Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko?

Mes nuo pat gimimo jo nepripazistam, tai viena beda maziau biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau pora menesiu kaip be ciulptuko 4u.gif Labai lengvai atprato - tiesiog tuo metu kraustemes ir neturejom po ranka ... taip diena ,kita ... ir nebereikejo smile.gif

Beje ,mums pusantru .
Atsakyti
Sveiki, mes 1,6 men nusprendem, kad musu vaikas jau didelis ir kad jau laikas be dundes miegot ir but. Paemem ir prakirpom isilgai viena..vaikui buvo labai keista .. Issutraukia, paziuri, vel isideda., tada ir kitas prakirpom.. Jam nebesusidare vakuumas ir jos nebeskanios buvo. Po savaites nebenorejo jau dundes ir svetimu vaikui nebeima:)
Atsakyti
maniskei 2,5 metuku bet niekaip pakolkas nepavyksta atpratinti nuo soskes einant pietu miegelio ir nakciai jai reikia ir viskas, kitaip i asaras puola doh.gif
Atsakyti
Maniske aplamai ciulptuka naudojo nepilna menesi,nepatiko .Tai del atpratimo bedu neturejome thumbup.gif
Atsakyti
Kai pametėm soskę mum buvo 1.4mėn. Pati apie atpratinimą net negalvojau, nes auga dantukai ir labai irzli, tad jai bučiau atemus, maniau bus dar baisiau.
Viena vakara prieš einant miegot pametem soskyte, buvom sode tad iki miesto vaziuot pirkt nauja nebuvo nei minties, nes neturėjom mašinos. Aš turbūt labiau pradėjau panikuoti nei mano mažoji. blush2.gif na bet ji parėkė kažkur 5 minutes ir ji užmigo. Tik užmigus aišku soskė atsirado. lotuliukas.gif nakti dar vieną kartą jai prabudus daviau. Bet ryte supratau, kad ji jau gali buti ir bejos. taip mes soskytės ir atsisakėm. smile.gif
Atsakyti
Aš po labai intensyvių bandymų įkišau soskytę , kai merginai buvo 2 mėn, o kai jai suėjo 11 mėn., kategoriškai atsisakė ją imti, tad nebuvo jokios problemos su atpratinimu, tiesiog nebeėmė ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Mums kazkaip lengvai pasiseke sitas reikalas, nors miegoti dar su ciulptuku eidavom iki kokiu 2 metu... Skaitem pasakas kuris laikas, apie dede, kuris is jau paaugusiu gyvyneliu surenka ciuptukus ir nunesa maziems . Sakem, kad jau ir jai greit reikes atiduoti ir t.t. Tai kai viena vakara paprasem, tai labai graziai atidave ir tiek. Po to dar savaite kokia pasitikslindavo ar tikrai dede nebeatnes jai atgal biggrin.gif
Atsakyti
Grizau ir vel i sia tema, nes praejo 2 men o mes iki siol su soske blush2.gif
Niekaip nepavyksta atpratinti, neuztenka man jegu. Uzmigdyti reikia ciulptuko ir viskas. Diena, jeigu randa, tai su malonumu kisa i burna ir tada slepiasi, kad neatimciau lotuliukas.gif

QUOTE(Neringiux @ 2012 08 30, 17:59)
Neperseniausiai sunus atsisake ciulptuko. Labai ja mego, bet pries darzeli norejau atpratinti. Nukirpau galiuka. Is pradziu raukesi, pyko, bet ciunke ciulptuka, kai skyle pradejo dideti, pats ja numete, uzgrudo lovytej po pagalve, zaislais ir daugiau nebeeme.  bigsmile.gif Pirmos naktys buvo neramios, verkdavo, ieskodavo per sapnus, bet pamazu aprimo.


Kaip iskentti tas dienas blush2.gif Man tai kantrybes neuztenka

QUOTE(inetukea @ 2012 09 01, 16:34)
maniskei 2,5 metuku bet niekaip pakolkas nepavyksta atpratinti nuo soskes einant pietu miegelio ir nakciai jai reikia ir viskas, kitaip i asaras puola doh.gif


Mums taip pat 2,5 ir dar uzmiga tik su soske doh.gif

QUOTE(chainteef @ 2012 09 12, 12:00)
Mums kazkaip lengvai pasiseke sitas reikalas, nors miegoti dar su ciulptuku eidavom iki kokiu 2 metu... Skaitem pasakas kuris laikas, apie dede, kuris is jau paaugusiu gyvyneliu surenka ciuptukus ir nunesa maziems . Sakem, kad jau ir jai greit reikes atiduoti ir t.t. Tai kai viena vakara paprasem, tai labai graziai atidave ir tiek. Po to dar savaite kokia pasitikslindavo ar tikrai dede nebeatnes jai atgal  biggrin.gif


Reikia ir man pabandyti, nes jau laikas atejo ismesti ta daikta 2.gif
Atsakyti
Ir vienai ir kitai padariau ta pati, rezultatas toks pat abiem:) uzmigo pietu miego tada soske paemiau ir nukirpau tiek kad sunku laikyt ja tarp dantu butu smile.gif padejau atgal i lova.
atbega su soske rankoj sako mamyte ziurek....paaiskinau kad matyt pele buvo atbegus ir sugrauze kol miegojo biggrin.gif kad nepyktu ant peliu pasakiau dar kad matyt buvo alkana ir pagalvojo kad cia maistas ir apgrauze, paragavo ir paliko smile.gif ir viskas jokiu asaru nieko, tiesiog as jos neatemiau, dar gulinejo su ja bet paskui ziuriu jau metos tarp zaislu....va istorija
vienai buvo 2 metai
kitai va pries menesi irgi mazdaug 2

Atsakyti
neturejom dideliu problemu su soske smile.gif gal nuo pusantru metu js reikdavo tik pries uzmiegant, tai vat visai nesenai galvoju reik pabandyt guldyt be drauges ir ziuriu ogi uzmiega, dvi dienas buvo gerai, trecia d jis jau pradejo ju ieskoti(turim 2 soskes) tai prikarpiau jose vienodu skyliu, jam nesiciulpia ir toliau miega be ju, tik va ismest nenori, tai ir neverciu smile.gif man negaila, kad pries miega jis sau jas ant pagalves salia galvos pasideda, bet i burna jau neima smile.gif tai kaip sakant be soskes burnoj jau savaite thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na manoji nelabai pripratus buvo, reikedavo tik einant miegot. Vakare pries miega valge dar MP, todel valgydama ir uzmigdavo. O nakti tai nereikejo, tik pavalgyt. Todel mano papas atstojo ta soske smile.gif O kai jau atpratint norejau nuo MP, tai paskiau kad pienas surugo ir neskanus, ir patepiau pipirais. Pora kartu paragavo ir nenorejo daugiau. Atpratinau nuo 1,10 men. Tai taip legvai atpratom ir nuo soskes ir nuo MP. Tuo bus 2 metai, bet kartais prisimena MP ir prisiglaudus sako kad surugo. Labai jau gaila man jos. O vat neseniai sugalvojo ir sako reikia nupirkti nauja piena ir supilti i papa smile.gif
Atsakyti