Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *9Namučiai,

Po sporto jau ax.gif Ech geras jausmas wub.gif Kad tik tokio optimizmo man iki pat kol rezultatu norimu pasieksiu ... thumbup.gif ir tikiuos po to priprasiu visam gyvenimui drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(maruša @ 2010 12 20, 16:57)
Sveikos, mergaitės,
Gal galiu jungtis prie jūsų? Siunčiuosi dabar Jillian 30 d. programą smile.gif Nuo ko čia man pradėti ir kaip dažnai sportuoti?  4u.gif Užsisėdėjau namuose su vaiku, noriu sutvirtinti kūną, o nuo pavasario labai noriu pradėt bėgioti, dievinu šį sportą rolleyes.gif Kaip su mityba susitvarkot, pamenu, kai lankiau sporto klubą, tai apetitą turėjau žvėries doh.gif


Na as pati cia dar naujoke ,bet sveika prisijungus! 4u.gif
As sportuoju 5 dienas per savaite (savaitgaliai laisvi) po 40 min blush2.gif
Kiekviena diena rytais darau 9 pratimu mankstele ir po darbo imuosi rimtesniu pratimu ax.gif Valgau 4 kart dienoj tuo paciu metu ne sunku ,ne riebu maista ir geriu daug skysciu smile.gif Va trecia savaitele jau sitaip eina ir siandiena pastebejau ,kad jau galima matyti pokycius thumbup.gif
Beje begioti man taip pat patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burbery ♥ @ 2010 12 20, 17:59)
Po sporto jau  ax.gif  Ech geras jausmas  wub.gif  Kad tik tokio optimizmo man  iki pat kol rezultatu norimu pasieksiu ... thumbup.gif  ir tikiuos po to priprasiu visam gyvenimui  drinks_cheers.gif


Ir aš to tikiuosi, bet....

maruša junkis, drąsiau 4u.gif o nuo ko pradėti spręsk pati, kas labiau patinka 4u.gif dauguma nuo JM 30 days pradeda, bet man ji netiko, persunkus II lygis, o kitoms jis lengvas biggrin.gif tad sunku ką ir patarti mirksiukas.gif

Kathy_Smith_s_Project_YOU_- aš pagal šitą šiandien bandžiau ( po 3 dienų poilsio ), likau visai patenkinta, matysiu kaip nugara rytoj jausis, jeigu ok tai tęsiu, nes čia programos suderintos 12 savaičių , nors labai abejoju kad tiek ištempčiau doh.gif
Atsakyti
Ačiū už priėmimą 4u.gif Kol kas bandysiu JM, paskui bus matyt.

irmusiux, o tas Kathy Smith iš interneto lobynų ar pirkai?
Atsakyti
QUOTE(maruša @ 2010 12 20, 18:20)
Ačiū už priėmimą 4u.gif Kol kas bandysiu JM, paskui bus matyt.

irmusiux, o tas Kathy Smith iš interneto lobynų ar pirkai?



Interneto lobynas čia rutracker.org thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 20, 15:27)
nesusirk white kitty unsure.gif
o as nusipirkau abonimenta uz 60lt i soliariuma wub.gif  thumbup.gif .eisiu paskutine savaite pries naujus biggrin.gif


Sloga truputi uzkabino,bet laikausi,gydausi 4u.gif

Na va kaip gerai,gali ir anksciau pradeti rolleyes.gif

QUOTE(maruša @ 2010 12 20, 15:57)
Sveikos, mergaitės,
Gal galiu jungtis prie jūsų? Siunčiuosi dabar Jillian 30 d. programą smile.gif Nuo ko čia man pradėti ir kaip dažnai sportuoti?  4u.gif Užsisėdėjau namuose su vaiku, noriu sutvirtinti kūną, o nuo pavasario labai noriu pradėt bėgioti, dievinu šį sportą rolleyes.gif Kaip su mityba susitvarkot, pamenu, kai lankiau sporto klubą, tai apetitą turėjau žvėries doh.gif


