Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

QUOTE(olande @ 2011 03 07, 18:41)
Tikrai jokiu pelesiu kvapu arbatmedzio eterinis aliejus nedvelkia  ax.gif gal Jus koki pagedusi EA naudojat arba prastos kokybes.


esu pirkusi jau ne vieną arbatmedžio aliejaus buteliuką, visada perku tik kokybišką 100% australišką arbatmedžio aliejų... Deja, nei vienas man ir mano šeimos nariams nekvepėjo. Aš nerašiau, kad kvapas pelėsio, rašiau, kad panašus... ax.gif


QUOTE(Laisvė @ 2011 03 07, 18:47)
Manau, neverta ginčytis tuo klausimu, nes uoslė - labai subtilus dalykas. Užtenka pasiskaityti parfumų temoje, kaip vieni geriausi kvepalai kai kam sisiuku dvelkia, kiti, rodos, malonūs kvepalai kažkam kamparą ar kokius kitus vaistus primena... Žodžiu, dėl kvapo ir jo sukeliamų asociacijų tikrai neverta plėtotis, juolab kad arbatmedis tikrai turi gana aštrų specifinį kvapą.
Kalbėkim geriau apie dezodorantus. Tai tas dezikas su arbatmedžiu, nors atsukus ir dvelkteli arbatmedžiu, bet pažastyse to pelėsio tikrai nebeturi  biggrin.gif  Žodžiu, kas abejojote, galite nebijoti - išbandyta  mirksiukas.gif


tikrai neverta ginčytis... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 kovo 2011 - 18:24
Sveikutės 4u.gif
Mano pirmas ekologiškas pirkinys buvo dezodorantas ax.gif Pirkau "Erbaviva" jazminų ir greifruto kvapo, kuris pasipurškus labai greit išnyksta, na o dėl efektyvumo tai sakyčiau man labai patinka - buvom išvažiavę į šiltus kraštus žiemą, tai per visą dieną "neįsigydavau" prakaito kvapo, o ir vyras kartais pasinaudodavo įdomumo dėlei, tai net jam užtekdavo thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit pagelbet kas turit Acorelle dezodoranta? Nesuprantu, ar maniskis koks brokuotas, ar tiesiog as pati juo naudotis nemoku? Pries tai turejau rutulini alva dezodoranta, tai tas rutuliukas kai sukasi toks dregnas buna. O Acorelle sausas visada, kiek besukiotum. Ant odos patepus irgi nieko nelieka, nei dregmes, nei kokiu miltuku, visiskai nieko. Kvepia skaniai, indukas tikrai netuscias, bet papurcius niekas viduj nesimakaluoja, ta prasme nesijaucia lyg skystis teliuskuotusi.
Zodziu, pasimeciau ir nesuprantu ka man su juo dabar daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 03 09, 09:30)
Gal galit pagelbet kas turit Acorelle dezodoranta? Nesuprantu, ar maniskis koks brokuotas, ar tiesiog as pati juo naudotis nemoku? Pries tai turejau rutulini alva dezodoranta, tai tas rutuliukas kai sukasi toks dregnas buna. O Acorelle sausas visada, kiek besukiotum. Ant odos patepus irgi nieko nelieka, nei dregmes, nei kokiu miltuku, visiskai nieko. Kvepia skaniai, indukas tikrai netuscias, bet papurcius niekas viduj nesimakaluoja, ta prasme nesijaucia lyg skystis teliuskuotusi.
Zodziu, pasimeciau ir nesuprantu ka man su juo dabar daryti  blush2.gif

Gal galetumet kas nors is naudojanciu pakomentuot? rodos tiek merginu turejo butent sita dezodoranta, o dabar tyla verysad.gif
Atsakyti
šiuo metu naudoju šį dezod. aubrey org.

Gerai nuima prakaito kvapą, pats dezod. yra rausvo atspalvio ir keistoko kvapo, tačiau jau pripratau ir laiminga toliau naudoju jį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 03 10, 12:46)
Gal galetumet kas nors is naudojanciu pakomentuot? rodos tiek merginu turejo butent sita dezodoranta, o dabar tyla  verysad.gif

