Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *9Namučiai,

Labas rytas, as savaitgaly nei sportavau bet ir nevalgiau daug, tik su vyru kokteiliu pasidarem su apelsinais sultimis ir ledais, lb skanu smile.gif siandien jau reikes kipti y sporta nes mano mm jau apmazejo nebeskauda.
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 20, 10:44)
lotuliukas.gif  tu cia rimtai ,saulyt? g.gif
galiu parasyti mirksiukas.gif
sestadienis
pusr.-stikline kefyro,apelsinas
pietai-2 blynai-sirdutes keptos be riebalu ir kava
vakariene-sriuba zuviene ir sumustinis,viskas iki 18 val ,po jos ne kasnio tongue.gif
sekmadieni mazo kaloringumo diena pasirinkau,tai per ja suvalgiau 3 apelsinus,3 krabu lazdeles,darzoviu salotu kelis bliudelius


kudas tas tavo savaitgalis mirksiukas.gif man butu gerokai per mazai, pienelio is vis neliktu, ir taip vakarais jo jau mazai, nes nuo 18 nevalgau paprastai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Visa savaitgali ilsejausi ,miegojau iki pietu ir ziurejau filmus tongue.gif Nepersivalgiau ,bet ir nesportavau .Kazkaip galvoju ,kad savaitgalius reikia pasilikti poilsiui ,nes vistiek daznai buna,kad isvaziuoji kurnors ir tiesiog nebera tam laiko blush2.gif Psichologiskai bus geriau ,nejausiu kaltes ir sazine negraus ,kad guliu lovoj ,o ne pilvuka deginu biggrin.gif
Siandien po darbo kibsiu gerai pasportuot,nes dingo jau tas raumenu tempimas ,o jis man taip patinka wub.gif biggrin.gif
Papildyta:
Ai tiesa ax.gif Radau cia Supermama.lt dietu skirelyje '90 dienu maisto derinimo dieta' Pasiskaitinejau ,tai visai idomiai ten viskas atrodo g.gif Galvoju gal reiketu isbandyti tik aisku po svenciu savaime suprantama biggrin.gif
Neviena nebandet ? smile.gif
Atsakyti
As tai propaguoju tik vienintele "dieta" - sveika,reguliari mityba ir nepersivalgymas ax.gif
Atsakyti
as cia iki Nauju taip grieztai laikysiuos,poto itrauksiu daugiau produktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 20, 13:20)
As tai propaguoju tik vienintele "dieta" - sveika,reguliari mityba ir nepersivalgymas  ax.gif

Tai ir yra ta 90 dienu dieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbery ♥ @ 2010 12 20, 12:59)
Tai ir yra ta 90 dienu dieta  smile.gif


Na nezinau,nes as nesidomiu dietomis,tiesiog maitinuosi sveikai visa laika,aisku nuklydimu pasitaiko,bet man svori stabilu padeda islaikyti valgymas 4-6 kartus per diena mazomis porcijomis na ir sveikos mitybos pagrindu laikymasis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 12 20, 14:57)
Na nezinau,nes as nesidomiu dietomis,tiesiog maitinuosi sveikai visa laika,aisku nuklydimu pasitaiko,bet man svori stabilu padeda islaikyti valgymas 4-6 kartus per diena mazomis porcijomis na ir sveikos mitybos pagrindu laikymasis  smile.gif


drinks_cheers.gif Labai protingai
Atsakyti
Ka visos veikia? g.gif

As tai lengvai persalusi,siandien tik tempima darysiu,gerai kad jau gerkles nebepersti ir neskauda,gal rytoj dar geriau bus tai zones atsportuosiu unsure.gif
Atsakyti
nesusirk white kitty unsure.gif
o as nusipirkau abonimenta uz 60lt i soliariuma wub.gif thumbup.gif .eisiu paskutine savaite pries naujus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
Gal galiu jungtis prie jūsų? Siunčiuosi dabar Jillian 30 d. programą smile.gif Nuo ko čia man pradėti ir kaip dažnai sportuoti? 4u.gif Užsisėdėjau namuose su vaiku, noriu sutvirtinti kūną, o nuo pavasario labai noriu pradėt bėgioti, dievinu šį sportą rolleyes.gif Kaip su mityba susitvarkot, pamenu, kai lankiau sporto klubą, tai apetitą turėjau žvėries doh.gif
Atsakyti
sveikos,mes su vaiku tik dabar namo parsiradom,nuo 7 ryto ant koju,o dar toks eismas po piet doh.gif visas miestas paralizuotas,nuo savanoriu ziedo iki liepkalnio maximos virs valandos vaziavom doh.gif o as jau maniau siandien nuvaziuosim sau ramiai i miesta prasiblaskyt, siaubingas eismas sia ziema.neteko dar tokiom salygom vairuot,tiesa pagaliau nusipirkau hanteliukus thumbup.gif
einu maisu issikraut,veliau prisesiu.
tiesa man baiges kazkaip depresija ,blogos nuotaikos ir svoris susinormalizavo bigsmile.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti