Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Lu Lu @ 2010 12 13, 10:55)
Merginos, kokiai odai skirta Parure extreme? nes man akropolio Kristianoj sake kad riebiai, o Panoramos Kristianos konsultante pasake kad sausai  lotuliukas.gif

Na internete raso "Suitable for all skin types", tai reiskia, kad tinka visiems biggrin.gif taigi, nei viena jums nesumelavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucrezia @ 2010 12 13, 15:52)
Pakankamai ilgą laiką naudoju Estee Lauder Futurist, tačiau po kurio laiko pradeda kakta blizgėti, tai gal mišriai odai ji vis dėlto nelabai g.gif
dabar norėčiau išbandyti kitą, kuri gerai maskuotų ir tiktų jautriai mišriai odai g.gif
mane irgi Pupa domina, nebūtinai ši konkreti pudra ax.gif


As turejau Pupa Antitraccia Foundation.
user posted image
Siaip dengiasi graziai, maskuoja gerai, bet man visa diena matiskumo neislaikydavo, ir buvo atspalvis tamsokas (emiau pati sviesiausia). Mano oda misri. Saip pati pudra nebloga, kokius 8 duociau jai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2010 12 13, 17:01)
As turejau Pupa Antitraccia Foundation.
user posted image
Siaip dengiasi graziai, maskuoja gerai, bet man visa diena matiskumo neislaikydavo, ir buvo atspalvis tamsokas (emiau pati sviesiausia). Mano oda misri. Saip pati pudra nebloga, kokius 8 duociau jai smile.gif

Ir aš šitą turėjau, tikrai 01 nr gana tamsus, baltaodėms netiks, maskuoja pudra tikrai gerai, labiau mišriai odai ją siūlyčiau, nors nėra ji sausinanti, bet turi iš savęs kažkiek matiškumo. Su SPF 15. Labai gerai išlieka per dieną.
Atsakyti
mane irgi domina pudros skirtos misriai odai, riebiai t zonai:)turejus esu dior forever bet man labai jau tamsu atspalvi buvo parinke tai kazkaip ji man vien del to nepatiko;((bet siaip ji gerai maskuodavo, veida graziai dengdavo bet blizgedavo t zona po poros valandu, siuo metu naudoju NOREVA tonini krema problematiskai odai;)patenkinta:)bet baigineju, norisi pudros naujos:)turiu dar biria artdeco mineraline, labai patinka, vasara su sepeteliu perbrauki ir ok
Papildyta:
galvoju pirkti bikor ar ikos egipto zeme:)na uztvirtinimui skystos ir siaip viena gali naudoti:)kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Pagaliau atkeliavo mano pudrytė, išbandžiau ir ateinu su pirmais atsiliepimais.

Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15
Šį produktą rinkausi, nes sužavėjo aprašymas, atitiko mano odą, na nesu kažkokia ypatinga raudonskruostė biggrin.gif , bet turiu labai šviesią odą, kuri linkusi parausti nuo šalčio ir karščio, ypač šaltuoju sezonu.
Tekstūra lengvesnė nei mano prieš tai naudotos Diorskin Nude, pildomas dengimas, oda atrodo labai atsigavusi, angliškai išsireiškus "silky, dewy finish" biggrin.gif ideali sausai odai (mano tokia), nedaro kaukės efekto, kaip sakiau galima tepti kad ir 3 sluoksnius jei to reikia- nieko nesimato. Maskavimą pavadinčiau vidutiniu, dėl to raudonio neutralizavimo tai nieko tokio ypatingo nepastebėjau, normali pudra, man pakankamai pamaskavo, bet esu mačius foto moterų kur tikrai super rimta problema tai tikrai ši pudra nepadėtų, na nėra čia kažkoks full coverage kamufliažas ar pan, paprasta, dieninė pudra.
3 mėn naudojau Diorskin Nude šviesiausią nr 010 kuris man idealiai tiko o šios pudros šviesiausias nr 01 Calming Alabaster yra tikrai tamsesnis (labiau į gelsvumą) tad įtariu kad ji gali keliauti į išparduotuvę vien dėl to ax.gif gelsvesnės odos merginai būtų pats tas drinks_cheers.gif
Šiek tiek vaizdinės medžiagos, lyginu su savo favorite Diorskin Nude:
user posted image user posted image Viršuje - Clinique 01 nr, apačioje Dior 010nr

