Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

QUOTE(burundukas @ 2011 01 15, 18:45)
Sveikos, norim dovanų nupirkti Beatos receptų knygą. Kas turit jas abi gal trumpai pakomentuotumėt kuo jos skiriasi, kurioj kokie daugiau receptai dominuoja, žodžiu nežinau kurią dovanoti  blush2.gif

Sveikos, mane irgi domintu tas pats, koks skirtumas tarp tu dvieju knygu. Dabar esu nupirkusi Metu Laikus savo sesei, dar nieko negaminau is jos, bet atrodo viskas puikiai ir skaniai toj knygoj, bet galvoju gal sau pirmaja nusipirkt, pabandyt, tik va nezinau kas ten gero, o stovet knygyne ir vartyt tai man kazkaip nepatogu ax.gif
Atsakyti
Sioje temoje jau daug kartu buvo diskutuota apie pirmos ir antros knygos skirtumus, netingekite pasiskaityti.
Atsakyti
Na man asmeniškai pirma labiau wub.gif Bet ir antros neatiduočiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BP84: 15 sausio 2011 - 20:46
QUOTE(BP84 @ 2011 01 15, 20:21)
Na man asmeniškai pirma labiau  wub.gif  Bet ir antros neatiduočiau  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Nors nepykstu ir antrosios, bet matosi, kad į pirmąją daugiau meilės sudėta wub.gif Būsiu tikra lietuvė ir pasakysiu: antroji knyga - man pasirodė bandymas pakartoti pirmosios sėkmę. Bet antrojoj irgi netrūksta niam niam receptų, nuotraukų ir Beatos sąmojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 01 15, 20:17)
Sioje temoje jau daug kartu buvo diskutuota apie pirmos ir antros knygos skirtumus, netingekite pasiskaityti.

Atsiprašau už klausimą, galima ir neatsakinėti, viskas ok. Nesu paklaikusi dėl receptų knygų, dėl to ir klausiu. Tik kažkodėl kai kas nors paprašo kokio recepto, nesakot pasiskaityk temą ir rasi, nors man recepto prašymas kvailiau skamba, kai yra pačios beatos blog'as kuriame tie receptai ir sudėti.
Nu permečiau temą, bet įspūdžio nei apie vieną nei apie kitą jos knygą nesusidariau g.gif Dauguma abi giriat, o dovanų galiu įpirkti tik vieną... doh.gif
Sorry už poster_offtopic.gif
Papildyta:
QUOTE(simoselis @ 2011 01 15, 21:00)
drinks_cheers.gif  Nors nepykstu ir antrosios, bet matosi, kad į pirmąją daugiau meilės sudėta wub.gif Būsiu tikra lietuvė ir pasakysiu: antroji knyga - man pasirodė bandymas pakartoti pirmosios sėkmę. Bet antrojoj irgi netrūksta niam niam receptų, nuotraukų ir Beatos sąmojo 4u.gif

Ačiū labai už nuomonę, pirksim pirmąją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaveriukste @ 2011 01 15, 20:11)
o stovet knygyne ir vartyt tai man kazkaip nepatogu  ax.gif

Stovėt knygyne ir vartyt knygas tikrai nepatogu biggrin.gif, užtat reiktų patogiai atsisėsti ant sofkutės ar foteliuko ir tada vartyti smile.gif O kai kuriuos knygynuose dabar ir kavos ar arbatos gali pasiimti. Taip kad nesukuklink ir atsidėdus atidžiai pasižiūrėk ir pamatysi pati, kas tau labiau patinka (aš va taip atidžiai peržiūrėjau Jagelavičiūtės knygą ir supratau, kad didesnio šlamšto nebuvo turbūt galima išleist). Na nebent tu ne iš didmiesčio, provincijose dar tokių navarotų nėra.

