Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Zadejau parasyti apie atsiliepima naturalu aluno akmeneli (pirkau is Natura naturata tinklapio). Rezultatas -geras, turint omenyje tai, kad tai yra visai naturalus produktas (bent jau taip skelbia pardavejas smile.gif ). Man jo efektas toks pats kaip BIOK mineralinio akmenuko (tik radau parasyta, kad BIOK akmenukas yra dirbtines kilmes, o aluno akmenukas -naturalios).
Atsakyti
Dabar naudoju si:
user posted image

Man geresnis nei tie visi akmenukai,kurie man visai jokio rezultato neduoda, bet kai zinau, kad bus stresine diena ar koks susirinkimas, tai vistiek chemini naudoju, nes joks naturalus visos dienos neislaiko.
Atsakyti
Naudoju Thai akmenuką. Nelabai jis man padeda... Prieš tai irgi turėjau kažkokį "ale" ekologišką, bet nuo jo tik kavapas pasikeitė į blogąją pusę.
Dabar mąstau, kad pieš vasaros sezoną reik pabandyti įsigyti kitą dezodorantą, bet ekologiški brangūs ir nesinori išmesti pinigų, jei jie man nepadės... Gal galėtu kuri rekomenduoti dezodorantą, kuris panaikina kvapą daugiau prakaituojančioms?
Atsakyti
sveikos, kreipiuosi ir čia. Gal galit parašyti, kokius dezikus naudoja jūsų vyrai???
Atsakyti
O mano šeima(aš ir vyras) naudoja Himalajų druskų dezodorantą:http://www.nojusta.lt/52/

Labai gera savybė šiai dienai ta, kad įkandus uodui ir patepus šiuo deziku-nuima perštėjimą.Bloga ta, kad nusidepiliavus pažastis geriau netepti-druska yra druska, labai griauš.Bet labai geras variantas!Jau nekalbant apie tai jog tuo deziku galima net dantenas valyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boni: 07 birželio 2011 - 13:52
QUOTE(~FSCG~ @ 2011 04 16, 23:49)
Dabar naudoju si:
user posted image

Man geresnis nei tie visi akmenukai,kurie man visai jokio rezultato neduoda, bet kai zinau, kad bus stresine diena ar koks susirinkimas, tai vistiek chemini naudoju, nes joks naturalus visos dienos neislaiko.

man šis irgi labai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

na, nupirkau aš saviškiui Alva vyrdeziką. Nors kvapas jam stiprokas ir ne pats pačiausias, bet gyrė, kad laiko gerai ir visą dieną thumbup.gif

Susidomėjau ir himalajų druskyte, tikrai ją išmėginsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 13 birželio 2011 - 10:34
JASON dezodorantai nėra nei ekologiški, nei natūralūs.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2011 03 10, 21:04)
šiuo metu naudoju šį dezod. aubrey org.

Gerai nuima prakaito kvapą, pats dezod. yra rausvo atspalvio ir keistoko kvapo, tačiau jau pripratau ir laiminga toliau naudoju jį.  smile.gif




Ateinu pasakyti, kad vasaros sezonu visiškai nebesulaiko kvapo. O prakaito ir rožių dvelksmas tikrai nekoks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2011 04 17, 00:49)
Dabar naudoju si:
user posted image

Man geresnis nei tie visi akmenukai,kurie man visai jokio rezultato neduoda, bet kai zinau, kad bus stresine diena ar koks susirinkimas, tai vistiek chemini naudoju, nes joks naturalus visos dienos neislaiko.

kur tokį galima rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 06 27, 13:51)
kur tokį galima rasti?  4u.gif

pirma parduotuvė čia USA parduotuvė, galiuma siųstis į Lietuvą (aprašyta mano paraše).
antra parduotuvė Lietuvoje, bet kaina beveik dvigubai didesnė, na, joje kartais pasitaiko akcijų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 27 birželio 2011 - 16:36
QUOTE(Rasma @ 2010 12 17, 21:55)
Mielos moterys, gal ekologijos skyrelyje aptarinėjame ekologiškas priemones, o ne bet kokią dezodorantų pasiūlą prekybos centruose?  4u.gif Yra kitų temų "Grožio ir kosmetikos skyreliuose" kur galima nagrinėti neekologiškų produktų sudėtį. O dabar prasidėjo mada apie kiekvieną produktą kurti naują temą kur papuolė...

Yra begalės ekologiškų (ar bent jau natūralių) produktų: "Madara", "Acorelle", "Sante", "Weleda", "Green people", "Speick", "Faith in nature", "Gamarde", "Urtekram" ir t.t.

Asmeniškai esu išbandžiusi ir naudojusi penkis pirmuosius. Labiausiai patiko "Acorelle" ir "Madara". Prakaitavimo nestabdo, tik ne taip greit atsiranda nemalonus prakaito kvapas.


Kaip tik svarstau, ar pirkti Madara deo... Gal yra dar mamyciu bandziuzi si dezodoranta? Kiek esu isbandziusi akmenuku ir visokiu naturalesniu priemoniu - rezultatas tas pats, kad ir nieko nesitepciau, ypac kol maitini...
Is cheminiu, bet maziau agresyviu (bent jau be Aliuminio) patiko Sothyso is vyru linijos, bet deja, iseme is asortimento sad.gif
Atsakyti