Įkraunama...
Įkraunama...

IVF Merginos..

labai teisingai Mona mastai. kas gi daugiua mumis pasirupins nei mes pacios 4u.gif
prasiblaskysi, nauju minciu ir nauju jegu ipus kelione 4u.gif
Atsakyti
[quote=MonaJ,2010 12 29, 07:49]
Ai,pradejau nagrinetis, gal kur nuskristi pigiai - aplankyti Londona (nei karto nebuvau), Paryziu... per kokia valentino diena, pvz. kad numusti mintis.. ir apsipirkt galima... o fikusa as seniai auginu... girdejau, kad ne vienai padejo biciu pienelis ir duonele, bet reikia labai atsargiai su jais, neperdozuoti. o tikejimas svarbu - prisideda kiekviena smulkmena... thumbup.gif
Papildyta:

Labai teisngai,pritariu tau visom keturiom smile.gif Jeigu yra galimybe tai isvaziuokit kur nors pravietrinsi galva nuo yvairiu minciu,o ir pati atsipalaiduosi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Reginiukas.uk,2010 12 29, 12:46]
[quote=MonaJ,2010 12 29, 07:49]
Ai,pradejau nagrinetis, gal kur nuskristi pigiai - aplankyti Londona (nei karto nebuvau), Paryziu... per kokia valentino diena, pvz. kad numusti mintis.. ir apsipirkt galima... o fikusa as seniai auginu... girdejau, kad ne vienai padejo biciu pienelis ir duonele, bet reikia labai atsargiai su jais, neperdozuoti. o tikejimas svarbu - prisideda kiekviena smulkmena... thumbup.gif
Papildyta:

Labai teisngai,pritariu tau visom keturiom smile.gif Jeigu yra galimybe tai isvaziuokit kur nors pravietrinsi galva nuo yvairiu minciu,o ir pati atsipalaiduosi mirksiukas.gif
[/quote]

drinks_cheers.gif Mums tai VISADA padedavo atsitiesti ir is naujo permastyti planus wub.gif
Atsakyti
Kas ruosiasi proceduroms sausio-kovo men., ar galvojate skiepytis pries tai nuo gripo?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2010 12 29, 10:46)
Labai teisngai,pritariu tau visom keturiom smile.gif Jeigu yra galimybe tai isvaziuokit kur nors pravietrinsi galva nuo yvairiu minciu,o ir pati atsipalaiduosi  mirksiukas.gif

nu va, reikia, kad dar vyras pasirasytu... as visus 9m. turiu ji pralauzti... tiesa, siandien kaip tik musu vestuviu 9 metines... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 12 29, 20:56)
Kas ruosiasi proceduroms sausio-kovo men., ar galvojate skiepytis pries tai nuo gripo?


Ne neplanuoju, ir ne tik del to, kad tikriausiai nera gerai del busimu proceduru.
Papildyta:
QUOTE(MonaJ @ 2010 12 29, 23:19)
nu va, reikia, kad dar vyras pasirasytu... as visus 9m. turiu ji pralauzti... tiesa, siandien kaip tik musu vestuviu 9 metines...  ax.gif


MonaJ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 12 29, 20:56)
Kas ruosiasi proceduroms sausio-kovo men., ar galvojate skiepytis pries tai nuo gripo?


Aš labai skeptiškai nusiteikus prei skeipus, tai ne, bet jei nori ir tiki skiepais, tai gali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 12 29, 19:56)
Kas ruosiasi proceduroms sausio-kovo men., ar galvojate skiepytis pries tai nuo gripo?


Nedarysiu, nes man ir pries pirmaji IVF gyd nerekomendavo to daryt, paaiskindama kodel, bet dabar jau tu detaliu nebelabai atsimenu smile.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomone. Skambinsiuos pirmadieni savo gydytojui klausti jo nuomones.
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 12 30, 08:31)
Aš labai skeptiškai nusiteikus prei skeipus, tai ne, bet jei nori ir tiki skiepais, tai gali 4u.gif

O ka reiskia "tiketi skiepais"? Jie daugumoje atveju apsaugo nuo tam tikru ligu. As esu skiepijusis, kai dirbau darbe, kuriame "nebuvo galima sirgti", t.y. pasiimti nedarbinguma.
As labiausiai bijau, kad praejus visa paruosiamaji kursa, ant pacios proceduros neatkrisciau.
Kita alternatyva - naudoti homeopatinius. Bet jie stiprina imunine, tai vel negerai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pireja: 30 gruodžio 2010 - 10:05
QUOTE(Pireja @ 2010 12 30, 11:01)
Aciu uz nuomone. Skambinsiuos pirmadieni savo gydytojui klausti jo nuomones.

O ka reiskia "tiketi skiepais"? Jie daugumoje atveju apsaugo nuo tam tikru ligu. As esu skiepijusis, kai dirbau darbe, kuriame "nebuvo galima sirgti", t.y. pasiimti nedarbinguma.
As labiausiai bijau, kad praejus visa paruosiamaji kursa, ant pacios proceduros neatkrisciau.
Kita alternatyva - naudoti homeopatinius. Bet jie stiprina imunine, tai vel negerai  g.gif


As jais netikiu, bet tikiu, kad tai yra dar vienas farmacininku verslas smile.gif Del to turiu savo labai aiskia nuomone.Bet jeigu tu galvoji kitaip - tai zinoma, kad skiepykis, tik tada gali tekti nukelti IVF siek tiek.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 12 30, 11:01)
Aciu uz nuomone. Skambinsiuos pirmadieni savo gydytojui klausti jo nuomones.

O ka reiskia "tiketi skiepais"? Jie daugumoje atveju apsaugo nuo tam tikru ligu. As esu skiepijusis, kai dirbau darbe, kuriame "nebuvo galima sirgti", t.y. pasiimti nedarbinguma.
As labiausiai bijau, kad praejus visa paruosiamaji kursa, ant pacios proceduros neatkrisciau.
Kita alternatyva - naudoti homeopatinius. Bet jie stiprina imunine, tai vel negerai  g.gif


nenoriu veltis į diskusiją apie skiepus, bet aš turiu kitą nuomonę biggrin.gif 4u.gif
O homeopatiniai ne tik stiprina imunitetą bet reguliuoja visą organizmą, aš juos nuolat vartoju, beto iki stimuliacijų būtina stiprinti organizmą, bent aš taip skaičiau kiruose rusiškuose forumuose. Homeopatiniai plati sąvoka, aš vartoju maisto papildus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2010 12 30, 11:01)
Aciu uz nuomone. Skambinsiuos pirmadieni savo gydytojui klausti jo nuomones.

O ka reiskia "tiketi skiepais"? Jie daugumoje atveju apsaugo nuo tam tikru ligu. As esu skiepijusis, kai dirbau darbe, kuriame "nebuvo galima sirgti", t.y. pasiimti nedarbinguma.
As labiausiai bijau, kad praejus visa paruosiamaji kursa, ant pacios proceduros neatkrisciau.
Kita alternatyva - naudoti homeopatinius. Bet jie stiprina imunine, tai vel negerai  g.gif


Dėl skiepų....turiu nemažai draugų medikų, kuriuos darbe skiepija nemokamai................visi (ir dauguma jų kolegų medikų) atsisako tai daryti.....pagrindinė priežastis,kad neįrodyta ar tikrai tie skiepai veiksmingi....tai kam leistis "kažką" į organizmą.
Aš vienais metais vedima bandos jausmo pasiskiepijau-tai buvo vienintelis mano toks stiprus sirgimas (gripu) gyvenime...galvojau,kad galą gausiu.....
Atsakyti