Dior'as per tuo kelis mėn jau į gumulėlius suėjęs, doh.gif ši pudra linkusi į tai, bet dėl to naudoti ne blogesnė tampa, tik patirštėja kažkiek.
Pati pudra Clinique iš savęs tokia "šlapesnė" nei Nude.
Atsakyti
neradau daug komentaru apie cia..gal yra naudojanciu Givenchy photo? ar tikrai maskuoja lb gerai?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2010 12 13, 09:55)
Merginos, kokiai odai skirta Parure extreme? nes man akropolio Kristianoj sake kad riebiai, o Panoramos Kristianos konsultante pasake kad sausai  lotuliukas.gif



QUOTE(Argija @ 2010 12 13, 15:59)
Na internete raso "Suitable for all skin types", tai reiskia, kad tinka visiems  biggrin.gif  taigi, nei viena jums nesumelavo  biggrin.gif

Parure Extreme - riebiai/mišriai, Parure Aqua - sausai/normaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2010 12 13, 22:44)
neradau daug komentaru apie cia..gal yra naudojanciu Givenchy photo? ar tikrai maskuoja lb gerai?


Tai turbut viena is mylimiausiu mano pudru ax.gif esu sunaudojusi 4 buteliukus. Nebepirkau penkto, nes tiesiog atsibodo smile.gif Bet man labai patinka, nes yra sviesiu atspalviu, grazus vaizdas su ja smile.gif veidas nera matinis, bet ilgokai neislenda blizgesys. Manau ziemai tikrai neblogas variantas. Galbut net tiktu misriai i sausuma odai.
Neblogai maskuoja. Nelabai aktualu man maskavimas, taigi nezinau ar uzmaskuotu labai problematiskas vietas. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas netyčia žino, kokia pudra (arba kosmetikos linija) buvo naudota E. Tatarinovos madų šou? mane sužavėjo tas gaivios odos įvaizdis.. http://gyvenimas.del....d?id=38968705#
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2010 12 13, 14:32)
Kristianoj gavau meginuka sios pudros. pradzioje buvau suzaveta - pirmoje dienos puseje viskas liuks, tobula tiesiog, bet paskui tas pats kaip ir tu rasai  g.gif ji atrodo lyg "atsokusi" nuo odos

va va va drinks_cheers.gif teisingas zodis. tikrai atrodo kapi atsokusi ir taip ne vienodai pasiskirsciusi. zodziu -atkrenta mum inai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuika_puika @ 2010 12 14, 00:28)
Tai turbut viena is mylimiausiu mano pudru  ax.gif  esu sunaudojusi 4 buteliukus. Nebepirkau penkto, nes tiesiog atsibodo smile.gif Bet man labai patinka, nes yra sviesiu atspalviu, grazus vaizdas su ja smile.gif veidas nera matinis, bet ilgokai neislenda blizgesys. Manau ziemai tikrai neblogas variantas. Galbut net tiktu misriai i sausuma odai.
Neblogai maskuoja. Nelabai aktualu man maskavimas, taigi nezinau ar uzmaskuotu labai problematiskas vietas.  4u.gif

Man Kristianoj siule sia pudra (Givenchy Photo) kaip vienintele is drekinanciu misriai i sausuma odai. ai, dar Vitalumiere Aqua. bet kaip pasaakkiau, kad man ji negraziai atrodo, tai tada sake, kad vienintelis variantas toji Photo. man kazkaip itartinai pasirode jos toks siulymas. doh.gif aisku paminejo, kad pati ja naudoja todel inai labai gera. g.gif
Atsakyti
Sveikos paneles... Su artejanciomis sventemis Jus visas newyear.gif
Tikiuosi Jus man padesit, patarsit.... Niekada nesu turejus pudros..o dabar nusprendziau nusipirkti ir i svecius, per sventes pasidazyti... bet net neisivaizduoju kokia geriau pasirinkt, kad atrodytu naturaliai.... Mano oda sausa, kokia geriau pasirinkti krempudra ar tokia sausa?
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 12 14, 02:42)
Gal kas netyčia žino, kokia pudra (arba kosmetikos linija) buvo naudota E. Tatarinovos madų šou? mane sužavėjo tas gaivios odos įvaizdis.. http://gyvenimas.del....d?id=38968705#

Ispudi sudaro ne tiek makiazo priemones kiek pats makiazas, makiazo pagrindai kaip matot nera tamsus,su sviesia kompaktine padengiama visa priekine veido dalis,nusviesinama T zona pagal skruostus kakta paakiai, ir konturavimas tik po skruostais eina,tada vizualiai gaunasi toks skaustaus veido efektas. Bet aisku manau ir priemones tinkamos parinktos,man ir butu idomu suzinot kuo cia buvo atliktas makiazas smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twinklyte: 14 gruodžio 2010 - 11:07