Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai garpuodyje

QUOTE(Donalita @ 2011 09 20, 21:54)
Manau tinka kuo puikiausiai, nes jis skirtas maistui, o jei jį galima dėti į mikrobangę, vadinasi, jis atsparus karščiui. Pas mane pačią iš kažkur priklydo plastikinis indelis, pagal gabaritus tinkantis mano garpuodžiui. Ant jo parodytas ženkliukas taurė ir šakutė - kad skirtas maistui, snaigė ir kažkas ten su -40 - tinkamas šaldymui, mikrobangė ir +110 - atsparus karščiui (garai garpuodyje daugiau ir neužkaitina). Naudoju ir nesiskundžiu smile.gif Aš dviem aukštais šeimynai kugelį verdu smile.gif



QUOTE(AkvileZ @ 2011 09 21, 08:04)
Būtent tokie ir tinka kur pažymėta jog galima juose gaminti karštyje. Naudoti tinkamus reikia dėl to, kad kaitinant neišsiskirtų iš plastmasės nuodingos medžiagos.

aciuka mergaites thumbup.gif dabar drasiai galiu begti bandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2011 09 21, 15:33)
Nėra ką pasakoti, pati idėją pasigavau temoje iš kažkieno užuominos. Gaunasi lygiai toks pats, kaip orkaitėje, tik be plutos. Iš pradžių keistoka buvo, kad be plutos, vis tik skanus daikčiukas man skrudėsis, bet paskui į pratau. Skrudėsį pasidarau likučius skrudindama keptuvėje  biggrin.gif  O šiaip daug patogiau - paverdu pusvalandį, nusiimu nuo garpuodžio ir permaišau, tada dar kokį pusvalandį ir baigta. Orkaitėje gi taip nedarai, kad plutos nesuardytum, be to, mano keptuvas niekam tikęs, mirkyt ir grandyt paskui tekdavo, po šito skanaus malonumo.

Per skylutes neišbėga "košė". Maniškis garpuodis paprastas, apačioj pilasi vanduo, paskui toks rėtis įsistato ir ant to rėčio gaminamas maistas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2011 09 22, 12:52)
Per skylutes neišbėga "košė". Maniškis garpuodis paprastas, apačioj pilasi vanduo, paskui toks rėtis įsistato ir ant to rėčio gaminamas maistas.  g.gif

lotuliukas.gif Ne neišbėga, nes dar dedasi plastikinis indelis lotuliukas.gif
Kartu su elektriniais garpuodžiais būna indelis gamintojai vadina ryžių indas. Notraukoje antrame aukšte jis matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 22 rugsėjo 2011 - 13:10
QUOTE(AkvileZ @ 2011 09 22, 14:05)
lotuliukas.gif  Ne neišbėga, nes dar dedasi plastikinis indelis  lotuliukas.gif
Kartu su elektriniais garpuodžiais būna indelis gamintojai vadina ryžių indas. Notraukoje antrame aukšte jis matosi.

Aišku, vadinasi reiks kažką iš esamų indelių bandyti įmontuoti, specialaus neturiu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Džiaugiuosi,kad radau šią temą drinks_cheers.gif
Mane domina kaip virti bulves.t y dėti į ryžiams skirtą indą,ir pilti vandens?Ar garuose jos virs? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 11 13, 16:54)
Sveikos 4u.gif
Džiaugiuosi,kad radau šią temą drinks_cheers.gif
Mane domina kaip virti bulves.t y dėti į ryžiams skirtą indą,ir pilti vandens?Ar garuose jos virs? ax.gif

Paprastai garuose. Išdėliojat ant "grotelių" ir verdat, tik nusiteikit, kad bus be druskos. Aš jas apiberiu, bet vis tiek viduje nesūru.
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2011 11 13, 18:46)
Paprastai garuose. Išdėliojat ant "grotelių" ir verdat, tik nusiteikit, kad bus be druskos. Aš jas apiberiu, bet vis tiek viduje nesūru.

Ačiū,bet tikriausiai nepadarysiu visai šeimai,nes tik vienu sluoksniu galima jas deti?Ar ne?Kvaili klausimai,bet neseniai tik įsigijom šitą gėrį,tai dabar viskas labai įdomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 11 13, 18:29)
Ačiū,bet tikriausiai nepadarysiu visai šeimai,nes tik vienu sluoksniu galima jas deti?Ar ne?Kvaili klausimai,bet neseniai tik įsigijom šitą gėrį,tai dabar viskas labai įdomu biggrin.gif

Žiūrint koks puodas, pas mane trijų aukštų tai laaabai daug bulvių tilptų. Nors ir viename aukšte kokias dešimt-penkiolika laisvai sutalpinti vienu sluoksniu galima.
O ir dviem sluoksniais turėtų išsigarinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 13 lapkričio 2011 - 19:05
QUOTE(AkvileZ @ 2011 11 13, 20:05)
Žiūrint koks puodas, pas mane trijų aukštų tai laaabai daug bulvių tilptų. Nors ir viename aukšte kokias dešimt-penkiolika laisvai sutalpinti vienu sluoksniu galima.
O ir dviem sluoksniais turėtų išsigarinti.

Ir pas mane trijų aukštų biggrin.gif Vadinasi viskas aišku,o Jūs jas pjaustot,ta prasme pasmulkinat,ar tiesiog nuskutat ir sudedat?Dideles labai tai aišku ką daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 11 13, 19:53)
Ir pas mane trijų aukštų biggrin.gif Vadinasi viskas aišku,o Jūs jas pjaustot,ta prasme pasmulkinat,ar tiesiog nuskutat ir sudedat?Dideles labai tai aišku ką daryt biggrin.gif

Nuo dydžio priklausys kaip greit išvirs, o šiaip skirtumo jokio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 13 lapkričio 2011 - 21:17
QUOTE(AkvileZ @ 2011 11 13, 21:17)
Nuo dydžio priklausys kaip greit išvirs, o šiaip skirtumo jokio.

Jei dedu nepjaustytas, tai tenka ilgokai palaukti kol išvirs, o šiaip mes prate visuomet bulvę į 4 dalis pjaustyti tiek verdant paprastai, tiek garų puode. Išvirimo greitis dar ir nuo garų puodo galingumo šiaip priklauso... 4u.gif
Atsakyti
As siandien gaminau toki patiekala:
1 aukstas - lasisos file (per nakti marinavau su truputuka druskos ir pipiru, svieziais krapais)
2 aukstas - saldytos darzoves (kalafijoraim brokoliai, morkos)
Viska garinau apie 25 min, po to lasisa apslaksciau citrinos sultimis.
Dar prie to pacio keptuveje ant laselio aliejaus pakepinau svoguniuka ir sumaisiau su konserv. raudonomis pupelemis.
Vyras sake, skanu labai labai.
Tiesa, darzoves padruskinau ir ejau daug prieskoniu.
Atsakyti