Man asmeniškai pirmoji knygą šimtą kartą geresnė, jau išbandžiau daugiau nei pusę receptų, dar dešimtys laukia eilės. Vieni prigijo, kiti -ne, o kai kuriuos net įsimylėjom ir gaminam vos ne kiekvieną savaitę. Tai pirma receptų knyga, kuri dirba "pilnu etatu" pas mus smile.gif

Antroji knyga yra orientuota į sezonines šventes, tad yra daug šventinių patiekalų, kurių gamyba sudėtinga ir ilga ir jų jau imamasi tik per šventes. Tortai irgi ganėtinai sudėtingi. Iš kitos pusės yra ir nemažai mums įprastų 'šventinių' patiekalų, kurie iki skausmo žinomi ir juos galim gaminti užsimerkus. Tad kol kas iš antros knygos tepasižymėjau tik kelis receptus, nu gal prie kai kurių grįšiu po kiek laiko, bet žinau, kad iš tos knygos gaminsiu tik mažumą.

Laukiam trečios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 15 sausio 2011 - 21:20
QUOTE(burundukas @ 2011 01 15, 21:02)
Ačiū labai už nuomonę, pirksim pirmąją.  4u.gif


Tikrai pirk pirmąją, nes va man irgi buvo taip biggrin.gif : gavau gimtadienio proga antrąją knygą - faina, patiko, BET man taip smalsu pasidarė "o kas gi pirmoj" g.gif bigsmile.gif Tai nubėgau ir nusipirkau, nes na mano nuomone, juk pradėti tai reikia nuo PIRMOS biggrin.gif
Va tokia mano nuomonė 4u.gif

Atsakyti
o aš turiu abi knygas ir dar nedaug gaminau, bet ką dariau tai viską iš antrosios... Bet negalėčiau skirstyti, labai abi patinka... tačiau jei yra galimybė įsigyti tik vieną, na tai pirkit pirmą, o antrai ateis laikas vėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2011 01 14, 23:29)
As kepu visada vien popieriukuose. Tik sudedu po 2 ir niekada nebuvo, jog prarastu forma. Be to man labai praktiska, nes i skarda vienu metu telpa daug keksiuku.

Labai ačiū. Suteikėt viltie išsikepti keksiukų neturint formelių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 01 15, 23:02)
Atsiprašau už klausimą, galima ir neatsakinėti, viskas ok. Nesu paklaikusi dėl receptų knygų, dėl to ir klausiu. Tik kažkodėl kai kas nors paprašo kokio recepto, nesakot pasiskaityk temą ir rasi, nors man recepto prašymas kvailiau skamba, kai yra pačios beatos blog'as kuriame tie receptai ir sudėti.
Nu permečiau temą, bet įspūdžio nei apie vieną nei apie kitą jos knygą nesusidariau  g.gif Dauguma abi giriat, o dovanų galiu įpirkti tik vieną...  doh.gif
Sorry už  poster_offtopic.gif
Papildyta:



Tikrai ne visi receptai is knygu yra blog'e. Todel cia ir prasome, kad ikeltu arba pacios ikeliame receptus.
Papildyta:
QUOTE(vija @ 2011 01 15, 13:42)
Pas mane niekad po ranka nebūna atidaryto, nes jei atdiarom, tai ir išgeriam biggrin.gif
Nebent nusipirkus turėti kokio paprasto 'meškos kraujo', bet vėl viso butelio neuspilsi, o ilgai stovintis vynas - nieko gero... NU bet troškiniams gal tinka...


Yra pirkti spec.maisto gaminimui vyno (bent jau maximoje) ir tikrai nera brangus.
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2011 01 15, 22:41)
Yra pirkti spec.maisto gaminimui vyno (bent jau maximoje) ir tikrai nera brangus.

Kaip įdomu. Neteko matyt. O kur jis būna? Alkoholio skyriuje? Kuo jis skiriasi nuo įprasto vyno?
Atsakyti
Gal cia apie tuos tetrapakuose kalba eina g.gif
Atsakyti