Sveika,prisijungusi 4u.gif

Dauguma cia pradejo nuo JM 30day shred,as irgi,kadangi pries tai nesportavau,tai man si programa padejo isisukti i ritma,patiko tuo,kad reikejo laikytis rezimo,sportuoti kasdien po 30min,dabar sportuoju pagal kita JM programa apie valanda kazkur 3 kartus per savaite,bet dabar va sloguoju tai gal gausis kaip nors 3 kartus atsportuoti unsure.gif o apetitas nuo sporto man kazkaip nedideja,na po treniruotes norisi valgyti,bet uzvalgau ko nors nedidele porcija ir jauciuosi soti,tikrai nera noro kimsti ax.gif

QUOTE(kritike7 @ 2010 12 20, 16:10)
sveikos,mes su vaiku tik dabar namo parsiradom,nuo 7 ryto ant koju,o dar toks eismas po piet  doh.gif  visas miestas paralizuotas,nuo savanoriu ziedo iki liepkalnio maximos virs valandos vaziavom doh.gif  o as jau maniau siandien nuvaziuosim sau ramiai i miesta prasiblaskyt, siaubingas eismas sia ziema.neteko dar tokiom salygom vairuot,tiesa pagaliau nusipirkau hanteliukus thumbup.gif
einu maisu issikraut,veliau prisesiu.
tiesa man baiges kazkaip depresija ,blogos nuotaikos ir svoris susinormalizavo bigsmile.gif  thumbup.gif  biggrin.gif


Jooo si ziema baisi,as tik maldauju,kad neatidetu man skrydzio gruodzio 26 diena,nes nusisausiu,taip laukiu tos keliones....bet paziurejau bus atsilimas,svarbiausia nebutu pugos....

Saunu,kad praejo juodas debeselis thumbup.gif
Atsakyti
oj merginos as jau 3 diena nesportuoju, nes siandien po parduotuves daviausi tai visai ner jegu ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 12 20, 18:08)
Ir aš to tikiuosi, bet....

maruša  junkis, drąsiau  4u.gif  o nuo ko pradėti spręsk pati, kas labiau patinka  4u.gif  dauguma nuo JM 30 days pradeda, bet man ji netiko, persunkus II lygis, o kitoms jis lengvas  biggrin.gif  tad sunku ką ir patarti  mirksiukas.gif

Kathy_Smith_s_Project_YOU_- aš pagal šitą šiandien bandžiau ( po 3 dienų poilsio ), likau visai patenkinta, matysiu kaip nugara rytoj jausis, jeigu ok tai tęsiu, nes čia programos suderintos 12 savaičių , nors labai abejoju kad tiek ištempčiau  doh.gif


IRMUSIUK KAS CIA PER PROGRAMA. rolleyes.gif

mergytes uogytes penktadieni siuskit duomenis saulegrazai i az, ji si karta sudarys lentele, nes manes nebus namie busiu uzsnigta ir pradingus kaime be rysio biggrin.gif

naujai prisijungusios sportininkeles jei norit prisijunkit i lentele, reikia atsiusti
ugis/svoris siekiamas svoris lemuo, klubai, slaunis
Atsakyti
as ir kaime busiu,tai duomenu neatsiusiu jauciu penktadieni ,as galiu ketvirtadieni tik,ar tiks? unsure.gif
labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 21, 09:51)
as ir kaime busiu,tai duomenu neatsiusiu jauciu penktadieni ,as galiu ketvirtadieni tik,ar tiks? unsure.gif
labas rytas 4u.gif


ir as ketvirtadieni ryte prisiduosiu, nes po to nei svartykliu nei metro nebebus
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 21, 09:00)
ir as ketvirtadieni ryte prisiduosiu, nes po to nei svartykliu nei metro nebebus

drinks_cheers.gif ,man ir ta pati situacija
tai as ir prisiduosiu ketvirtadieni ryte saulegrazai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 21, 10:04)
drinks_cheers.gif ,man ir ta pati situacija
tai as ir prisiduosiu ketvirtadieni ryte saulegrazai 4u.gif


parasiau jai kad pasireikstu forume, merginoms bus lengviau ja rasti.
Atsakyti
Labas rytas, na as spesiu penkt.ryte priduoti o po to ir visam savaitgaliui isleksiu skaniu mamos patiekalu ragauti smile.gif
Atsakyti