Matyt nelabai kas būtent su tokia problema susidūrė g.gif Aš bent tris turėjusi, tai galiu pasakyt, kad reik gana stipriai apvertus pasukiot tą rutuliuką ir galų gale sudrėksta. Bet man papurčius tai jaučiasi, kad teliuskuoja skystis g.gif Bet pats ratukas tai naudojant tikrai labai sunkiai vaikščioja visų dezodorantų, kiek turėjau..tiesiog oda praslysta tas ratukas nelabai sukiodamąsis. Bet kad būtų absoliučiai sausas ką bedaryčiau - man taip nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 03 10, 13:46)
Gal galetumet kas nors is naudojanciu pakomentuot? rodos tiek merginu turejo butent sita dezodoranta, o dabar tyla  verysad.gif



kazkaip prazioplinau jusu posta. man viskas gerai buvo, kol naudojau tuos brangesnius acorelles, su rudu uzrasu. super viskas, iskaitant rutuliuko sukimasi. rutuliukas sukdavosi laisvai. o stai kai pr akcija nusipirkau euro vaistinej tuos pigesnius su roziniu uzrasu, tai vos neprasikeikiau....vieno vos vos priversdavau suktis. tai reiksdavo, kad kai tik karta sudrekes rutuliukas prasisukdavo, daugau jau nebepasuksi. kol i ranksluosti neperbrauki ar sausa oda. tada sunkiai bet prasisukdavo tas rutliukas. su antru buteliuku situacija geresne. taciau jie tikrai blogesni nei su rudu uzrasu visom prasmem (pirkti ne per akcijas).
Atsakyti
Turiu URTEKRAM dezodorantą. smile.gif

user posted image

Prakaitavimo nestabdo, bet naikiną blogą kvapą. Na, ir reikėtų pasitepti du kartus per dieną, nes vieno man neužtenka. Bet šiaip aš mėgėja prakaituoti, todėl gali būti, kad tai tik man trūksta vieno karto. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Spurgytė @ 2011 03 12, 19:27)
Turiu URTEKRAM dezodorantą. smile.gif

user posted image

Prakaitavimo nestabdo, bet naikiną blogą kvapą. Na, ir reikėtų pasitepti du kartus per dieną, nes vieno man neužtenka. Bet šiaip aš mėgėja prakaituoti, todėl gali būti, kad tai tik man trūksta vieno karto.  ax.gif


galetum uzmest aki i sudeti?

Kazkas klause del benzilo alkoholis, benzilo benzonatas. Taip, nieko gero jie. Kaip suprantu tai tirpikliai kazkokie, gali ilgainiui pazeist kepenis arba bet kuri silpnesi organa. Tirpikliu naudojimas siejamas su veziu. Kiek zinau bent jau propilo alkoholis tai tikrai. Del benzilo giliau nekapsciau, bet jeigu pirkt eko dezodoranta, tai tokiu nesinoretu sudetyje.
Atsakyti
Didelis dekui visoms, atsiliepusioms i mano klausima del Acorelle dezodoranto. Pas mane jo rutuliukas sukasi lengvai, tikrai nereikia jokiu pastangu. Sian ryte ji purciau purciau, sukau sukau ta ratuka ir pagaliau pasirode skystis doh.gif Bet papurcius pati induka niekas jame neteliuskuoja. Na, bet jau turiu vilciu, kad ne tucias jis ir ne brokuotas gal bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 03 14, 10:32)
Didelis dekui visoms, atsiliepusioms i mano klausima del Acorelle dezodoranto. Pas mane jo rutuliukas sukasi lengvai, tikrai nereikia jokiu pastangu. Sian ryte ji purciau purciau, sukau sukau ta ratuka ir pagaliau pasirode skystis  doh.gif Bet papurcius pati induka niekas jame neteliuskuoja. Na, bet jau turiu vilciu, kad ne tucias jis ir ne brokuotas gal  bigsmile.gif


na kai jis naujas buna, tai ten tikrai niekas neteliuskuoja smile.gif) i pabaiga tai siek tiek teliuskuoja, bet irgi nelabai jauciasi/girdisi.. smile.gif)

Pabandyk apverst ir pasukiot, tikrai turi begti, ne upeliais, bet rutuliukas tikrai dregnas buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2011 03 14, 14:28)
na kai jis naujas buna, tai ten tikrai niekas neteliuskuoja smile.gif) i pabaiga tai siek tiek teliuskuoja, bet irgi nelabai jauciasi/girdisi.. smile.gif)

Pabandyk apverst ir pasukiot, tikrai turi begti, ne upeliais, bet rutuliukas tikrai dregnas buna smile.gif

dekui 4u.gif Dabar jau tikrai tvarkoj. Nrsuprantu, kodel anksciau niekas nebego, ir varciau, ir sukiojau ir ko tik nedariau ax.gif
Atsakyti