ka jei turi viena tai negali noreti ne maziau nei kitos.O dabar zinau,kad nervuotis ir pykti nera del ko.
Kai turesi viena,noresi kito tikrai nemaziau...ir pergyvensi kai nesigaus...tai normalu.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 01 14, 13:13)
Kai turesi viena,noresi kito tikrai nemaziau...ir pergyvensi kai nesigaus...tai normalu.

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 01 14, 13:28)
Tai kad aš ne dėl pastojimo nervinuosi  doh.gif Man ta endo ramybės neduoda doh.gif Aš tik noriu bent jau savo zuikio svadboj atšokti  rolleyes.gif

Nežinau, kodėl turėtum nešokti, negi dėl endo?
Mano ginė nuolat kartoja, kad turėsiu šią ligą, kol jauna ir graži būsiu. Ateis menopauzė ir pasakysi endo ate.
Na, blogiausiu atveju gimdą, kiaušides pašalins... Aišku, jei vaikelių nėra, o pastot nepavyksta, va tada baisiai nelinksma...
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2011 01 14, 15:21)
Nežinau, kodėl turėtum nešokti, negi dėl endo?

doh.gif Gi sakiau, nekreipkit dėmesio į mano sapaliones- norėjau išsiverkti, savęs pagailėti ax.gif Dabar ir man juokingai tie žodžiai skamba doh.gif lotuliukas.gif Kažkokie marazmai ir tiek- nebus mane TAIP LENGVA nudaigoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti