Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 12 12, 17:06)
pas mane tas pats smile.gif man absoliuciai visos pudros iskyrus mac yra per tamsios,net sviesiausi atspalviai.Vienintele mac buvau idealiai prisitaikius tik deja man ji be galo kimso poras.tai dabar arba vos pasideginu soliariuma arba tiesiog kakla ir dekolte su bronzantu perbraukiu nes kitos iseities nematatau smile.gif


Is visu pudru, kurias Lietuvoje apziurinejau, tai pasirode make up store labai sviesi spalvyti. Bandete? mirksiukas.gif
tik nezinau kaip ju kokybe, nesu bandziusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 12 12, 19:13)
Kurios naudojate Chanel Matt Lumiere pudra, ar Jums greitai pradeda blizgeti oda?Nes man po 2 val jau blizgesiukas yra doh.gif


Man su ja budavo tas pats, kad ir pasitebus oda tobulai grazi budavo, bet blizgesys islysdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 12 12, 18:13)
Kurios naudojate Chanel Matt Lumiere pudra, ar Jums greitai pradeda blizgeti oda?Nes man po 2 val jau blizgesiukas yra doh.gif

na ji is saves nera labai matine iskart tik uztepus sakyciau,tai jeigu oda rieboka ner ko noret kad neblizgetu ax.gif man kai nelabai patinka labai matines pudros tai ji man patiko nors ir pradedavo blizget,bet realiai tai man neteko dar tokios pudros bandyt kuri sulaikytu ilgai blizgesi g.gif

QUOTE(Argija @ 2010 12 12, 18:16)
Is visu pudru, kurias Lietuvoje apziurinejau, tai pasirode make up store labai sviesi spalvyti. Bandete?  mirksiukas.gif
tik nezinau kaip ju kokybe, nesu bandziusi  g.gif

sitos nebandziau,bet man pats Branda's nelabai,todel kad jis kaip ir mac MUFE ir pan yra labiau visazistam pritaikytis o mane labai gaila bet kazkodel beria nuo tokiu firmu pudru unsure.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 12 12, 19:32)
na ji is saves nera labai matine iskart tik uztepus sakyciau,tai jeigu oda rieboka ner ko noret kad neblizgetu ax.gif man kai nelabai patinka labai matines pudros tai ji man patiko nors ir pradedavo blizget,bet realiai tai man neteko dar tokios pudros bandyt kuri sulaikytu ilgai blizgesi g.gif
sitos nebandziau,bet man pats Branda's nelabai,todel kad jis kaip ir mac MUFE ir pan yra labiau visazistam pritaikytis o mane labai gaila bet kazkodel beria nuo tokiu firmu pudru unsure.gif  4u.gif  ax.gif


Man tai geriausisi islaiko estee lauder dwl ir parure extreme tikrai ilgai isliekancios pudrytes wub.gif dabar turiu parure, vakar baliuka apturejau, ejau pas visaziste makiaza darytis, tai nesiaus savo pudra sia, tai man visa vakareli puikiausiai atlaike thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluziukas: 12 gruodžio 2010 - 18:42
QUOTE(egluziukas @ 2010 12 12, 18:41)
Man tai geriausisi islaiko estee lauder dwl ir parure extreme tikrai ilgai isliekancios pudrytes wub.gif dabar turiu parure, vakar baliuka apturejau, ejau pas visaziste makiaza darytis, tai nesiaus savo pudra sia, tai man visa vakareli puikiausiai atlaike thumbup.gif

o man apie sias dvi labai blogi prisiminimai biggrin.gif nuo ELDWL bere labai o eztreme kaip kauke atrode biggrin.gif
Atsakyti
gal jau kuriai teko isbandyti sia Pupos pudryte? idomu kokiam odos tipui ji skirta g.gif

user posted image
Atsakyti

Merginos , kokia rekomenduotumete pudra misriai i sausuma odai? ji daugiau ne sausa, bet dehidratuota. Vakar pabandziau Chanel Vitalumiere Aqua. nu dengiasi tai pasakiskai, pasiskirsto legvai, labai nedaug jos reikia, o ir pacio maskavimo man uztenka, nes labai daug maskuoti neturiu ka. bet ko kurio laiko inai ant kaktos ir nosies negraziai atrodo, manau, man reiektu riebesnes pudros. metus laiko naudojau EL DWL, tai man tiko ir patiko visai, bet noreturi pasikesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 12 12, 19:32)
<...>
sitos nebandziau,bet man pats Branda's nelabai,todel kad jis kaip ir mac MUFE ir pan yra labiau visazistam pritaikytis o mane labai gaila bet kazkodel beria nuo tokiu firmu pudru unsure.gif  4u.gif  ax.gif


ten mergaites neblogos dirba, tai manau leistu isipilti pabandymui g.gif
O mac, kiek esu skaiciusi, daugumai kemsa g.gif
Atsakyti
Merginos, kokiai odai skirta Parure extreme? nes man akropolio Kristianoj sake kad riebiai, o Panoramos Kristianos konsultante pasake kad sausai lotuliukas.gif
Atsakyti
Padėkit apsispręsti ,kuria pudra isigyti.
NARS Sheer Glow ar MAC Sudio Sculpt? rolleyes.gif
Oda mano misri. Žiema buna issauseja.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2010 12 12, 22:03)
Merginos , kokia rekomenduotumete pudra misriai i sausuma odai? ji daugiau ne sausa, bet dehidratuota. Vakar pabandziau Chanel Vitalumiere Aqua. nu dengiasi tai pasakiskai, pasiskirsto legvai, labai nedaug jos reikia, o ir pacio maskavimo man uztenka, nes labai daug maskuoti neturiu ka. bet ko kurio laiko inai ant kaktos ir nosies negraziai atrodo, manau, man reiektu riebesnes pudros. metus laiko naudojau EL DWL, tai man tiko ir patiko visai, bet noreturi pasikesti smile.gif


Kristianoj gavau meginuka sios pudros. pradzioje buvau suzaveta - pirmoje dienos puseje viskas liuks, tobula tiesiog, bet paskui tas pats kaip ir tu rasai g.gif ji atrodo lyg "atsokusi" nuo odos
Atsakyti
Pakankamai ilgą laiką naudoju Estee Lauder Futurist, tačiau po kurio laiko pradeda kakta blizgėti, tai gal mišriai odai ji vis dėlto nelabai g.gif
dabar norėčiau išbandyti kitą, kuri gerai maskuotų ir tiktų jautriai mišriai odai g.gif

QUOTE(Juoko ašara @ 2010 12 12, 20:19)
gal jau kuriai teko isbandyti sia Pupos pudryte? idomu kokiam odos tipui ji skirta g.gif


mane irgi Pupa domina, nebūtinai ši konkreti pudra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucrezia: 13 gruodžio 2010 - 13:53