Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *9Namučiai,

Sveikos visos naujai prisijungusios drinks_cheers.gif

Nesportuoju jau nuo penktadienio verysad.gif Nebuvo galimybės, sulaukiau svečių, tuomet prasidėjo kelionė namo į Lietuvą. Tai šiandien tikiuosi sukaupsiu jėgas ir pasportuosiu ax.gif

Kathy_Smith_s_Project_YOU_- aš pagal šitą šiandien bandžiau ( po 3 dienų poilsio ), likau visai patenkinta, matysiu kaip nugara rytoj jausis, jeigu ok tai tęsiu, nes čia programos suderintos 12 savaičių , nors labai abejoju kad tiek ištempčiau
[/quote]
Aš irgi pagal suderintą programą sportuoju, pagal Turbo Fire. Man labai patinka, muzika šauni, trenerė užveda smile.gif Net nėra labai sunku laikytis to tvarkaraščio, nes kievieną dieną reikia daryti skirtingą treniruotę. Ne taip atsibosta thumbup.gif
Man ši trenerė (Chalene Johnson) ir Jillian Michaels yra pačios mėgstamiausios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chérie: 21 gruodžio 2010 - 11:22
Labas visos 4u.gif

Penktadienį iki 12val lauksiu jūsų duomenų į až.... greit sumesiu į lentelę, nes kūčios, nebus kada visą dieną sėdėti prie PC smile.gif
Kas negalėsit penktadienį - galit ketvirtadienį mirksiukas.gif


Geros dienelės smile.gif
Atsakyti
[quote=chérie,2010 12 21, 11:16]
Sveikos visos naujai prisijungusios drinks_cheers.gif

Nesportuoju jau nuo penktadienio verysad.gif Nebuvo galimybės, sulaukiau svečių, tuomet prasidėjo kelionė namo į Lietuvą. Tai šiandien tikiuosi sukaupsiu jėgas ir pasportuosiu ax.gif

Kathy_Smith_s_Project_YOU_- aš pagal šitą šiandien bandžiau ( po 3 dienų poilsio ), likau visai patenkinta, matysiu kaip nugara rytoj jausis, jeigu ok tai tęsiu, nes čia programos suderintos 12 savaičių , nors labai abejoju kad tiek ištempčiau
[/quote]
Aš irgi pagal suderintą programą sportuoju, pagal Turbo Fire. Man labai patinka, muzika šauni, trenerė užveda smile.gif Net nėra labai sunku laikytis to tvarkaraščio, nes kievieną dieną reikia daryti skirtingą treniruotę. Ne taip atsibosta thumbup.gif
Man ši trenerė (Chalene Johnson) ir Jillian Michaels yra pačios mėgstamiausios wub.gif
[/quote]
o kas cia per nauja trenere, negirdeta? smile.gif
Atsakyti
Sveiki ax.gif

Man siandien jau zymiai geriau,tik nosis truputi uzgulta,bandysiu veliau zones sportuoti,nes man jau lomkes huh.gif
Atsakyti
QUOTE(burbery ♥ @ 2010 12 20, 17:05)
Kiekviena diena rytais darau 9 pratimu mankstele ir po darbo imuosi rimtesniu pratimu  ax.gif 

Gal gali plačiau, kas per pratimai? bigsmile.gif
QUOTE(irmusiux @ 2010 12 20, 18:05)
Interneto lobynas čia <...>

Dėkui 4u.gif

Na va, atsisiunčiau JM 30 day shred, reiks šiandien kibti į darbus cool.gif Beje, merginos, kvailas klausimas, bet kur jūs sau pirkot sportinę aprangą?

Penktadienį ryte prisiduosiu Saulėgrąžai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2010 12 21, 11:56)
Gal gali plačiau, kas per pratimai? bigsmile.gif

Dėkui 4u.gif

Na va, atsisiunčiau JM 30 day shred, reiks šiandien kibti į darbus cool.gif Beje, merginos, kvailas klausimas, bet kur jūs sau pirkot sportinę aprangą?

Penktadienį ryte prisiduosiu Saulėgrąžai smile.gif

lauksiu smile.gif
Dėl aprangos tai, galima namuose sportuot taip , kaip tau patogu wink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 21, 10:52)
o kas cia per nauja trenere, negirdeta? smile.gif
Ji veda cardio treniruotes su daug šuoliukų ir visokiais kickboxo elementais. Man tai patinka, užveda kažkaip. Tokia labai nuotaikinga trenerė. Bet skirtingo stiliaus nuo Jillian Michaels smile.gif

QUOTE(white kitty @ 2010 12 21, 10:53)
Man siandien jau zymiai geriau,tik nosis truputi uzgulta,bandysiu  veliau zones sportuoti,nes man jau lomkes
Man užtat kažkas kabintis pradėjo doh.gif Tokia prikimus jaučiuosi, gerklę peršti. Kad tik neapsirgčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 12 21, 12:18)
Ji veda cardio treniruotes su daug šuoliukų ir visokiais kickboxo elementais. Man tai patinka, užveda kažkaip. Tokia labai nuotaikinga trenerė. Bet skirtingo stiliaus nuo Jillian Michaels smile.gif

Man užtat kažkas kabintis pradėjo doh.gif Tokia prikimus jaučiuosi, gerklę peršti. Kad tik neapsirgčiau unsure.gif


Dabar virusiukai ivairus skraido ore ir viskas nuo perstincios gerkles prasideda doh.gif gerk gryno vitC,zoleliu arbatas su medumi ir nakciai sildanciu tepalu kojas isitrink ir kojines apsimauk,man labai padeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 12 21, 12:18)
Ji veda cardio treniruotes su daug šuoliukų ir visokiais kickboxo elementais. Man tai patinka, užveda kažkaip. Tokia labai nuotaikinga trenerė. Bet skirtingo stiliaus nuo Jillian Michaels smile.gif

Man užtat kažkas kabintis pradėjo doh.gif Tokia prikimus jaučiuosi, gerklę peršti. Kad tik neapsirgčiau unsure.gif

o as va kaip tik ieskau geros kardio treniruotes smile.gif
Atsakyti
man su sportu namie sia savaite tai nekas gaunasi doh.gif ,na ketvirtadieni tikrai turesiu laiko tai prasijudinsiu ir ryt ,o dar sestadieni sportavau tai manau ir uzteks 3 kartu per savaite g.gif ,o kitoj savaitej tai eisiu i sporto kluba 2 kartus,tai tiek,o namie tai nebus kada ,nes busiu uzimta
Atsakyti
Atsportavau zones,taip gerai dabar jauciuosi 000059.gif angel.gif 000059.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute__ @ 2010 12 21, 12:48)
o as va kaip tik ieskau geros kardio treniruotes smile.gif

Gali pabandyti, gal patiks smile.gif Mano pati mėgstamiausia kol kas Turbo Fire 45 Class. Tik ten ritmas toks greitas, aš kai pirmus kartus sportuodavau tai nelabai spėdavau, kol susigaudydavau, kas ten kaip biggrin.gif Bet kai įsijauti ir pripranti, tai mane labai vežt pradeda thumbup.gif
Atsakyti