Įkraunama...
Įkraunama...

Hauck vežimėliai

Na siaip kaina atitinka kokybe , jis yra pigus . Mano akimis vidutiniskas , aisku dideli ratai duoda pravazuma , siokia tokia amortizacija , na vezimelis uz tokius pinigus gal ir lenkia kokybe .
Jo svoris 11 kg jis sunkesnis uz paprasta sportinuka ,bet lengvesnis uz universala .
Pravazus .
Atsakyti
Aciu, Renax 4u.gif
O gal dar gali patarti koki geriau pirkti ar Hauck Roadster ar ABC Designe Movin Light? ax.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniuksė: 31 kovo 2006 - 11:06
Tas kuris labiau patinka ,as asmeniskai is ju nei vieno nepirkciau bet cia mano nuomuone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievbuk @ 2006 03 19, 17:30)
Tai va, greitai nesulaukusi jokių atisliepimų ėmiau ir nusipirkau. Ką galiu pasakyt, ne žiemai jie skirti schmoll.gif , sunkoka pro sniegą pravažiuoti. Taip pat, svorio centras sureguliuotas taip, kad gerai šis vežimas rieda, kai rankena permesta, t.y. kai vaikutis nemato mamos, antraip sudėtinga užvažiuoti ant "baldiūrių". Nepatinka, kad nėra amortizatorių, tas vaikelis ten kratosi (bet kiek žinau, ir kiti HAUCK vežimėliai turi tas pačias problemas). Tai tokie būtų minusai. Pliusai: labai kompaktiškas, siaurutis, visur telpa, lengvai susilanksto, lengvas, manevringas. Manau, kad jis tinkamas važinėti pavasarį, vasarą, rudenį ir ne jaunesniam kaip pusės metų vaikui. Naudoju šį vežimą jau apie 2 mėnesiai, kol kas niekas nelūžta, atrodo, tvirtas.
Tikiuosi, kad greitai nutirps sniegas, greitai ir mano mažylei bus 6 mėn., tad riedėsime be jokių nepatogumų tongue.gif


Sveikute,

prasau taves patarimo, leliuko ruosiuosi susilaukti geguzes pradzioje ir kaip tik nenoriu sunkiu, dideliu vezimu, be to dar 7 aukste gyvename ir buna, kad liftas neveikia, tai su sunkiais vezimais isvis prapuolimas. Kodel manai, kad jis labiau tinka leliukui nuo 6 men. juk yra ir lopsys ir kaip suprantu normali gulima padetis. Norejau paklausti o ratukai guminiai ar plastmasiniai, bei ar rankena persimeta sedimoje padetyje taip, kad vaikelis matytu mama.
Atsakyti
Nepatogu kai rankena permesta po ratukais , sunkoka valdyti , patys ratukai tai minksti . Sportiniam variante valdyti patogu .
Jo didziausias pliusas visdelto svoris .Kudikiui gulet jis tinkamas tik nelabai patogu veziot kai po rankena ratai
Atsakyti
Hauch Memphis Air vežimėliai, ką galite apie juos pasakyti? Iš visų "nužiūrėtų" pakolkas tas labiausiai patinką.Man tai pirmas leliukas bus smile.gif ir tikrai neturiu supratimo apie tą "vaikišką techniką". Norisi ir kad būsimam pumpurėliui būtų patogu ir kad mamai palengvintų, o ne apsunkintų buitį.Labai prašau padėkite! Labai didelis ačiū
Atsakyti
siandien nusipirkom toki vezimeli, nes sugunde jo ilgumas, ta prasme maniskis 1 metu ir 7 men puikiai telpa dar lieka vietos, kojos nekaba, ilgis 93 cm,, ketinu sunu migdyti lauke vezime kuo ilgiau, viskas patiko, bet ratukai ne sad.gif( galvojau bus smagu kad sukinejasi, nedideli, bet minksti ir platus, bet likau labai nusivylusi kai isejome i lauka. mes gyvename soduose, keliukai ne asfaltas, tai tenka vaziuoti tik uzstabdzius ratukus ir tai jie vibruoja,stringa, zodziu blogai. bandysime rytoj grazinti ir pakeisti i kita modeli su didesniais ratais, bet darilgesne gulima padetis, net 97 cm. bet dideliu vilciu jau nebededu kad bus super geriau....
Atsakyti
Taip, galima sakyti jis yra miesto vežimėlis, žvyrkeliukais ar per kokią pievą nelabai su juo pavažinėsi, tie ratai tikrai malasi, tuomet reikia juos užfiksuoti. Geriausiai jis rieda asfaltu, yra siauras ir manevringas thumbup.gif Aš jį dar naudoju ir kol kas nežadu keisti.
Atsakyti
Mes irgi su siuo vezimuku "raliuojam" thumbup.gif Pirkom del mazo svorio, nes 6 aukste gyvenam ir liftas ilgai sugedes buvo.
Atsakyti
Sveiki,
Vaikų mieste pasirodė nauji Hauck vežimai. Iš visų labiausiai man patiko Jaguar 3 modelis.
Norėčiau sužinoti, gal kas esate susidūrę su šiais vežimukais, gal jie turi kokių ryškių trūkumų?
Aš kol kas radau tik pranašumus - lengvai valdomi, komplektuojami su kietu lopšiu, keičiama sėdimos dalies padėtis (veidu į mamą arba į gatvę), reguliuojama rankena, nugarėlė (pasidaro pilnai gulima padėtis), reguliuojamas pakojis. Kaina nemaža (apie 1500 su lopšiu), bet gal prieinama. Pasiskaičiavau pirmo apsipirkimo nuolaidą, tai pusiau su bėda gaunasi - 1333.

Gal kas sugebėsit atkalbėti nuo kvailystės (jei iš tiesų tai nieko vertas daiktas) ir patarsit ką nors geresnio už panašią sumą. ax.gif



Hauck Jaguar 3
Atsakyti
QUOTE(linciuxx @ 2006 10 02, 09:25)
mane  irgi domintų Hauck vežimėliai
va toks
user posted image

arba

user posted image

gal galėtumėt patarti kuris geresnis,patvaresnis g.gif
man reikia žiemai,nes su savo perperego nelabai pasivažinėsim,ir kokios būtų kainos


aš turiu raudoną, o kaimynka mėlyną. Skirtumai tokie: raudono priekinias ratas sukaliojas (galima užtvirtinti), raudonas šiek tiek lengvesnis, dėl to rato tikrai manevringesnis. Visa kita yra vienoda. Ai, raudono pirkinių krepšys didenis tongue.gif
Atsakyti
Manau vertetu zinoti. Pirkom nauja Mini Star (pilkas su geltonu) Tai jau po menesio pradejo lysti demes. Dabar vezimeliui 4 men., o nublukes taip, lyg 5 vaikai butu uzauginti. Vat jums ir Hauck
Atsakyti