Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

QUOTE(Laisvė @ 2011 02 27, 19:21)
Dabar naudoju tokį

user posted image

Esu juo patenkinta.
Pirkau vietinėje krautuvikėje, kainavo apie 22 litus.




Gal kas zinote kur toki Vilniuje nusipirkti, noreciau isbandyti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(della3 @ 2011 03 05, 17:04)
Gal kas zinote kur toki Vilniuje nusipirkti, noreciau isbandyti ?  4u.gif

Šiaip mūsų miestelio krautuvikėje tos pačios firmos mačiau ne tik su arbatmedžiu, bet ir su granatais, levandomis ir dar visokių kitokių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2011 03 03, 23:28)
user posted image
Aš dabar tokį naudoju - įprasti reikėjo prie konsistencijos ir tepimo ranka, bet tikrai efektyvus, praktiškai bekvapis.
Sudėtis: Zinc oxide, talc, rice starch, calendula extract, arnica extract, vitamin E d-alpha, ascorbyl palmitate, citric acid. grapefruit extract in a base of safflower oil, beeswax, lanolin, and natural fragrance. Contains no aluminum or Preservatives.



Kur toki pirkote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimučiukas @ 2011 03 06, 16:59)
Kur toki pirkote? 4u.gif


manau, kad čia: http://www.iherb.com...z-65-g/536?at=1
Atsakyti
turejau kelis kartus ACORELLE rutulini, kur mazina plaukeliu augima, tai jis man sakyciau patiko. tikrai nesmirdedavo pazastys prakaitu ilga laika. o stai pabandzius su rozemis visai nepatiko, kazkoks nesusipratimas, naudojant ji klaikus kvapas sad.gif visiskai neapsaugo. jei kiekviena diena i darba tenka eiti su svarku, tai kazkaip gaila rubu, kuriu negali taip daznai plauti. vel pirkti ta brangesni jau prisibijau, nes kiek konsultante aiskino, kad sie dezikai apsaugo nuo kvapo vienodai, tik pirmasis dar saugo nuo plaukeliu augimo... brrrrrr.... gal kazka jie keite, gal suprastejo ju produkcija...

gal kas galit daugiau pasidalinti patirtim su tuo Dr.Organic? ar tikraiapsaugo nuo blogo kvapo?

Atsakyti
Man saltuoju sezonu pilnai uztenka ir lietuvisko Biok gamybos akmenelio. Jis prakaito nesaulaiko, bet kol ne karsta nelebai ir reikia, pakanka kad neutralizuoja kvapa ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2011 03 06, 20:35)
gal kas galit daugiau pasidalinti patirtim su tuo Dr.Organic? ar tikraiapsaugo nuo blogo kvapo?

Esu išbandžiusi tik vieną - tą su arbatmedžiu. Galiu nemeluodama sakyti, jog tikrai apsaugo nuo blogo, gal geriau - nuo bet kokio kvapo. Kelios čia bandė aiškinti, jog tas dezodorantas kvapu primena pelėsį. Nežinau, ar taip jos teigė žinodamos arbatmedžio eterinio aliejaus kvapą, ar tik pauosčiusios atidarytą dezodorantą buteliuką...
Taip, arbatmedis turi specifinį kvapą, bet užteptas ant pažasties odos, dezodorantas tikrai neturi ne tik pelėsio - jis neturi jokio kvapo. Bet čia turbūt kiekvieno žmogaus biochemija turi įtakos. Juk ir kvepalai skirtingai skeidžiasi ant įvairių žmonių odos.
Aš dezodorantą per pažastį brūkšteliu vieną kartą, neįtrinu jo ir neišmakaluoju po visą pažastį sukamaisiais judesiais. Po tos pastabos apie pelėsį kelias dienas klausinėjau ir kolegių, ir namiškių, ar nesijaučia nuo manęs pelėsių biggrin.gif ar kokio kito kvapo, nes pati iš viso nejutau jokio kvapo (nors anksčiau tepdamasi pažastis Sanex dezodorantu jo kvapą kurį laiką jausdavau).
Žodžiu, patikrinau ir teigiu tą, ką tikrai žinau, nes išbandžiau: mane šis dezodorantas apsaugo nuo blogo kvapo. Bet ateityje išbandysiu ir kitus dezodorantus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kalbėjau apie gryno arbatmedžio aliejaus kvapą. Mūsų šeimos nariams šis kvapas nėra malonus, tepam tik dėl to, kad reikia, paskui vaikštom nosis užspaudę... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 07, 14:58)
Aš kalbėjau apie gryno arbatmedžio aliejaus kvapą.  Mūsų šeimos nariams  šis kvapas nėra malonus, tepam tik dėl to, kad reikia, paskui vaikštom nosis užspaudę...  biggrin.gif

Bet aš kalbėjau ne apie gryną arbatmedį, o apie dezodorantą. Nereikėtų dezodorantų temoje klaidintis ir klaidinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 07, 16:01)
Bet aš kalbėjau ne apie gryną arbatmedį, o apie dezodorantą. Nereikėtų dezodorantų temoje klaidintis ir klaidinti  mirksiukas.gif


aš net ne jūsų postą citavau... paskaitykit puslapiu atgal... rolleyes.gif Et, nebesiginčykim... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai jokiu pelesiu kvapu arbatmedzio eterinis aliejus nedvelkia ax.gif gal Jus koki pagedusi EA naudojat arba prastos kokybes.
Atsakyti
QUOTE(olande @ 2011 03 07, 17:41)
Tikrai jokiu pelesiu kvapu arbatmedzio eterinis aliejus nedvelkia  ax.gif gal Jus koki pagedusi EA naudojat arba prastos kokybes.

Manau, neverta ginčytis tuo klausimu, nes uoslė - labai subtilus dalykas. Užtenka pasiskaityti parfumų temoje, kaip vieni geriausi kvepalai kai kam sisiuku dvelkia, kiti, rodos, malonūs kvepalai kažkam kamparą ar kokius kitus vaistus primena... Žodžiu, dėl kvapo ir jo sukeliamų asociacijų tikrai neverta plėtotis, juolab kad arbatmedis tikrai turi gana aštrų specifinį kvapą.
Kalbėkim geriau apie dezodorantus. Tai tas dezikas su arbatmedžiu, nors atsukus ir dvelkteli arbatmedžiu, bet pažastyse to pelėsio tikrai nebeturi biggrin.gif Žodžiu, kas abejojote, galite nebijoti - išbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti