Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

QUOTE(aksomke @ 2011 01 24, 22:27)
sveikos mergaites,dirbu naujame sushi restoranelyje Kaune,pries tai darydavau kartais namie sushiukus,bet tai ka pramokau ten nepakartojama, namie kaip ir neymanoma visa to padaryt nezinant visu smulkmenu ir produktu,tiek darbu,tiek ziniom esu labai patenkinta  4u.gif


tai gal isduok keleta paslapciu ? o tai atejai sudominai ir pabegai, tai gal verta i organizuojamus kaviniu kursus palekti?
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 01 25, 08:26)
tai gal isduok keleta paslapciu ? o tai atejai sudominai ir pabegai, tai gal verta i organizuojamus kaviniu kursus palekti?


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 01 25, 10:26)
tai gal isduok keleta paslapciu ? o tai atejai sudominai ir pabegai, tai gal verta i organizuojamus kaviniu kursus palekti?

is tikruju verta sudalyvaut tuose kursuose,mes irgi darom juos kai susirenka grupele zmoniu,o del keliu paslapciu daugiau papasakosiu kai busiu laisva,nes dabar po darbo tik trumpam prie kompo prisedu,nes namie daug visokiausiu darbuku laukia smile.gif
Atsakyti
Lauksim paslapciu....
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 01 27, 11:38)
Man šis patinka. Tik kur dingo grioveliai pagaliukams sad.gif jie netgi puosdavo padėkliuką  wub.gif



ir man to pritruko ax.gif
Atsakyti
Maksėj yra pigesnių nori lapų. Proga suataupyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jauku_komanda @ 2011 01 27, 12:19)
Labas, SuperMamos smile.gif

Su dideliu nekantrumu laukiu Jūsų komentarų!


Mano nuomone kaip ir kitu merginu uz pirmaji padekliuka, o antras kaip issiskleidzia atrodo kaip pjaustymo lenteles. O sudetos turi per mazai vietos sudeti sushiui rolleyes.gif
Atsakyti
Nesuprantu aš čia to tobulumo. Ar čia tiek žmonių reklamuoja vieną daiktą? biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nusipirkau labai gražią lekštę, indelius padažui. Na ir viskas tobulai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfanė @ 2011 01 27, 17:39)
Nesuprantu aš čia to tobulumo.

Kiekvienas renkasi pagal savo skoni rolleyes.gif
as pvz namie turiu irgi labai grazu keramikini rinkini sushiams, bet galvoju kad man medine lentele labiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2011 01 27, 17:12)
Mano nuomone kaip ir kitu merginu uz pirmaji padekliuka, o antras kaip issiskleidzia atrodo kaip pjaustymo lenteles. O sudetos turi per mazai vietos sudeti sushiui rolleyes.gif


Sutinku, kad šie padėkliukai atrodo kaip pjaustymo lentelės su kojelėmis. Norėjome palikti originalius sushi padėkliukus, kur kiekvienas galės išsirinkti sau tinkama dydį ir tuo džiaugtis smile.gif

Ačiū už šiltus komentarus
Papildyta:
QUOTE(bugyte @ 2011 01 27, 17:37)
Jei būtų griovelis lazdelėms, būtų tobulybių tobulybė  wub.gif labai gražu  thumbup.gif


.........
Manau, kad į šio padėkliuko griovelį sojos padažui galima įdėti savo indelį. Kiekvienas galės pasirinkti toki kuris jam tiks labiausiai smile.gif

Ačiū už Jūsų komentarus ir nora padėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 19 kovo 2011 - 16:51
QUOTE(jauku_komanda @ 2011 01 28, 08:02)
Manau, kad į šio padėkliuko griovelį sojos padažui galima įdėti savo indelį. Kiekvienas galės pasirinkti toki kuris jam tiks labiausiai smile.gif

Ačiū už Jūsų komentarus ir nora padėti smile.gif


Ah doh.gif tai tikrai thumbup.gif

Sekmes Jums smile.gif
Atsakyti