Įkraunama...
Įkraunama...

IVF Merginos..

pas mane tyrimas parode kad ju nera,tiesa vyra ir tyre.ir nieko.po PL ir nieko nesake.ai kaip Beta1 parase,nieko nebepakeisi,kiausintakiu nebesusigrazinsi.
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 12 28, 15:19)
O vyrui Gonal kokį poveikį daro? g.gif



na, kaip ir rasiau--tipo pagerins spermos kokybe... rolleyes.gif
O IMSI ir mums rekomendavo- naujas technologijas bandysim, ar ne? tongue.gif
LV tai nera IMSI?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 12 28, 15:52)
Aš pagalvojau, ar tik ne šiandien Tivita turėjo daryti hCG? Ar kažką maišau?

Tivita, kaip tu?


taip man siandien 10 DPI, siandien dar nesidariau,nebuvo galimybes, ryt pasidarysiu HCG, o atsakymas tik sekancia diena doh.gif jau siandien neistverus pasidariau nestumo testa, rodo neryskia antra juostele, bet aisku tai dar nieko nereiskia ir ji atsirado ne iskarto, o isryskejo po min gal, bet nuotaika pakele biggrin.gif o ir pilvo maudimas gasdina , kad prasides tos taip nelaukiamos mmm schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2010 12 28, 17:01)
taip man siandien 10 DPI,  siandien dar nesidariau,nebuvo galimybes, ryt pasidarysiu HCG, o atsakymas tik sekancia diena doh.gif  jau siandien neistverus pasidariau nestumo testa, rodo neryskia antra juostele, bet aisku tai dar nieko nereiskia ir ji atsirado ne iskarto, o isryskejo po min gal, bet nuotaika pakele biggrin.gif  o ir pilvo maudimas gasdina , kad prasides tos taip nelaukiamos mmm schmoll.gif

Manu,kad poryt is taves sulauksim dideliu skaiciuku thumbup.gif As HCG dariausi 10dpi, o 11dpi.NT antra neryski juostele atsirado gal po 2-3 minuciu . Manau,kad tyliai,bet jau galima tave sveikinti 4u.gif O pilva man dar vis kasdien pamaudena,tai kad neateis tos mmm nono.gif
Atsakyti
QUOTE(juroszuvedra @ 2010 12 28, 17:09)
Manu,kad poryt is taves sulauksim dideliu skaiciuku  thumbup.gif  As HCG dariausi 10dpi, o 11dpi.NT antra neryski juostele atsirado gal po 2-3 minuciu . Manau,kad tyliai,bet jau galima tave sveikinti  4u.gif  O pilva man dar vis kasdien pamaudena,tai kad neateis tos mmm nono.gif


aciu uz palaikyma 4u.gif o sveikint dar neskubekit, vyras ir liepe neprisisvajot, ryte sakiau vel darysiu NT lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
liepuže wub.gif wub.gif wub.gif Kokie planai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MonaJ @ 2010 12 28, 12:14)
as nusprendziau, kad iki rudens skaitysiu daug informacijos tiek LT, tiek JAV ar UK puslapiuose. kokia ju praktika ir t.t. jei reikes - pasidarysiu ir daugiau tyrimu, kuriuos cia daro...


Teisingai MonaJ, išliūdėk kiek pačiai reikia ir nenuleisk rankų. Mane taip pat palaiko tik mintis kad reikia kažką daryti ir pačiai domėtis. Užsirašiau jau pas genetikus, endokrinologa, darysiu dar vieną kartą histeroskopiją, tik šį kartą su gleivinės biopsija. Dar imuosi visokių netradicinio gydymo būdų, vartoju bičių pienelį ir duonelę, giminaičiai padovanojo fikusą (sako, kad kiekviena šeima, kuriems sunku susilaukti vaikučių turi auginti jį namie). Vaikščiosiu į akupunktūrą ir paprašiau draugų atvežti bobų daržo šaltinio vandens. Gal ir skamba kvailai šie dalykai, bet žinau, kad jei nieko nedarysiu, išprotėsiu. Todįl imuosi visko ką galiu ir tikiu, kad stebuklas aplankys..... Tave taip pat..... tikėk......
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2010 12 28, 17:01)
jau siandien neistverus pasidariau nestumo testa, rodo neryskia antra juostele

bigsmile.gif
Atsakyti
pvz.mano kiaušintakiams pakenkė trūkęs apendicitas, prieštai viskas gerai buvo su kiaušintakiais, po apendicito trūkimo atsirado labai, labai daug sąaugų žarnyne, funkcijos nebeatliko kiaušintakiai

QUOTE(liepa7 @ 2010 12 28, 16:54)
LV tai nera IMSI?

nėra

QUOTE(Tivita @ 2010 12 28, 17:01)
rodo neryskia antra juostele

tyliai džiaugiuosi wub.gif


Atsakyti
Sveikos, si pavasari planuojame pirma IVF, vyrui po antros operacijos kaip tik bus praeje puse metu. Noreciau suzinoti, pries kiek laiko reiketu kreiptis i klinika?Ar galima tyrimus darytis anksciau? Kokius reikes man tyrimus atlikti?(problemos pas vyra),I kuria Kaune klinika geriau kreiptis? Vyras galvoja, jog dabar eitum viska aptarti i klinika, bet ar ne per anksti? nereikes paskui visu tyrimu per nauja darytis?
Aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 12 28, 14:19)
Na sužinojau kad tikrai laikas IVF biggrin.gif Patarė MB tuos antibiotikus prieš IVF pagerti, dar man pačiai kažkokius vaistus pradėti gerti cikle prieš, patarė IMSI daryti per



QUOTE(liepa7 @ 2010 12 28, 16:54)
na, kaip ir rasiau--tipo pagerins spermos kokybe...  rolleyes.gif
O IMSI ir mums rekomendavo- naujas technologijas bandysim, ar ne? tongue.gif 
LV tai nera IMSI?

as ziuriu tas pats profesorius siulo visoms IMSI g.gif nors pati labai gerai pamenu,kai savo gyd VK pasakiau kad gal taikom per ivf alia naujove - IMSI,tai ji ranka numojo, o dabar pritaria kad jo jo jo butinai reikia daryti blink.gif
susibalamutinau visai, buvau apsiprendusi i LV vaziuoti, bet jie IMSI nedaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2010 12 28, 08:01)
taip man siandien 10 DPI,  siandien dar nesidariau,nebuvo galimybes, ryt pasidarysiu HCG, o atsakymas tik sekancia diena doh.gif  jau siandien neistverus pasidariau nestumo testa, rodo neryskia antra juostele, bet aisku tai dar nieko nereiskia ir ji atsirado ne iskarto, o isryskejo po min gal, bet nuotaika pakele biggrin.gif  o ir pilvo maudimas gasdina , kad prasides tos taip nelaukiamos mmm schmoll.gif

Tylus sveikinimai!!!!! Lauksim skaiciuku!!!!! laikom kumstukus!
Atsakyti